Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (15)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dr_anca spune:

Salutare!

Noi avem interfon Tefal dupa ce incercasem de la un supermarket Primii Pasi si nu se auzea nimic doar daca plagea in hohote asa ca ne-am luat banii inapoi, apoi un Petit Terallion foarte fain si scump http://reclama/products/4357-petit_terraillon_aparat_emisiereceptie_muzical_cu_functie_intercom.mbs
dar care nu functiona decat la priza avea o problema si descarca acumulatorii in 2 ore asa ca l-am returnat.
Asta am receptorul sub forma de ceas si il luam cu mine pe unde aveam treaba si se aud si cele mai joase sunete.

Detergent: Persil Sensitive lichid pana pe la 2 ani, acum cu persil simplu sau Ariel toate lichide. Am sa incerc si Sano

Sper ca v-am fost de folos.
As lua un carut din ala tip umbrela pentru fetita ca plecam in concediu si mergem mult pe jos si asta sport tot pare prea mare. Dar nu foarte scump. Sa vad pe unde gasesc.
Si mie mi se vede putin burta desi eu tot sper sa scap neobservata cat mai mult timp. Probabil voi regreta perioada asta dar acum sper sa ma bucur cat mai mult de burta aproape insesibabila.

O zi frumoasa!


Nasterea unui zambet
Mamica de cuminte 16s+
iulie 2008


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Matza daca nu iti e prea departe, iti pot da nr salonului de langa mine (sunt super fetele), asta insemnand in zona Piata Domenii.

Cat despre mirosuri de bebe, sunt TOPITA sa le miros pielea, capul, gurita. Si zau ca am luat-o razna, dar mi-e dor si de mirosul lor de kk, care mi se pare ca aduce cu merele coapte Doru a zis ca am innebunit de-a binelea. . El folosea jumate de pachet de servetele umede la un schimbat de pampers , iar eu imi umflam narile sa miros mai bine

Alina 19+ si mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Olga, am uitat sa iti spun ca am fost foarte placut surprinsa sa vad cate prietenii s-au legat intre mamicile de la ghiocei. Bravo! Si noi, la M&M am fost si suntem foarte unite si e minunat!

Alina 19+ si mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

si mie mi-e dor de mirosul de bb...nu credeam ca o sa il mai simt vreodata
alina ala de caca totusi nu imi place

va pup si va urez o seara placuta plec si eu spre casa avem un party la prietena lui Rares...face 6 ani

bulinuta mamica de bulinel dragutel (19.07.2006 - 9:37) si

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Citat:
citat din mesajul lui bulinuta27

si mie mi-e dor de mirosul de bb...nu credeam ca o sa il mai simt vreodata
alina ala de caca totusi nu imi place

va pup si va urez o seara placuta plec si eu spre casa avem un party la prietena lui Rares...face 6 ani

bulinuta mamica de bulinel dragutel (19.07.2006 - 9:37) si

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze






Petrecere frumoasa!!!

Alina 19+ si mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara_ spune:

annesi, da-mi te rog si mie mama si copilul

de baietel mare si 20+ cu zburdalnica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Neatza!Va citesc zilnic,dar n-am chef de scris!

Va pup pe toate!Va urez o zi buna!

Cand revin la starea de Zen, voi fi mai activa!

PS:am pus trei poze noi la contul comun!

Mady..iti las io PM cu nr.mobil!Undeva in
stanga-cum te uiti,iti va aparea o casuta tip plic,dai click acolo!



*Blackmoon Lady 17+si lipistocul meu iubit
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catiushor spune:

Neatza mamici frumoase!!! mie mi-au disparut visele erotice si au fost inlocuite cu episoade cu certuri in toata regula: visez ca tip, trantesc si urlu la toti. O fi de la faptul ca m-am certat si cu soacra-mea acu 2 zile (locuim cu ei ) de la greenpeace, foametea din Africa.... mai exact ca schimb cearsafurile si facem dus prea des ca noh...traim vremuri grele. Oricum deja am gasit o chirie si ne mutam curand, dar o sa fie o gaura in buget avand in vedere ca faceam economii pt casa...
In alta ordine de idei m-ati molipsit cu hainutele voastre de kinderi si am luat si noi un body ieri. Asa...sa vedem cum e sa iei haine de bebe. Eram tare fericiti. L-am intins pe pat si cand am vazut ce miiiic e....abia asteptam sa-l punem pe bebitza in el.
Legat de detergenti, eu nu prea suport mirosul de detergenti, parfum. Mi se usuca gatul si parca tot aerul din jur. Si praful il sterg cu silicon lichid pt mobila ca sa nu imprastii in aer. Caut ceva sa nu miroase prea strident, o sa incerc sensitive de la sano daca tot il recomandati,sa vad daca e suportabil. Nici balsam nu as pune, mi se par exagerate si artificiale mirosurile, dar se inaspresc hainele fara. Maica-mea spala hainele de bebe ale nepoata-mii cu sapun de rufe, dar nusht daca as sta toata ziua sa spal la mana. Vad pana in ianuarie ce metoda gasesc.
O zi frumoasa va doresc !!!

gravidutza 19+ de bebitza Gruitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare!!!

Alina te-as ruga sa-mi dai mie info despre coaforul de la Domenii. Stau si eu in zona si chiar caut unul nou caci al meu, desi sunt multumita, este destul de departe. Si legat de prietenele de la ghiocei, nici eu nu ma astept sa-mi fac atatea relatii frumoase si de durata

My_lady iti inteleg starea, am mai trecut si eu prin asa ceva, asa ca te lasam in pace pana iti revii. Dar sa nu dureze prea mult

Catiushor greu cu soacra...sa va ajute Dumnezeu sa va mutati cat mai repede la casuta voastra, caci este cel mai bine asa. Pana atunci fii zen si nu pune la suflet toate rautatile, caci nu va face bine

Olga, mamica lui David iepurasul si 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

catiushor visele sunt amestecate ...vise horroe cu vise erotice...de la sarcina ce sa facem ...nu o baga in seama pe socrela...las-o sa vb singura nu te supara tu si puiutu mic
my lady bine ai revenit...de unde iau si eu parola de la contul comun? merci

aseara a fost foarte dragut, papa bun si iar am avut insomnii

bulinuta mamica de bulinel dragutel (19.07.2006 - 9:37) si

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput