LMA Sara si Bianca -Delfinasi in sarbatoare (166)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

baby, pupam mititel bolnavior.


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010, mandra posesoare a 8 dintisori
12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

Citat:
citat din mesajul lui pufescu

saddie exista o solutie pt suporturi de chestii in bucatarie fara sa gauresti mozaicul:noi ne-am luat de la ikea bare de inox pe care le-a prins domnul si stapanul meu in 'fundul' dulapurilor nu in perete.si de ele am agatat fie suporturi pt condimente,bureti de vase,biberoane fie 'galetuse' cu tacamuri sau linguri si chestii(cu niste 's'uri de inox tot de la ikea).mie sticla mi se pare mai greu de intretinut decat faianta,freci de innebunesti sa nu se vada dare.

mami de Raducu, 10 august 2010


pufescu super ideea cu prinsul de fundul dulapurilor, nici prin cap nu mi-ar fi trecut! asa vroiam si eu tot felul de nebunii de la ikea de agatat dar ma resemnasem ca n-am cum. de lipit e exclus pt ca placutele de mozaic sunt cumva bomabate, arata asa. cand am vrut sa taiem cateva pt colturi am umblat in o mie de locuri. pana la urma nu s-au putut taia decat cu jet de apa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

Citat:
citat din mesajul lui baby78

Citat:
citat din mesajul lui carla_2008

Baby pupam bebelasul cu febra du-te la dr

Ramonavlas,legat de LP,eu ii dau de la Topfer,mie mi se pare ok,pt ca e organic(sper),la bebei le place muuuult,mai mult decat Humana.De ce ai dubii legate de LP?intreb si eu cxa si Puiutz ca sunt curioasa



Denisa-cea mai fericita mamica din lume cu 2 comori:
Carla Maria si Mateo Cristian- 06 iulie 2010


http://community.webshots.com/user/denyssa_catana



Am fost la doctor...avem pungi de puroi in gat....Micutul de el sufera asa de tare....Sigur nu ii vom serba ziua pe 5 ca nu va fi in forma

Iuliana mami fericita de minune Tudor 05.08.2010


baby sanatate multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrianaBuc

Citat:
citat din mesajul lui saddie

Citat:
citat din mesajul lui adrianaBuc

eu pana acum nu am aruncat nici o hainuta. Le-am dat pe toate ici si colo.


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010, mandra posesoare a 8 dintisori
12+



adriana nu era vorba de hainute de bb ci de lucruri obisnuite de prin casa, depozitate in cutii si care constati ca nu le-ai mai folosit ce cel putin un an sau mai mult


A! am o scuza, sunt gravida Pai cand mai adun gramezi de diverse chestii pe care simt nevoia sa le arunc, apelez la tine, poate le poate folosi cineva care are nevoie.


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010, mandra posesoare a 8 dintisori
12+



sigur ca da! eu le pun anunt pe grup si daca se anunta cineva va pun in legatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrianaBuc

baby, pupam mititel bolnavior.


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010, mandra posesoare a 8 dintisori
12+





Iuliana mami fericita de minune Tudor 05.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui saddie

Citat:
citat din mesajul lui baby78

Citat:
citat din mesajul lui carla_2008

Baby pupam bebelasul cu febra du-te la dr

Ramonavlas,legat de LP,eu ii dau de la Topfer,mie mi se pare ok,pt ca e organic(sper),la bebei le place muuuult,mai mult decat Humana.De ce ai dubii legate de LP?intreb si eu cxa si Puiutz ca sunt curioasa



Denisa-cea mai fericita mamica din lume cu 2 comori:
Carla Maria si Mateo Cristian- 06 iulie 2010


http://community.webshots.com/user/denyssa_catana



Am fost la doctor...avem pungi de puroi in gat....Micutul de el sufera asa de tare....Sigur nu ii vom serba ziua pe 5 ca nu va fi in forma

Iuliana mami fericita de minune Tudor 05.08.2010


baby sanatate multa!


multumim
sanatate pentru toti delfinasii ca tare rau este sa il vezi bolnavior

Iuliana mami fericita de minune Tudor 05.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Nina pui tapet pe peretele cu mobila de bucatarie si peste el o placa de sticla...nu stiu daca intelegi exact adika partea dintre corpurile suspendate si partea de jos a mobilei - exact unde ar veni faianta ar fi sticla transparenta

uite www.mediaconstruct.ro/Stiri-constructii/Cum-finisam-peretii-bucatariei-1-a728.html" target="_blank">aici poti citi cate ceva

Baby multa sanatate si sa va faceti rapid bine


Am implinit 1 an! 08.07.2010

" Nu te uita cu tristete in trecut, pentru ca a trecut si nu te ingrijora pentru viitor, pentru ca e inca departe.
Traieste in prezent si fa-l atat de frumos incat sa merite sa ti-l amintesti" - Ida Scott Taylor


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Fetelor sunteti criminale,abia am ajuns la pagina 2 din cap acesta si deja ma tin de burta nu mai pot de ras(ma refer la discutia despre circumcizie-rody si cu poza ai fost bestiala)

AM mai avutmomente cad m-am gandit intens ce sunt prescurtarile alea OL /GL(parca BTZ),nu-mi dadeam seama si pace si ...blonda nu mi-s

Ma intorc in urma sa citesc ca parca ma lasa durerea de cap(o am de 3 zile)am fost ff ocupata si stresata.M-a cam urmarit ghinionul zilele astea.
Revin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

Fetele n-am avut ce face si am intrat la Generale pe subiectul asta. Mi s-a facut rau instantaneu, nu e posibil asa ceva!!!

Pe scurt este vorba de o fetita de 1 an si 11 luni care a fost oparita la gradinita de catre educatoare cu cafea. Fetita este acum internata cu arsuri de gradul trei. Gradinita este din Bacau - Bumblebee atentie mare sa nu-l dai pe V acolo!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Culc copilul -azi a dormit in sfarsit si a doua tura, ba chiar a fost una de 2 ore, de nu imi venea sa cred. Si chiar azi cand asteptam sa se trezeasca sa fug cu el sa iau un cadou, dar nu am mai apucat. Am fost doar in parc la nisip, copii, joaca. Sper sa adoarma, sa ii pot taia unghiile. Pana acum statea si la taiat de unghii cumintel. Unde is vremurile alea?

Baby, pupam strumful, sa nu il doara, sa poata manca, sa nu faca febra si sa treaca repede!

Bumblebee, pup tare si degetelul lui Victor, acum mi-am amintit...

Si il pup si pe Ducu, o pup si pe Bianca, sa le treaca.

Mara e o scumpa la balaceala! Mi-e dor de apa!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput