Copilasi de Iulie - August 2004 * 77 * LMA *

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Ne-am intors ieri din tabara, unde a fost super super...din pacate de azi a trebuit sa ma intorc la munca.Am avut noroc de vreme buna, copiii s-au distrat bine, la un moment dat au fost 13...erau super draguti cand ii asezam pe toti la masa...s-au batut cu perne, s-au alergat, i-am plimbat putin si prin padure. Vreau sa-i multumesc inca o data lui Andries ca ne-a organizat o chestie asa faina si ca si-a pus casa la dispozitia noastra.
N-am apucat sa descarc pozele inca, sper ca pana in weekend sa reusesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

salutaaaare!!
noi am fost dezertori, adica am plecat mult mai devreme decat preconizam. dar a fost minunat!!! copiii s-au simtit minunat, noi la fel. a reusit sa vina si Nicole pentru o zi asa ca am fost ditamai gasca!!!!
Andries multumim inca o data pentru casa pusa la dispozitie, pentru tot ce ai facut! organizarea a fost de mare clasa.
marti am urcat la cota 2000 in sinaia si am innoptat la economat la peles, azi am ajuns si noi acasa.
iata si ceva poze din aceasta saptamana, sunt si cateva filmulete din drumul spre Urlatoarea: https://picasaweb.google.com/108606992022426331786/August2011?authkey=Gv1sRgCNegqK6FoZCieQ#5638121526451633154

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

'Neatza!
La multi ani, Ilinca! Carmen, sa te bucuri de copii!

Roxi, super pozele!! Se vede ca a fost super in tabara, Andries, felicitari si de la mine, chiar daca nu am putut participa!

Va pup, o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Multumesc Ioana si Gabi!


La multi ani Ilinca!
Sa-ti traiasca printesa Carmen!

Ce poze frumoase Roxana. Ce mult mi-ar fi placut sa ajungem si noi.
Asteptam mai multe poze.
O zi frumoasa sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata doamnelor
la noi a fost cam dificil cu facutul pozelor, cam multi copii de supravegheat. dar garantam distractia, asa poate va facem pofta pentru la anul
la multi ani tuturor sarbatoritilor, mari si mici!!
ma intorc la spalat, mai am de terminat friptura si sa facem si cumparaturi. ce frumos e in concediu hahahaha
sa aveti o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza
La multi ani Ilinca,multa sanatate si mult noroc!Carmencita sa-ti traiasca tzucurica!!
Roxi,faine pozese vede ca v-ati distrat super ok!
Eu astept sa soseasca patul mandreisi pe urma sa-mi fac bagajele sa fug de acasa...mergem intr-o minivacanta la buzau de sf.Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Ma bucur ca a fost frumos in tabara, nici nu avea cum sa iasa altfel!

Am fost si eu aseara la prima sedinta cu parintii de la scoala - ne-au aratat uniformele (care sunt ok), manualele si caietele alese, orarul de principiu, structura programului scolar. Ramine acum sa ma duc cu Stefan sa-i iau ghiozdan (ne-a spus ca ceva foarte usor, ei oricum nu o sa care mare lucru in el) si stilou - de preferat din ala de care am avut eu cind eram in scoala...oara unde mai gasesc asa ceva, aveti idee???

Kim - suna bine Delta! Iti dai seama ca eu nu am fost niciodata?? Bine, am fost la Portita, cind eram copil, cu ai mei, dar asta nu e Delta...
Ioana - super ca ai scos mandra din dormitor, sunt invidioasa... Planuim si noi sa le luam paturi in toamna asta si sa le amenajam camerele - pentru inceput as vrea sa-i pun pe amandoi impreuna, mai tirziu am sa-i separ...
Jurnalul de calatorie l-am terminat (pentru New York) - sper sa-mi fac timp sa scriu sid espre restul oraselor vazute...in schimb am reusit sa urc si pozele de la Washington...

Stiu ca sunt restanta la urari de LA MULTI ANI:
Ricardo si Ionut - la multi ani!!!!!
Speel si Carmen - sa va traiasca feciorii!!!

Maine plecam si noi la mare pentru un weekend prelungit - ne intoarcem luni seara ca tot e zi libera, sper sa avem parte de vreme buna, nu de alta, dar nu-mi doresc decat sa zac la soare...

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel
Gradina mea

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Gabi, ne vedem la un suc daca tot stati pana luni la mare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Salut!


LA MULTI ANI ILINCA SI RICARDO! Sa fiti sanatosi, sa aveti noroc in viata si multe, multe bucurii!

La multi ani Cristalina! Sa-ti pastrezi optimismul si multa sanatate!

Eu nu am mai reusit sa mai intru, marti dimineata am plecat spre mare. Si eu vreau sa-i multumesc Andreei ca si-a pus casa la dispozitia noastra, a fost super, super, amvazut locuri minunate si copii s-au inteles si s-au simtit extraordinar.

La mare azi am prins o zi cu nori si mult vant. Dar am fost la delfinariu si planetariu, copiilor le-a placut, ne-am plimbat cu autobuzul cu doua etaje si speram ca de maine vremea sa-si revina.

Olivia, Gabi si Ioana minivacante minunate sa aveti!
Roberta voi mai plecati in vacanta?
Gabi, noua ne-au recomandat Roller Frixion, si eu as prefera un stilou ca pe vremea mea, dar nu stiu unde se gaseste asa ceva.
Roxana, ai doua poze foarte reusite cu copii mei, sper sa le pot descarca de pe site.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Roxana - mi-ar face mare placere, doar ca noi stam in Neptun (la Hotel Cocor) si suntem asa de franti ca nu planuim sa iesim in astea 2.5 zile din statiune...so, veniti voi??? Hai, ca gasim noi un suc in Neptun! Sau de ex ne putem vedea la Popasul Pescarilor in Olimp intr-o seara (simbata sau duminica?) - sigur vrem sa mergem sa mancam acolo!

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel
Gradina mea

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput