FIV in Ungaria 135

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bccami spune:

Tanoo, astazi e marea intalnire, nu?
Sper ca am retinut bine si va doresc multa sanatate si numai ganduri de bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

monilaza,eu nu am luat aspirin cardio si nici nu cunosc situatiile in care se administreaza.

cami,sotia lui tannoo a nascut azi dimineata un pui de Kovacs,de 3,6 kg si sunt foarte fericiti...evident.


3 sarcini extrauterine
FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A
3 FIV-uri nereusite
2 FET-uri nereusite
urmeaza FIV4... in toamna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

tanno sa ti traiasca copilasul sa fie sanatos si sa va bucurati de el

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loretta76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monilaza

Multumim pt.lamuriri. Asa este cand esti la primul FIV.
Cris, lasa ca facem schimb de poze

Lorettaaaaaaaaaaa, pe unde esti?


Dragele mele ieri nu am scris ca m-am simtit destul de rau cand am ajuns acasa, am mancat putin si m-am culcat. Totul a fost bine la punctie, au extras 4 dar mi-a spus ca ne putem, baza doar pe 3(dupa cum bine stiam). Totul a fost super, asa cum scria si samira despre Budapesta, asa se intampla si la Szeged doar ca trebuie sa-ti aduci tu ceva de mancare si de baut. Toata lumea s-a purtat exceptional cu mine. Astazi dupa pranz voi vorbi cu Zadori sa-mi spuna cum au evoluat "bebeii" mei. Ma rog la D-zeu sa nu patesc ca la ultimul fiv cand i-am pierdut pe toti. Monilaza, sa stii ca incerc din rasputeri sa gandesc pozitivvvvv! Sper ca am fost destul de coerenta ca sunt inca putin ametita, probabil si de la antibioticele ce mi ke-a dat sa le iau. Revin cu amanunte dupa-masa.
Doamne ajuta sa fie bine pana la capat!
Tanoo, felicitari pt cel mai nou membru al familiei voastre!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loretta76 spune:

Am vorbit cu Zadori, 2 embrioni sunt OK se dezvolta bine si unul inca este cu semnul intrebarii, vedem maine ce face si el. Sper sa am vesti bune si in continuare.

Monilaza ti-am raspuns la pm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuknuknuk spune:

Tannoo Felicitariiiiii!
Sa fiti sanatosi dragii mei si numai bine!
Uf mi-au dat lacrimile cand am vazut postarea Samirei( multumim Samira pt veste!)
Ma bucur atat de tare pentru voi ca imi vine sa tzopai prin birou ( dar nu ma mai lasa burtica, care e cat un balonas deja).

yupiiiiii!!!!!!!!!!!!!

urmeaza Llor si joannalx! va urmaresc din umbra fetelor, si va tin pumnii!

martinel eu sunt bine, bebe creste, si se misca, si sunt tare fericita. AM inceput sa fac deja cumparaturi, si asta imi tine moralul foarte ridicat.

Fetelor in focuri, va tin pumnii, si sper, ca pentru fiecare, bebele dorit sa vina cat mai repede!





24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monilaza spune:

Citat:
citat din mesajul lui loretta76

Am vorbit cu Zadori, 2 embrioni sunt OK se dezvolta bine si unul inca este cu semnul intrebarii, vedem maine ce face si el. Sper sa am vesti bune si in continuare.

Monilaza ti-am raspuns la pm.

Doamne ajuta! Cu siguranta vei avea vesti bune. Am pus o vorba buna, acolo sus, pentru tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monilaza spune:

Tanoo, felicitari! Sa va traiasca copilasul, sa fie sanatos si cu noroc in viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonirro spune:

tannoo felicitari ! Sa va traiasca puiul si sa va aduca numai bucurii!!!MTHFR C667C heterozigot, MTHFR A1298C heterozigot, Factor II heterozigot; Tratament Clexane 0,4/zi, Femibion 1, Magne B6, Acid folic + complex B, Cetebe, Aspenter 1/zi,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Loretta, Doamne ajuta sa se dezvolte cuminti bebeii

Tannoo, felicitari inca o data pentru minunea de baietel

Mergi la inceput