Un membru dc...in lacrimi!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Maraki, uite mai jos link-ul :


Citat:
citat din mesajul lui ab5174

Cred ca astea sint:

http://www.gradinitadisneybabyhouse.ro/index-5.php

Banuiesc ca sint inchise.




allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Oricum daca au fost stersi prietenii comuni cu mine din pagina nu merita incercat....numai faptul ca au facut asta si denota ca sunt deranjati profund.....le-.a cazut firma in cap...

Madalina de minunica Eva-Maria 14.08.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Citat:
citat din mesajul lui ab5174

Insanatosire grabnica
Aici exista o crema destul de buna - Sudocrem (antiseptic healing cream)- care dupa ce au trecut ranile reduce din roseata.
Eu duminica vin in Romania, daca vrei pot sa iti aduc .





Am aflat si eu de un unguent foarte bun care se gaseste in Ro, se numeste Cicatrizin.

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mami cu Angelo poniroulis ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Citat:
citat din mesajul lui allinta

Maraki, uite mai jos link-ul :


Citat:
citat din mesajul lui ab5174

Cred ca astea sint:

http://www.gradinitadisneybabyhouse.ro/index-5.php

Banuiesc ca sint inchise.





allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.




nu imi da....

Caut#259;Toate rezultatele

Nu au fost g#259;site rezultate pentru interogarea dumneavoastr#259;.
Verific#259; ortografia sau încearc#259; alt#259; c#259;utare.


am publicat oricum link-ul cu fetita si adresa gradinitei de care trebuie lumea sa se fereasca

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mami cu Angelo poniroulis ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

Of Mada...desi stiu de cateva zile, acum recintind totul sunt cu lacrimile in ochi...ma doare pe mine pt. ce s-a intamplat Evei. In sufletul tau nu as vrea sa stiu ce este.

Crema sudocrem se gaseste si in farmaciile Sensiblu.

Sunt alaturi de tine, daca te pot ajuta cu ceva, nu ezita.
Am publicat din nou site-ul gradinitei pe pagina mea de FB.
si tinem legatura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

www.facebook.com/profile.php?id=100002409174427" target="_blank">http://www.facebook.com/profile.php?id=100002409174427

linkul catre contul lor de facebook...

nesimtirea e mare, in baza nesimtirii pot adopta orice pozitie, pana la a nega producerea accidentului in incinta lor... ei ar fi trebuit sa anunte protectia muncii de incident si accident....cam multe abateri si nereguli... se poate sa fie cu toate autorizatiile la zi dupa cum se comporta asa ca bateti fierul cat e cald





Nina, 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

vad ca pentru vindecarea rapida a arsurilor, fara cicatrici, recomandarile sunt urmatoarele:

- unguent Dermazin
- gel cu aloe vera
- ulei de catina
- argint coloidal
- dintre cremele cu extract de melc, Elicina (produsa in Chile) pare a fi pe primul loc, urmata de Ivys, Herbagen si Celltone
- cred ca ar functiona si orice alta crema/lotiune/gel cu proprietati de accelerare a productiei de colagen si elastina, pentru refacerea tesuturilor pielii

dupa ce trece iuresul evenimentelor si va mai linsititi un pic, nu ar fi rau sa cereti sfatul unui dermatolog fff bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Ma uit la ea cum doarme mica,cu falcuta aia rosie si zgrunturoasa si ma gandesc cu ce a gresit ea?
Sigur ca s-au incalcat grav normele de protectie a muncii, fiecare activitate avand un set de conditii si norme.Chiar daca sunt in regula,incalcarea normelor costa.Si oricine va intelege ca daca ei nu au anuntat iar eu sunt cu copilul,daca voi anunta eu se vor face cercetari.Sesizarea conteaza.Stiu asta.

O sa-l sun iar pe medic.....sa vad exact cand vine sa mergem la el la o consultatie.Voi incerca cu ce am si ce voi primi.

ULTIMA VESTE.....CICA VOR SA SE MUTE INTR-UN ALT SEDIU MAI MARE...GRADINITA CU PRICINA...TREBUIE SA AFLU MAI MULTE..ASTA INSEAMNA NOI AUTORIZATII DE FUNCTIONARE...ETC ETC....


Madalina de minunica Eva-Maria 14.08.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

Mada, nu gasesti homeopat bun pe acolo? Ar ajuta-o (si pe tine de altfel) foarte mult sa treaca peste soc.

Apoi, bioptronul e foarte bun (eu am folosit la mine si la familia mea) si daca ai gasi pe cineva sa-i faca ceva sedinte ar fi grozav - combinand si cromoterapia (pe care am experimentat-o pe o arsura a mea, incomparabil cu micutza Eva dar oricum tot arsura se numeste)

Va port in gand si va doresc putere!

Mergi la inceput