Copilasi de Iulie - August 2004 * 77 * LMA *

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns polux spune:

E miezul noptii. Noi ne pregatim de drum.
Va pup pe toate cele care nu veniti, pe celelalte le pup maine dimineata live.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

hello si multumim mult de tot pt urarile de bine pe care sigur le-ati scris cu ocazia zilei de nastere a lui Danu, nu am apucat inca sa merg in urma sa citesc nimic, recuperez cand apuc, revin cu detalii zilele urmatoare, la noi e mult de munca, acces la comp limitat, dupa concediul la mare nu ne mai vedem capul de treburi

noapte buna, buna dimineata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Eu sunt franta! Dar este super! Copii se inteleg super, sunt plini de energie, cu mancarea nu se inteleg prea grozav, dar eu spun ca totusi mananca.

Azi am fost la Cascada Urlatoarea si toti copii s-au descurcat excelent, s-au dat in tiroliana la intoarcere, iar dupa amiaza am fost si ne-am dat cu bobul. Din pacate nu am descarcat inca pozele si nici nu stiu daca voi reusi maine sa deschid laptopul. Dar sigur vom pune si poze cu prima ocazie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Andrea, multumim de update! Petrecere frumoasa! La un moment dat, vor manca ei ceva :)

Eu am sperat pana acum o saptamana ca imi pot muta concediul saptamana aceasta ca sa pot veni macar 3 zile cu voi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza
La multi ani Ricardo!Ema sa-ti traiasca voinicul!
Andrea multumim pentru vestile din tabaraasteptam poze
Eu vreau la servicide azi incep varuitul si rearanjarea mobilei in dormitorul conjugal de unde am scos-o cu totul pe madrulitza
hai pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

LA MULTI ANI, RICARDO!

Ioana, felicitari pentru scosul mandrei din dormitor... la noi a revenit mamosenia, se roaga de mine cu lacrimi in ochi sa dorm cu el...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza
Robi si noi dormim inca impreuna pentru ca patul ei soseste abia joi
Leeloo eu astept cu nerabdare continarea jurnalului de calatoriesi restul de poze
Vivia ce mai faceti?
Lia cum a fost la mare?....vezi ca esti datoare cu poze!!
Aaaandreeeeeeeeeeappppp ati fost la Paris,cum mai este in Azore???????
Gata am aerisit,am udat florile sa fie totul ok cand se intorc shefele din tabarapupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Ioana multumim de intrebare ..noi tot cu casa:)..am terminat trotuarele dupa lupte seculare..am toto avut musafiri de prina tara..am facut curatenie in curte..asteptam un escavator sa incarce gunoiul si sa niveleze,dupa care urmeaza plantarea gazonului. Asa ca apropo..Andries de care seminte vorbesti tu???
Ma bucur ca totul este ok in tabara!!!!

se pare ca pana la urma avem si noi un mic concediu..joi plecam in Delta!!!,,nu intrebati unde ca habar nu am..oricum undeva fara mari pretentii si asta doar ca simta si Luca ca are o mica vacanta.

Am trecut pe la scoala..s-a afisat lista cu cele necesare..numai repartitia pe clase nu

hai v-am pupat cat mai am viteza pe teava de net !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza
La multi,multi ani si buni,Cristalina!Multa,multa sanatate,fericire si iubire alaturi de cei dragi!Pupacim fetele
Vivia minivacanta placuta....si noi ne-am gandit ca n-am vizitat deloc Delta asa ca la anul o sa o punem in lista de locuri de vizitat...noi am cumparat pentru scoala sarafan, camasi, dresuri, pantofi...saptamana viitoare ne luam ghiozdan si cam atat,restul dupa prima zi de scoala
hai pupicei si o zi buna


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Cristalina, La multi ani, sanatate si multe, multe impliniri!

Ioana, noi avem o lista lunga de rechizite, cu pretentii toate... adica coperti de caiet/carte transparente, albe; nu bleu, nu lila, nu alta nuanta-clar, incolore... Trening bleumarin, penar cu doua fermoare, alfabetar de nu stiu care Uniforma consta doar in vesta, am dat comanda prin scoala, aici e OK, dar nu-i primeste decat cu bluza alba pe sub vesta- deci caut camasi, bluze cu maneca lunga si toate alea...albe doar...

Olivia, vacanta placuta, eu inca mai sper ca fugim undeva cateva zile...

Tabara, ceva noutati??

Va pup!

Mergi la inceput