BB de Sept-Oct'10! LMA Ioan,Nicklas!!(75)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

JUST_ME - Ai o adevarata printesa, sa-ti traiasca! Exact aceeasi nuanta la ochi o am si eu si Darian .

La multi ani tuturor care poarta numele Sfintei Marii, fetite, baietei, mamici si tatici!

La multi ani Sofia!
La multi ani Matei!

mamica de Andreea Bianca(05.12.04) si Victor Darian(05.10.10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Salutare

Intru si eu dupa o vara cam incarcata si urez La multi ani tuturor celor care poarta numele Maria si celor care au implinit un anisor pana acum si n-am reusit sa-i uram

La multi ani, Sofia. Buburuza, sa va traiasca printesa.
La multi ani, Matei de emylyya!

Nici nu-mi vine sa cred ce repede a trecut timpul, parca mai ieri ne faceam galerie inainte sa nastem. Speram ca nu ne-ati uitat de tot, grasanul meu deja se grabeste sa-l ajunga pe frate-su, daca vreti sa-l vedeti am pus ceva filmulete aici

Bebelusii vostri cati dintisori au pana acum? Lui Eric i-a iesit al patrulea de cateva zile dar parca sunt cam putini. Intreb pt ca aici nu se da vit D deloc iar noi am cam fugit de soare, iesim la plimbare mai mult seara ca ziua e prea cald. Sper sa fie ok cu calciul.

O seara frumoasa si sper sa reusesc sa intru mai des de acum.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns office spune:

la multi ani sarbatoritilor zilei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

buna seara!
astazi am fost la o marie micuta...elenys a fost f cumintica si incantata!
noi avem 7 dintisori....4 sus si 3 jos...
va doresc o seara linistita! ma duc sa fac un dus si ma bag la un film cu sotul meu!puup

https://picasaweb.google.com/101222113583431248528/Elenys10Luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Buna dimineata!
Haideti la o cafeluta si la micul dejun ,paine prajita si branza cu smantana!
ANCA unde esti?
La multi ani Jamie,Tudor si Sebastian!! Sa cresteti mari si sanatosi ,puiutilor!!

Ana de Maia Elena(24.09.2010)
Poze

Cum s-a nascut Maia - www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moshulik spune:

Multumim pentru urari!


Moshulik , mami fericita de Maria Alexandra( 23.09.2010)
Poze Iulie 2011
Poze Mare Iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns just_me31 spune:

Buna dimineata !
ANA - te-ai trezit devreme azi ...multumim de , acum o beau si eu ca D a mai atipit un pic dupa trezirea de la 7 .
Domnisoara D are 4 dinti , incisivii centrali si dupa maraielile zilnice cred ca apar incisivii laterali .
Aici e o vreme care te indispune total , innorat si ploaie marunta , cu D nu mai pot sa fac nimic in casa (nu ma omoram nici inainte ) , azi am de calcat , in principal
Multumim de aprecieri la "pictures", mai vreau sa vad si eu bebelusi , ca indata sunt copilasi toti .
o zi faina si calda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

JUST_ME azi mi-a dat Maia trezirea la 6:30 dar nu mai am ce sa comentez......dupa o noapte "bonus"...nu s-a trezit nici o data asa ca..o iert ca mi-a dat trezirea cu noaptea-n cap
Am vazut si eu pozele! super dulce pitica ta!

OLIVIA am vazut si filmulete cu Eric! ce precoce e! Maia nici acum nu sta singura in piciare,nu merge de-a busilea..... Bravo Eric!

Maia are 2 dinti jos si 4 sus si acum e f umflata gingia si se vad albi caninii de sus.

Ana de Maia Elena(24.09.2010)
Poze

Cum s-a nascut Maia - www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanyy2009 spune:

buna dimineata
Uram si noi La multi ani tuturor sarbatoritilor....sa cresteti mari puilor , sa fiti cuminti si sanatosi, sa aveti parte de tot ce e mai bun pe lume!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanyy2009 spune:

hehe vad ca majoritatea deja au luat=o in picioare...sau merg de manute....al meu nu cred ca are de gand prea curand


dintisori: noi avem 3 sus si 3 jos


Mergi la inceput