Copilasi de Iulie - August 2004 * 77 * LMA *

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza
La multi ani Andrei,multa sanatate si mult noroc in viata!!Alicesa-ti traiasca voinicul!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

La multi ani, Andrei! Alice, sa iti traiasca voinicul!

Vacante placute tuturor in continuare...

Andrea, nu plecam nicaieri, ar mai fi fost o speranta cu Bulgaria in septembrie, dar eu mi-am programat concediul de pe 12, cand incepe scoala si parca nu as renunta la idee. Oricum la noi e un soi de vacanta continua, la pensiune pe deal...ma consolez singura :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

La Multi Ani! Ricardo, Ilinca si Andrei!! La Multi Ani Cristalina!

La Multi Ani Stefi!! (ca poate maine nu mai apuc sa intru)

DEclar oficial "tabara" inchisa, au plecat toti, toti spre necazul lui Mircea si al lui Victor. Multumesc mult de aprecieri, eu m-am straduit sa iasa ok, distractiv (daca pentru parinti nu a fost always fun ... ca de' trebuie sa mai si alergi dupa copii sa nu-si rupa ceva, eu sper ca pentru pusti a fost distractie). Ma bucur ca au plecat toti intregi si fara probleme cu mancarea deci pentru mine a fost o reusita

Sa stiti ca mi-ati placut foarte mult (practic pe toti v-am vazut prima oara) mai ales pentru ca ati avut initiativa si v-ati decurcat si pe afara si in casa, fiecare daca avea nevoie de ceva cauta, gasea, folosea, etc. daca nu era asa pentru mine ar fi fost foarte greu. Dar cum zice bunica "saracele maini multe" au facut o treaba super si va multumesc. Poze ... ca de obicei mie sa nu-mi cereti ca am facut vreo 3 poze in 5 zile contez pe pozele voastre (by the way Cristina a facut niste poze cu Pupu .. o splendoare )

Noi vom pleca la mare, la greci, deci probabil mai intru dupa 22 august.
Si daca m-ati intrebat daca mai fac asta, raspunsul este daaaaa... dar o sa caut un spatiu mai mare si ceva facilitati mai bune de bucatareala/administrative. La mama in casa in mod real incap cam 8-10 copii plus supravegherea, nu mai multi. Daca vreti sa mai veniti intr-un week end de exemplu, nici o problema, sunati si va gasesc cheile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

noah salutare si din vest
am ajuns la 7,50 in oradea, totul ok asta dupa ce la plecarea din busteni am alergat ca dementele dupa vagonul 5 oprit la naiba`n praznic dupa peron
andreea, a fost singura gara in care a oprit asa probabil au auzit de conditia mea fizica
n am dormit toata noaptea, copiii au vrut la etaj, asa ca de cate ori aparea vreo mana la orizont, sus la pazit

a fost extraordinar de fain, cum am zis, ne am simtit bine ca acasa , ma bucur tare mult ca v am cunoscut pe voi si pe piticlonti si pe juniori , cand recuperez pozele, le voi pune la vedere.

andreea, multumim inca o data pt tot-tot-tot

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Multumesc Andrea si Andreea...:)

La multi ani Andrei!
Sa-ti traiasca flacaul Alice!

Tare mi-ati facut pofta cu tabara. Felicitari! Daca repetati la anu' sigur nu mai ratez...:)

Minivacante si vacante frumoase sa avem !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:


ANDREI

STEFANIA


Weekend frumos tuturor

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Imediat pun pozele sunt foarte multe, la mine a ajuns mixaj io-nico-liliana
daca mai are cineva de dat, sa dea un semn pe mess
rox si ina, va astept ca n prima zi pe mess sa va trimit si voua
revin cu link
voi lasa albumul public pana le vede toata lumea

gataaa
Piticlontii la Busteni-2011


_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata de luni
Ma pregatesc de servici, o iau si pe Giulik sa hartuiasca pisica



tuturor Mariilor

Carmen


_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

La multi ani, Carmen!! te asteptam cu

Noi demaram pregatirile pentru party-ul de duminica, deja Matei e emotionat, va avea si el 7 ani , se simte mai responsabil, ieri mi-a spus: Nu mai sunt copilas, sunt scolar, mami...

Va pup, o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

La multi ani,Carmencita,multa sanatate,noroc si fericire!
La multi ani tuturor Mariilor!!Hai sa-mi traiasca si mie Mariuca din dotare
Daria foarte frumoase pozele din tabaraacuma stiu de unde a luat Giulik ochii frumosi si zambetul superb

Mergi la inceput