BB de Sept-Oct'10! LMA Ioan,Nicklas!!(75)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns summertime spune:



M-am uitat la poze. S-a facut si mai frumoasa! Ce culoare are ochii? Albastru gri ii vad eu




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Citat:
citat din mesajul lui just_me31

CAMISV -m-am uitat la pozele cu tudorsi am vazut ca ati avut ham din acela de tinut , a fost bun ? l-ai folosit cand deja statea in 2 picioare ?...ca ma cam rupe de spate D (cu din acela simplu cred ca se duce ca o papusa dintr-o parte in alta )


Da, avem ham care poate fi folosit de la 6 luni, dar acum nu-i mai place in el, caci el merge f. bine de o manuta. O sa incerc ca-l mai pun cand deja merge singur si suntem prin parc/oras.

Camelia, mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

maine vreau sa hoinaresc cu juniorul prin oras, asa ca va las din seara asta cateva bunatati si ceva de baut, inclusiv cafea (ca lipseste Mari si nici pe Anca n-am vazut-o) ... maine este ziua mea de nastere.

Si spun "La multi ani!" Mariilor mari si mici

Camelia, mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns just_me31 spune:

uff ce zi !...am grija de D de aproape 11 lunisi nu am avut incidente ,.. a stat cu tata-su 15 minute in care : a cazut din pat , si 2 din fund pe spate si a dat cu capul de parchet . si daca nu e de ajuns , cu mama si-a prins un deget la un dukap cu papuci (tot azi)
summertime - asa sunt si ai mei , spre gri
noapte linistita va doresc !
camisv - LA MULTI ANI ! sa te bucure Tudor , cat si tati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns just_me31 spune:

BUNA DIMINEATA !
va las , de papa da CAMISV ..inca o data LA MULTI ANI !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns just_me31 spune:

deci..acum am citit tot mesajul lui cami , azi e sarbatoare ? ..pana raspundeti voi o sa caut pe net ....mda nasterea maicii Domnului ....atunci LA MULTI ANI IUBITA MEA ! e MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

neata!
va servesc cu o cafeluta simpla sau cu lapte!..si o portie de cereale cu lapte!
La multi ani tuturor celor care poarta numele de Maria!

eu am avut o seara cam agitata un pic ...elenys s-a culcat pe la 8jumate aseara si la 12 noaptea era in picioare i-am facut laptic si a mai stat vreo jumatate de ora treaza...se tot foia...nu stiu ce a avut...probabil a simtit ca eram suparati eu cu tasu...ca aseara pe la 11 se bateau 2 tigani in dreptul unor masini printre care si a noastra...si au spart lunetele la 2 masini printre care si a noastra...noroc ca avem casco...

sunt treaza de la 7 jumate...numai aveam somn....am luat agenda si m-am apucat sa fac lista cu ce cumparaturi treb sa fac...ca mereu uit de cate ceva
in rest ce sa va zic...elenys ieri a luat doua trante ...dar am scapat de cucuie....exista un gel de arnica pt cucuie si vanatai...sau daca nu aveti faceti o coca moale din faina si otet si puneti pe lovitura...am incercat noi si a functionat

va pup fetelor!!ma duc sa strang prin bucatarie pana se trezeste mandra....o zi frumoasa!!!



https://picasaweb.google.com/101222113583431248528/Elenys10Luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns summertime spune:

La multi ani Maria!!!!!!!!!

La multi ani Mari!

La multi ani Maria cu ochii albastri gri!

La multi "pinetei" noastre Irinuca Maria! :)

La multi ani Miriam!

La multi ani Cami!

Si sa nu uitam si de tatici in caz ca sunt sarbatoriti azi, la multi ani!!

In cinstea voastra a tuturor sa si sa cu spor





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Buna fetele!
Uram si noi la multi ani tuturor Mariilor si Mariucilor mici ! si Marinilor!
La multi ani Cami!!! multa sanatate si fericire!
Just_me Maia e f maraita,nu-i mai place in parc. sunt prea multi copii,harmalaie,galagie... Mai nou plange daca tipa un copil langa ea,sau daca plange. E f sensibila! Cu papa stam putin mai bine,inca muncim!
La multi ani SOFIA! sa cresti mare si frumoasa! la multi ani MATEI !!

Ana de Maia Elena(24.09.2010)
Poze

Cum s-a nascut Maia - www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

La multi ani tuturor Mariilor mari si mici!
La multi ani Sofia si Matei!

just_me, am vazut si eu pozele, ai o dulceata de copil! F. frumosi ochisorii!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei
Lucrusoare la bazar umanitar

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput