Un membru dc...in lacrimi!

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

www.ziaruldebacau.ro/ziarul/2011/01/04/cresa-din-gradinita-disney-baby-house-alternativa-in-sprijinul-familiilor-advertorial.html" target="_blank">http://www.ziaruldebacau.ro/ziarul/2011/01/04/cresa-din-gradinita-disney-baby-house-alternativa-in-sprijinul-familiilor-advertorial.html

- conform articolului gradi are cabinet medical dotat cu izolator si copii beneficiaza de asistenta medicala primara...era izolata fetita si se afla vreun cadru medical langa ea ?... miroase si a reclama mincinoasa





Nina, 21+,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Are o.......asistenta pleaca la 11 cu o dacie logan bleumarin......izolatorul lu` peste..e reclama mincinoasa......






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andata spune:

Mada, pup micuta suferinda si mamica bataioasa. Bine faci, nu te lasa! Cred ca iti sfasie sufletul de fiecare data cand o auzi plangand...
Nu-mi vine sa cred cata nesimtire au aia in ei. Nu numai ca nu s-au interesat de starea Evei dar mai au si tupeul sa iti ceara tie sa justifici? Stiu ca in cazul unui proces trebuie justificate toate cheltuielile, dar pana acolo, cum indrazneste el sa iti ceara asta?
Abia astept sa vad ce le-ai pregatit. Si chiar si asa cred ca va fi prea bland fata de cat ati patimit cu totii

Mami de un fecior, o fecioara si o scumpa racusoara

Tutu land

blog de mama
Si ingerii au nevoie de ajutor
Blogul lui Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

la Eva si inca unul de imbarbatare tie, Mada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sileriki spune:

Trista poveste si trist cine sufera in pare rau de micuta , nici nu doresc nici unei mame asemenea sentimente /
chiar Mada cat ai lasat tu acolo lunar la asa zisa siguranta de cresa gradinita ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Taxa e 700 ron pe luna,program lung somn si masa..
Eu am platit 350 aferent perioadei 18-31,am chitanta si copie dupe celelalte .Eu ,deoarece repet prin natura meseriei sunt omul actelor stiu exact ce trebuie,deoarece si procurorul cere acte.

Si avocatul.Pot doar sa ma felicit ca nu am facut nimic fara sfatul avocatului,absolut nimic..a SI APROPO DE ASISTENTA MEDICALA....ASA DE ASISTENTA MEDICALA AU INCAT I-AU SPART eVEI FLICTENELE FACUTE PE FATA,PIELEA ERA JUPUITA CA HARTIA.dACA AVEAU ASISTENTA AR FI TREBUIT SA STIE CAV FLICTENELE NU SE ATING...MAI ERAU PE CAP DOAR...DACA II ATINGEAU SI CELE DE PE CAP...CHELEA FATA MEA.

Si o alta tampenie este ca i s-a scurs cafeaua fierbinte in conductul auditiv,cum este pe fata este si in ureche iar cicatrizarea se poate face defectuos afectand auzul.

DACA CITESC AIA DE LA GRADINITA ATUNCI VOR STI CA DACA IN URMA VATAMARII CORPORALE DIN CULPA SE PRODUCE PIERDEREA SAU AFECTAREA UNUI SIMT SAU ORGAN E VATAMARE CORPORALA GRAVA......

Madalina si Eva-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenaolaru spune:

la multi ani micutei si sanatate multa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Duminica e ziua puiului meu.Implineste 2 anisori si a suferit deja cat intr-o viata de om......
I-am promis cand am nascut-o ca voi avea grija ca nimic rau sa nu o atinga niciodata.Am izbutit sa ma tin de promisiune pana cand altii i-au facut rau.Si altii acum triumfa(parerea lor)

Ei avand in vedere ca am jurat sa-mi apar puiul de tot ce e rau si sa nu mai las pe nimeni sa-i faca rau...cu/fara intentie...o sa ma tin de promisiune.Am adus-o pe lume sa fie fericita si nu accept ca altii sa o faca nefericita.....ghinionul lor.....

Pun la semnatura din nou linkul cu filmul dureros.....
Editez sa spun ca DUREREA SI SUFERINTA MEA AU REVENIT DUBLATE DE FURIE


Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul#5640047175923810098

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenaolaru spune:

unde pot sa vad filmuletul?
ce vesti de la autoritati ai?
ce raspuns a avut isj bacau?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Azi m-am fript la deget cu un chibrit....oare cum o fi durut-o pe micutza mea nevinovata?




Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul#5640047175923810098

Mergi la inceput