Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (34)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:


ce fac fetele???
ce liniste pe aici.... am ajuns si noi pe acasa...juniorul si-a papat cerealele....eu am o pizza



mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

am sa pun in seara asta o poza cu casuta din living


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

yuhuuu....tot nimeni??? eu ma plicti... afara tuna...fulgera iar eu ma uit pe net dupa accesori...obloane...laminate... si mai rontai cate ceva langa un pahar de vin..pana culca sotul printesica


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:





Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

am sa pun in seara asta o poza cu casuta din living


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)



unde e poza?

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

slaba rau a fost miscarea azi...oricum in Buc a fost o zi superba sa tot stai pe afara...nici prea cald si nici racoare, exact asa cum trebuie.
Eu am fost azi si m-am vopsit apoi am colindat prin mall pana m-au durut picioarele. O gramada de reduceri dar nu m-a tentat mai nimic

miki
, felicitari pt AC, maine se pare ca-l montam si noia...eu o sa plec cu copiii la mama.

antguess, e f frumos ca tin legatura verisorii chiar daca locuiti la distanta mare. Cred ca o sa fie destul de dificil pt tine cu 4 barbati la masa plus o printesa

abia acum ma voi baga si eu in pat

mandreeac, ce faci???????

deea
cred ca se distreaza de minune la mare

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

neata fete
Mada si noi ieri am colindat Mallu-l, KiKia, mobexpertul. A fost o zi productiva, am luat decoratiuni pt living o gramada,am comandat perne pt canapele si inca un taburet, am stabilit covoarele si le dam comanda, daca nu au pe stoc insa dureaza cam mult. COvoarele de la Mobexpert (va multumesc tuturor fetelor pt sfaturi Scrish, Alexina, ROxy, Miki...sper ca nu omit pe nimeni)Azi mai vreau o tura de Mall, sa-mi iau sandale...in Afi n-am gasit nimic frumos, vreau sa fie albe si minimaliste dar nu prea gasesc..plus ca inca sunt scuuuuumpe la 2 mil si ceva...sa vad azi ce gasesc.
Fiu-miu si-a pus scutecelul de invelit pe cap...tre sa merg la el...
Lavi astept pozica cu livingul
Antguess, sper sa te descurci cu toti baietii, dar stiu ca al tau e f cuminte..si-ti este sprijin,
Lalely, muuulta sanatate
Roxy, eu n-am ochii albastri, doar sotul.As fi vrut eu sa-i am asa...hehe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Buna dimineata!

Simo, felicitari pt achizitii

Eu am o durere de cap rea de tot , cred ca am stat prea mult in curent merg sa bag un paracetamol ca imi vine sa zac de durere si mai tb sa plec la mama. Cu cafea nu atrecut...

Sunt f mandra de Cata, cred ca s-a cumintit pt ca a auzit ca am parat-o aici la voi , ieri a mancat cate 40 gr de fructe si apoi la pranz de piure, iar azi dimineata a papat 70 gr mar cu cereale. Marti merg la dr si vedem cum stam cu greutatea...mi se pare ca e cam grasuta

pupici



Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Simo,BB_Yasmi..multumesc pt urarile de sanatate..azi ma simt un pic mai bine...Oribil este sa racesti vara...

Cred ca bebe al meu mananca mai mult pt ca vrea la 2 ore si noaptea cateodata simt asa ca sanii sunt sleiti si nu prea mai au lapte...O fi vreun puseu??Sau raman eu fara lapte suficient si tb sa apelez la formula???

In rest si el pare ok..nu mai tuseste,dar este inca mucios..adica se aude asa un fornait acolo..Cand ii trag nu iese mare lucru chiar daca ii inmoi bine...Sper sa se faca bine de tot si sa scapam de muci..


Mamica de comoara David Andrei 15.04.2011
Doamne iti multumim pt acesta minune!

Mergi la inceput