Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (35)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

mai e vreo mamica care nu a ajuns la control dupa nastere????


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)



eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

yvyana....eu nu prea sunt pt folosirea feonului..mai ales la parutul lor firav. cat despre pofta...de mancare..hmmm are lucas al meu o pofta de mancare ca ma sperie....azi de ex nu i a ajuns papica facuta si a mai baut si completare 120 ml lapte

roxy....uff ca al meu junior nu se trezeste totusi asa des....el papa la 21-22 ultima masa apoi intre 3-4 si-a bagat o masa si urmatoarea e pe la 8-9. tre sa gasesc o solutie sa ii scot masa de la 3-4...

off strumf...imi pare rau de mica strumfita... din cate am inteles cele cu cortizon isi fac repede efectul. sa treaca.

ally tziul edi!!

la multi ani cristina_ph si laura!!

si maine vad ca avem o mareeeee petrecere aici.....stefy!!!!!!!!!!!!!! hai da un semn....ca scoatem striperu' din dulap de la naftalina si vinul din camara

delia....ai si placinta cu visine??? la multi ani inca o data!

deea...pozici!!!! vreau pozici!!!




mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)


daca vrei fac pt tine

mami de fete frumoase:MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

ally eu zic ca tavanul e cel mai frumos
stiu ce spui, ai perfecta dreptate! nu le-am mancat pe toate intr-o zi ci in 2 ...eeee ally asta nu se intampla prea des....pizza maxim 1 data pe luna..hamburger la fel...mai scap eu fornetti, merdenele...patiserii dar daca stiu ca am mancat azi saptamana asta gata cu minunile astea...


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Sustin parerea cu tavanul ...!

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

yvyana....eu nu prea sunt pt folosirea feonului..mai ales la parutul lor firav. cat despre pofta...de mancare..hmmm are lucas al meu o pofta de mancare ca ma sperie....azi de ex nu i a ajuns papica facuta si a mai baut si completare 120 ml lapte

roxy....uff ca al meu junior nu se trezeste totusi asa des....el papa la 21-22 ultima masa apoi intre 3-4 si-a bagat o masa si urmatoarea e pe la 8-9. tre sa gasesc o solutie sa ii scot masa de la 3-4...

off strumf...imi pare rau de mica strumfita... din cate am inteles cele cu cortizon isi fac repede efectul. sa treaca.

ally tziul edi!!

la multi ani cristina_ph si laura!!

si maine vad ca avem o mareeeee petrecere aici.....stefy!!!!!!!!!!!!!! hai da un semn....ca scoatem striperu' din dulap de la naftalina si vinul din camara

delia....ai si placinta cu visine??? la multi ani inca o data!

deea...pozici!!!! vreau pozici!!!




mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Si noi pupacim una bucata Yasmi si Lucas! M-ai omorat cu poza aia...cum sa arati asa de bine?...vreau si eu sa fiu slabaaaaaaaaaaa!!!

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

mananca inghetata n-ai auzit?

mami de fete frumoase:MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

miki..si nu mergi?? eu acum am zis ca in 5 august sigur tre sa ajung..pana nu pleaca mami din tara sa ramana cu juniorul. cum e nepotica?? nu mai stiu au trecut cele 3 sapt?

deliaa...daaa vreaauuuuu!!!!


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

si eu ma laud ca si yasmy....am bagat la tort, praji, pateuri...etc...

mami de fete frumoase:MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

si eu ma laud ca si yasmy....am bagat la tort, praji, pateuri...etc...

mami de fete frumoase:MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)




Delia avem cu ce ne lauda


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

si eu ma laud ca si yasmy....am bagat la tort, praji, pateuri...etc...

mami de fete frumoase:MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)




Eu paste la cuptor !

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

miki..si nu mergi?? eu acum am zis ca in 5 august sigur tre sa ajung..pana nu pleaca mami din tara sa ramana cu juniorul. cum e nepotica?? nu mai stiu au trecut cele 3 sapt?

deliaa...daaa vreaauuuuu!!!!


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)



nu, nici macar n-am in plan ca n-am cum..asta e..data viitoare
nepotica e bine, au trecut mai mult de 3 sapt, are aproape 4..la control mai merge pe la mijlocul lui august..
momentan suntem cu okii pe ea si pe fiecare gram care il ia in greutate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

yasmi, in poza doar pe tine te vedem, pt ca poza e centrata pe tine, nu ne dam seama de living pt ca nu se vede in poza macar peretele din stanga Cu trezirea lui Lucas de noapte ai incercat sa-i dau apa sau ceai noaptea? Daca spui ca mananca destul ziua, poate se trezeste de sete..Cata papa destul de bine, accepta mai bine de la mama decat de la mine. Se pare ca se intampla la fel ca la biberon...de la mine vrea doar san .

lalely, sa treaca si mucisorii

ally, da acum 1 luna am facut vaccinul de 4 lun i+Rotarix, acum am facut rapel la Rotarix, iar luna viitoare facem vaccin de 6 luni , apoi abia la 1 an urmatorul

pisuc, cata de curand a inceput sa se intoarca si tot asa de multe ori ii ramane mana sub ea..o las sa-si dea seama singura cum sa o scoata...nu-i dau mura-n gura

deea, bine ai revenit acasa. Ceva poze ati facut? Si Cata tot la mare a inceput intoarcerile, acum dimineata o gasesc pe burta . noi am fost 2 zile in Venus, deci aproape de voi dar nu am avut timp de mari plimbari . Pt ochisori eu am dat Floxal.

irinuca, distractie placuta la babygym
acum ma bag sa va povestesc cu diversificarea de la dr


Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput