LMA Tudor-Delfinasi in straie de sarbatoare (167)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

rubia, bumblebee deocamdata s-a rezolvat ...nu i-au probat la Marius concediu pentru ca isi va lua concediu din nou din 8 sept...si sunt o gramada de colegi in concediu asa ca trebuie sa aleaga fie acum din 15 aug fie cel din septembrie
asta e...o sa vedem in septembrie cum e vremea si daca merita sa mai tragem o fuga la mare inainte sa plecam in Irlanda

lala noi avem 9.300gr



Am implinit 1 an! 08.07.2010

" Nu te uita cu tristete in trecut, pentru ca a trecut si nu te ingrijora pentru viitor, pentru ca e inca departe.
Traieste in prezent si fa-l atat de frumos incat sa merite sa ti-l amintesti" - Ida Scott Taylor


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

no' acu ca am rezolvat marea am alta intrebare
tricicleta de care?

Racusor, ziceai ceva de smart trike, de care?
nu-i urgent, acum incep "inspectarea pietei"


Am implinit 1 an! 08.07.2010

" Nu te uita cu tristete in trecut, pentru ca a trecut si nu te ingrijora pentru viitor, pentru ca e inca departe.
Traieste in prezent si fa-l atat de frumos incat sa merite sa ti-l amintesti" - Ida Scott Taylor


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Anca, si eu am senzatia ca s-a dus vara si nu am facut nimic. Nici macar la plaja nu am fost. Cred ca ajungem sapt asta si sper sa fie vremea buna ca altfel ma apuca plansu.

Crissy si marei i-a aparut o alunita de vreo luna pe spate

Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubster spune:

nu intrati in panica !!! va citesc cu drag in continuare ! va multumesc de urari,dupa amiaza luam si noi motul la fata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurika1982 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana

Citat:
citat din mesajul lui rodyka

LA MULTI ANI, ARIANA!

LA MULTI ANI, mami DIANA!! sa ai o viata fericita si visele sa-ti fie usor de implinit!


am implinit un anisor!! Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

am implinit 10 ani!!! Maria, printesita mamei (26 iunie 2001)



La Multi Ani si din partea noastra


Am implinit 1 an! 08.07.2010

" Nu te uita cu tristete in trecut, pentru ca a trecut si nu te ingrijora pentru viitor, pentru ca e inca departe.
Traieste in prezent si fa-l atat de frumos incat sa merite sa ti-l amintesti" - Ida Scott Taylor


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip








La multi ani si de la noi!!


Laura Mami de Minune Cristian Alexandru 10.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Ziua buna si de la noi!

La multi ani scumpica Ariana de bubster! Sa fii sanatoasa si fericita! Petrecere frumoasa de mot!


Ma bucur ca nu e Raducu singurul cu mataniile

Crissy

Asta-noapte iar am visat ca sunt gravida. De data asta bebe se misca de zor in burtica si in felul asta mi-am dat seama ca-s insarcinata. Doaaaamneee !!!

Elena, mami de Raducu cel cumintel 12.08.2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Žneatza, mamici. dar n-aveti? dau eu?

am stat treaza pana la 6.30, cand a plecat sotul la munca... apoi, nu stiu cum, am adormit, pana la 10!

asa ca tre sa ma mobilizez, mai am de facut o paine alba si una integrala cu tarate (mama si-a pus mainile in cap cand i-am zis ca mi-am cumparat tarate sa fac paine ), de pregatit carnea pentru mititei, de pregatit mancare pentru Isa (pentru deseara si pentru maine), de cautat cortul si sacii de dormit subtiri pentru fete... plus jucariile de plaja! ioiii, pai tre sa-mi iau un tir!! dar abia astept sa mergem! va fi o experienta, hm, ciudata! asa cum a fost si we la lac, pe vremea cand eram gravida in ultimele saptamani.




am implinit un anisor!! Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

am implinit 10 ani!!! Maria, printesita mamei (26 iunie 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodyka

LA MULTI ANI, ARIANA!

LA MULTI ANI, mami DIANA!! sa ai o viata fericita si visele sa-ti fie usor de implinit!


am implinit un anisor!! Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

am implinit 10 ani!!! Maria, printesita mamei (26 iunie 2001)



Si de la noi! La multi multi ani!

crissy, eu am rezolvat-o cu cerealele in lapticic de seara; ii dau Humama- lapte de noapte - hihihi II merge bine cu el si nici nu imi mai fac griji de cate cereale sa ii pun.

crispro, dar daca incerci sa il obosesti mai tare dupa-amiaza? Sa mergi cu el de manuta asa, vreo ora? Nici asa nu doarme la tura 2?

Eu iar sunt singura cu Rebeca in week-endul asta. Acum o astept sa se trezeasca ca doarme de la 10,45. Va tzuc



Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010, mandra posesoare a 8 dintisori
13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

adriana, tu ii dai Humana si dimineata? Sau putem sa le dam numai seara Humana de noapte si dimineata LP-ul obisnuit? Eu ii dau NAN.

Elena, mami de Raducu cel cumintel 12.08.2010


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

asta vroiam sa zic si eu adriana humana de noapte are si cereale..eu v-amzis acum 3 luni ca i-am bagat si ii merge extrem de bine

Mergi la inceput