Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***339***

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Salutare!
ma bucur c in sfarsit am ajuns sa va scriu...desi vad ca voi treceti prin momente nashpa...eu va sunt alaturi si va tin pumnii.

Noi suntem bine am venit de la mare, a trecut repede, f repede, acum suntem la munte o sapt la Buzau, e un aer aiici de ne da pe spate, seara stau cu gecutza.
treb s ava citesc din urma sa stiu ce ati mai facut...

Ari a alunecat pe gresie, s-a taiat la cap in baia din hotel...ce s amai a curs un pik sange...insa nu e grav am dat cu rivanol si a trecut, insa spaima a fost groaznica.exact de ziua ei de Marie.
apoi am vazut la tv episodul cu bebelusiii de la maternitatea in care au aurs...ca nu s-a gasit inca vinovatul si etc...si am fost de Sf Marie foarte intoarsa pe dos.

In fine...o sa aduc poze pe FB insa cand ajungem acasa peste cateva zile...

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Vai de mine, cum "s-a taiat" la cap, pe ce a picat sau cum?!

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Pisik, multa sanatate lui Buni!
Ne-om vedea noi odata la o bere

Bebe, sanatate micutei ... cred ca as muri sa o vad pe fie-mea cu capul spart (nu conteaza ca ar fi doar pielea de kap julita, io tot cap spart il numesc :)) ).

Novus, ne intilnim la tee time :) Stii cumva la ce ora se da plecarea duminica, sa ma orientez de trenul de intors?

Fetele plimbarete cu trenul, mai sint cozi ca alta data la bilete ori e lejer? Cu cit timp inainte de plecare sa ma duc la gara ca sa iau si biletele?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

am gasit articolul www.jurnalul.ro/viata-sanatoasa/sanatatea-copilului/bunica-cresa-si-gradinita-315397.html" target="_blank">asta ce zice-ti, va place ori ba?

Nu exista decat un singur copil perfect in aceasta lume si fiecare mama il are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

Novus, ne intilnim la tee time :) Stii cumva la ce ora se da plecarea duminica, sa ma orientez de trenul de intors?



Pai plecarea o dam noi si din experienta intalnirilor de pana acum, este cam pe la pranz duminica asa ca gaseste ceva in intervalul 12-14 ca sa va putem duce si la gara careva

La bilete din cate stiu eu nu prea mai sunt cozi acum

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrisimo28

am gasit articolul www.jurnalul.ro/viata-sanatoasa/sanatatea-copilului/bunica-cresa-si-gradinita-315397.html" target="_blank">asta ce zice-ti, va place ori ba?

Nu exista decat un singur copil perfect in aceasta lume si fiecare mama il are.


Zivari asta este de o prostie si o imbecilitate rare, pe mine ma scarbeste groaznic acest personaj monden asa-zis "psiholog", nu stiu cum si-a facut ea studiile dar este ingrozitoare, am avut ocazia s-o vad desfasurandu-se in cateva emisiuni, mereu e ea cu motz si invitata sa-si dea cu parerea "avizata"; un monstru creat de Bahmutzanca si atat

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus
Chatonel,si noi tot pe la ora aceea o sa ajungem asa ca gustam impreuna ceva
Acolo au restaurant deschis pana seara tarziu pt noi si sigur este si ceva ''butic'' prin imprejurimi
Abia astept sa ne vedem !!


Io ma gandeam ca gustam ceva mai devreme!

Monn, voi aveti vreo ora preferata de decolare?

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Intrebare de 100 de puncte pentru fetele ardelence.

Pe 1 octombrie o sa fie Noaptea Bibliotecilor si voi fi la Sibiu pentru a sustine o conferinta la Biblioteca Judeteana despre traseul cartii: de la manuscris la ebook.

As vrea insa ca aceasta conferinta sa fie interactiva. Pentru a atrage cat mai multe persoane mi-ar trebui un om cu notorietate in zona care sa aiba legatura cu arta/scrisul (pana acum am pe lista un ziarist si pe directorul Teatrului de Stat din sibiu). Asa ar fi mult mai interesant decat sa vorbesc eu la lume.

So, Anaan (ca esti mai aproape de zona asta) stii pe cineva care are legatura cu cartile si care ar vrea (pe bani putini sau chiar deloc:D) sa tina o conferinta de 30 de minute despre carti si forma lor noua- ebook-ul?

Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Bianca, daca ar fi de ales eu l-as alege pe Constantin Chiriac, directorul teatrului sibian, pe care vad ca il ai si tu pe lista, care e de mare notorietate in zona si nu numai, plus ca are un discurs coerent si nonconformist care atrage lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Intrebare de 100 de puncte pentru fetele ardelence.

Pe 1 octombrie o sa fie Noaptea Bibliotecilor si voi fi la Sibiu pentru a sustine o conferinta la Biblioteca Judeteana despre traseul cartii: de la manuscris la ebook.

As vrea insa ca aceasta conferinta sa fie interactiva. Pentru a atrage cat mai multe persoane mi-ar trebui un om cu notorietate in zona care sa aiba legatura cu arta/scrisul (pana acum am pe lista un ziarist si pe directorul Teatrului de Stat din sibiu). Asa ar fi mult mai interesant decat sa vorbesc eu la lume.

So, Anaan (ca esti mai aproape de zona asta) stii pe cineva care are legatura cu cartile si care ar vrea (pe bani putini sau chiar deloc:D) sa tina o conferinta de 30 de minute despre carti si forma lor noua- ebook-ul?

Multumesc


ti-l dau pe tata :))

Mergi la inceput