Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (36)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

am castigat sub capac la pepsi o sticla de pepsi de 0,5

roxy nu am mai stat la povesti..doar i-am urat lma.


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

cris.,..eu sincer te-as vedea intr-un model mai sexos decat cel din poza....nu te-ai gandit la varianta sa o faci scurat in fata si lunga in spate??? sau pana la genunchi??


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

lalely ce pui smecheric am vazut ce bine-i sta cu verde, ce dulce este. seamana cu tine bine , bine

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

hello ladies,

am revenit si eu; nu ma da la disparuti strumph, de data asta am lipsit independent de vointa mea
de sf. ilie am fost la un unchi sa-l serbam...am imbracat fata frumos, rochita, bentita, smecherie ce sa mai...
in vreo juma de ora de cand am ajuns acolo a venit o furtuna... n-am vazut in viata mea asa ceva...vreo 2 ore am stat baricadati sa nu ne ia vantul
cand am ajuns acasa am constat ca nu avem curent...da-i si fa baie copilului la lumanare, chin ce sa mai zic
curentul a venit abia a doua zi seara cand am constat ca nu merge telefonul fix, netul, cablul..
si uite asa am stat o saptamana ca sinistratii pana la remedierea tuturor problemelor
am reusit sa citesc si eu cele 3-4 capitole cu care am ramas in urma si sa va zic si ce am retinut, acum repede, caci iar anunta astia cod galben de ploi si vijelii si cine stie ce ma mai lasa...



mamica fericita de Rebeca Stefania (19.04.2011)

Hotararea de a avea un copil e cea mai importanta.Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

la multi ani cu intarziere anastasia(roxy),alesia(anamira),cristian(dya),Vlad:(raluka),Luca Andrei (Scrish),
Daria (djlaura), Luana (Donna ly), Bogdan (cristina_ph), anamaria (anaxena),
ailed, anaxena, cristina_ph, laura, stefy, Reused Abstruse de clabut


mamica fericita de Rebeca Stefania (19.04.2011)

Hotararea de a avea un copil e cea mai importanta.Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

miki - ma bucur din suflet pentru nepotica

madutza - ma bucur ca v-ati simtit bine la mare si te-ai descurcat cu cei 2 copilasi foarte bine

pisuc - felicitari pentru progresele cu intorsul facute de Petru

scrish - multumim pentru schema de diversificare

catank - felicitari finutei pentru gemeni, sa fie sanatosi si sa creasca mari. si felicitari si pentru viitoare/viitorul finut

ally - la multi ani pentru cei 2 ani de casnicie;la cat mai multi inainte fericiti

strumph - super pozele, sophia e o dulceata

yasmi - felicitari pentru semnarea precontractului pt casa

deea - sa va fie de bine vacanta

madutza - multumim pentru informatiile despre diversificare

millie - multa sanatate timeei, sper ca pana acum i-a trecut

irinuca - multumim si tie pentru info despre diversificare; le-am bagat in folderul special

madutza - felicitari pentru cristi care a papat singurel supa si pentru diversificarea si statul in fund al catalinei

miki - ce haios este vlad cu imitatul...

irinuca - sanatate dariei si pup sa treaca ochisorul de tot

lalely - multa sanatate micutului david, sper ca pana acum sunteti bine

strumph - imi pare rau ca sufera sophia din cauza motanului;eu am un motan,mi-e drag de el, dar nu intra sub NICI o forma in casa;mi-e frica de par ca de necuratul
- referitor la taietura si pe mine ma cam tine, ce-i drept numai la inceput...ar fi bine sa vezi un doctor
- distractie placuta va doresc pentru deplasarea de maine

pisuc - mai aveti putin pana pe 8 aug, sper sa prindeti vreme buna si sa va distrati si odihniti maxim
- felicitari pentru prima noapte a lui petru in camera lui

scrish - ce frumos ca o sa fii nasa; si eu voi fi nasa, dar pe 1 oct, pentru prima data; abia astept

SSABrya - bine ai revenit

cam atat am retinut...scuze de roman... ma duc sa ma joc cu un pitic nervos, apoi sa mai strang prin casa
diseara vrem sa plecam la plimbare ca tot anunta astia ploaie...
si la intoarcere dupa ce fac baie piticei si o bag la somn poate reusesc si eu una alta cu sotul ca ieri am facut 4 ani de casatorie

am fugit

va pup pe toate si sper sa mai am net si maine sa intru



mamica fericita de Rebeca Stefania (19.04.2011)

Hotararea de a avea un copil e cea mai importanta.Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

alexina, ioanna

yasmi sincera sa fiu am vrut o rochie care sa fie si ft eleganta si comoda...eu nu rezist toata noaptea pe tocuri si asa daca am rochie lunga pot sa imi pun si slapi in picioare si nu o sa vada nimeni rochie scurta o sa am pentru civila, ca e in mijlocul zilei...si daca vrei poze sexoase, o sa le pun pe cele de la petrecerea burlacelor cand o sa aiba loc


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

oooofff am scris un mesaj si nu stiu unde s-a dus.

scrish ziceam ca mie imi place culoarea la rochie dar ca si bb_yasmi zic ca mergea mai sexoasa asa ca pentru tine asta parca este prea serioasa. dar trebuie sa fie si comoda, asa-i cum zici.

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ioanna
trebuia sa nu-i mai faceti baita, o seara n-avea nimic. o spalai la fundulet si atat. sau ati vrut baie romantica?

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

cris daaa astept sa vad pozici... eu de obicei la astfel de evimente prefer sa fe incomoda dar sa fiu traznet
si eu tre sa merg sa imi dau comanda de pantofi dar ec greu imi este sa am hotarasc....

roxy nu merge poza...

eu i-am facut la strumf branzica...azi dupa masa are branzica cu para..yamiiiii


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput