BB de Sept-Oct'10! LMA Ioan,Nicklas!!(75)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cameluska spune:

La multi ani sanatosi Alexandru Andrei.

camisv, offff, ce rau imi pare, e vorba de motocicleta care nu mai era pe stoc nicaieri??? Asta de ghinion :(, nu gasiti altceva sa comandati?

De 3 zile copilul meu face kk la olita, doar dimineata, dar tot e ceva. O pun dupa ce-si bea lapticul, si in max 10 min asteptarea ne e rasplatita :) Binenteles ca in timpul asta ne jucam cu tel, telecomenzi, ce o fi.
Cami, spuneai zilele trecute ca l-ai invatat pe Tudor sa se da jos din pat, m-am gandit sa o invat siu eu pe Ioana, din fericire prinde fff repede orice ii arat, asa ca si Ioana stie sa coboare singura din pat .
La noi trezitul noaptea e doar daca doarme in patut, bea lapticul si adoarme, daca e in patul mare nu-i mai e foame noaptea .


Mamica fericita de Ioana Adelina [10.09.2010]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Citat:
citat din mesajul lui cameluska
camisv, offff, ce rau imi pare, e vorba de motocicleta care nu mai era pe stoc nicaieri??? Asta de ghinion :(, nu gasiti altceva sa comandati?


Felicitari Ioana pentru "performante"

Da, de motocicleta aia e vorba. Ne-au spus ca vine in septembrie, am comandat-o si astazi trebuia sa vina ... din pacate povestea cu spartul este cam "cusuta ata alba", pentru ca vineri au confirmat comanda si totul era OK, duminica mai figura pe stoc deci n-a fost ultima bucata si astazi trebuia defapt sa ajunga, ori ei cica au verificat-o astazi ... noi credem ca au dat-o la altcineva

Camelia, mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicopic spune:

uff...cami, dar ce model de motocicleta era? poate gasim pe net...


Nico, mami Larisa 15/09/10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

buna dimineata.
Dau eu cafeaua si azi, ca de maine pana vinerea viitoare nu mai sunt pe aici, plec la ai mei la sat(eu sa stau acasa sa dau apa, mancare la pui/gaini si ei sa mearga la camp sa culeaga porumbul). Va avea Vlad muuult loc de alergari, plus ca de se strica vremea tot sunt camere multe si are pe unde isi consuma energia.
Urez de acum un calduros LA MULTI ANI!!! tuturor celor ce vor implini primul an din viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moshulik spune:



Buna dimineatza si de la noi!
Va rog sa en scuzati absenta dar a venit septembrie,s-a terminat vacanta judecatoreasca si e NEBUNIE la instante!
dar recuperam!
Cu mica intarziere uram si noi LA MULTI ANI!!! pentru ANCA IOANA si EMANUEL NICOLAS, VLADIMIR, ALEXANDRU ANDREI!!!
sa cresteti mari si sanatosi!



Moshulik , mami fericita de Maria Alexandra( 23.09.2010)
Poze Iulie 2011
Poze Mare Iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns just_me31 spune:

neatza
MARI - distractie faina se anunta la sat , in special pentru V , parca-l vad fugarind gaini si alte animale



https://picasaweb.google.com/105220478688509068791?authkey=Gv1sRgCLjfi4i_qJTWOw

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Buna dimineata,

Mari, sa ai sejur placut la ai tai si Vladut la "cules" porumb

Moshulik las ca trece ea si nebunia, pana atunci

Nicopic, din pacate pe site-urile din Romania nu am mai gasit-o, iar "nichiduta" sunt importatorii, deci si ceilalti tot de la ei se aprovizioneaza. A incercat sotul s-o ia de "dincolo" dar ne costa f. mult transportul. Nici nu stiu daca o mai vreau, ca prea ne-au dezamagit ... daca ne spuneau din timp nu eram asa suparati si mai aveam timp sa-i luam copilului ceva.

Apropos de mancat noaptea ... aseara Tudor a baut f. putin lapte (cam 120ml) si azi-noapte nu s-a trezit ... mie imi este clar ca el nu se trezeste de foame

Camelia, mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns just_me31 spune:

ANA....ce mai face maya?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns just_me31 spune:

CAMISV -m-am uitat la pozele cu tudorsi am vazut ca ati avut ham din acela de tinut , a fost bun ? l-ai folosit cand deja statea in 2 picioare ?...ca ma cam rupe de spate D (cu din acela simplu cred ca se duce ca o papusa dintr-o parte in alta )


Mergi la inceput