Un membru dc...in lacrimi!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Toate acestea le voi face si nu poate fi vorba de defaimare....nu, sunt fapte reale dovedite cu poze, martori, documente medicale.

Da voi merge si la Itm si la Inspectoratul scolar si peste tot.Legal..........
M-am gandit la toate acum ca Eva e mai bine....dar orice as face suferinta ei nu se sterge......si nesimtitii aia vor plati prea putin.......la figurat vorbind.....as vrea sa simta durerea evei.....se bazeaza pe faptul ca au bani...o sa le iasa pe nas.....


Madalina de minunica Eva-Maria 14.08.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Eva mi-a povestit........si sta acum si se joaca si deodata incepe sa spuna precipitat,cu o carte in mana"LOXANA a valsat cafeaua pe eva...eva facut buba la cafea....ma doale cafeaua....poc a lovit eva si doale la eva cafeaua..'la spital a zis la toata lumea ca "ma doale cafeaua..e calda febinte si ma doale..aici am buba la Loxana"......ma doale cafeaua...nu vei cafea....."
In spital cum se apropia de ea vreun doctor sau asistenta racnea la ei"pleaca de aici pleaca de la Eva","eu fac kk si nani acum"....cand terminau de pansat si curatat la ea..racnea inecata in lacrimi"multumec fumos..""plecam,pa duamna".
tragi-comic si dureros...


Madalina de minunica Eva-Maria 14.08.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorapiscoi spune:

Doamneee!!! Era in sala de grupa cu cafeaua oparita in mana??? Nu e normala femeia aia??? Si din cate observ , eva trebuie sa fie in grupa mica...are vreo 3 anisori , nu-i asa???!?
Nu putea sa-si bea cafeaua acasa ...cum bea tot omu`?!??!?
Nu mai am cuvinte ...am crezut ca s-o fi intamplat totusi incidentul in zona bucatariei...tare ciudat in orice caz sa umblu cu cafeaua fiarta in mana ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didididi spune:

Nu imi vine sa cred! Mi-au dat lacrimile! Sanatate puiutei si voua putere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

eva are 1 an si 11 luni...face 2 ani pe 14.08

Madalina de minunica Eva-Maria 14.08.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobocel_07 spune:

Nu sunt in stare sa spun nimic decat atat sanatate multa Evei si voua multa putere


alexia_07



Imi place sa descopar ce nu spun oamenii prin cuvinte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roli25 spune:

Poate ca acolo copiii umbla liberi de colo, colo si o fi ajuns pe la bucatarie si o fi curs direct de pe aragaz....fapt la fel de grav, daca ajung nesupravegheati la bucatarie.
Poate reusesti sa afli de la Eva si unde s-a intamplat, de unde a cazut cafeaua aia.
Iar in cazul in care a fost ceasca acestei Roxana, oricum n-avea voie sa se plimbe cu cafeaua printre copilasi.
Oricum trebuie atacati nenorocitii pe toate caile, inclusiv mass-media.
Multa putere va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

sanatate si putere! pup pe ingerasul mic si chinuit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

eu ma pot opri din plans de cand am deschis subiectul;

nu aveti sa ii faceti nici o recomandare de persoane care lucreaza in mass media?

sincer cazul trebuie mediatizat. nu se poate sa se inabuse totul in fasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Eva mi-a povestit........si sta acum si se joaca si deodata incepe sa spuna precipitat,cu o carte in mana"LOXANA a valsat cafeaua pe eva...eva facut buba la cafea....ma doale cafeaua....poc a lovit eva si doale la eva cafeaua..'la spital a zis la toata lumea ca "ma doale cafeaua..e calda febinte si ma doale..aici am buba la Loxana"......ma doale cafeaua...nu vei cafea....."
In spital cum se apropia de ea vreun doctor sau asistenta racnea la ei"pleaca de aici pleaca de la Eva","eu fac kk si nani acum"....cand terminau de pansat si curatat la ea..racnea inecata in lacrimi"multumec fumos..""plecam,pa duamna".
tragi-comic si dureros...


Madalina de minunica Eva-Maria 14.08.2009




bietul copil
mi-am luat inima in dinti, ieri si am vazut si eu pozele si m-am cutremurat...
abia ma hotarasem sa-mi dau fata la gradinita si de cand cu povestea voastra, am dat inapoi 10 pasi:(

Mergi la inceput