Bebelusi de Sept-Oct'10! LMA Diana-Elena!!!(72)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

Petrecerea de motz o vom face la un restaurant chiar daca vom avea multi invitati sau doar familia - nu ne-am hotarat inca. Din experienta petrecerilor anterioare tinute in casa, am ajuns la concluzia ca tot acolo ajungi cu banii, plus ca eu ar trebui sa muncesc cel putin 3 zile - o zi pregatirile, in ziua respectiva sa servesc si dupa curatenia.
La meniu, ne-am gandit ca o sa comandam cateva platouri cu antreuri si apoi fiecare sa-si comande ce vrea.
Eu inca nu stiu ce sa-i cumpar cadou as vrea sa fie ceva simbolic pe care sa-l pastram. Nu jucarii, haine etc.

Mami lui Matei Mihai 26.10.2010

https://picasaweb.google.com/109290866538691083533/QlYZoC?authkey=Gv1sRgCKrt0LG1l43ntAE#5625377869982969298

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

La multi ani! Diana....sa fii sanatoasa si sa asculti de parinti

Buna fetele,sper ca va mai amintiti de mine....am venit in tara de pe 15 iunie si e super bine...inca nu am avut timp sa intram in normal,suntem numai in vizite...abia am terminat si cu apartamanetul,l-am pus la punct ca sa nu mai avem nik de facut de acum....sotul are de munca de la doua sapt dupa venirea in tara....deocamdata totul e ok sper sa si ramana asa...
Alesia a facut 9 luni,e o smecherica...zice mama ff des,ieri a zis si tata prima data.....merge in patru labe de 3 sapt ,papa blenduit,banana o mananca normal nezdrobita,bea iaurtul direct din paharul de la magazin....nu stie sa bea cu paiul,are canita de la primii pasi dar o va fol mai incolo.

Numai bine la toti,pupam copilasii,ca nu mai sunt bebelusi...ce trece timpul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Arianna11

La multi ani! Diana....sa fii sanatoasa si sa asculti de parinti

Buna fetele,sper ca va mai amintiti de mine....am venit in tara de pe 15 iunie si e super bine...inca nu am avut timp sa intram in normal,suntem numai in vizite...abia am terminat si cu apartamanetul,l-am pus la punct ca sa nu mai avem nik de facut de acum....sotul are de munca de la doua sapt dupa venirea in tara....deocamdata totul e ok sper sa si ramana asa...
Alesia a facut 9 luni,e o smecherica...zice mama ff des,ieri a zis si tata prima data.....merge in patru labe de 3 sapt ,papa blenduit,banana o mananca normal nezdrobita,bea iaurtul direct din paharul de la magazin....nu stie sa bea cu paiul,are canita de la primii pasi dar o va fol mai incolo.

Numai bine la toti,pupam copilasii,ca nu mai sunt bebelusi...ce trece timpul

DD ne-a daruit o minune Alesia Maria 25/10/2010
POZE ALESIA
CUM S-A NASCUT ALESIA





S-acu' spui? Te asteptam la urmatoarea intalnire de la Gradina de Vara!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei
Lucrusoare la bazar umanitar

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Citat:
citat din mesajul lui LoraG76

Citat:
citat din mesajul lui Arianna11

La multi ani! Diana....sa fii sanatoasa si sa asculti de parinti

Buna fetele,sper ca va mai amintiti de mine....am venit in tara de pe 15 iunie si e super bine...inca nu am avut timp sa intram in normal,suntem numai in vizite...abia am terminat si cu apartamanetul,l-am pus la punct ca sa nu mai avem nik de facut de acum....sotul are de munca de la doua sapt dupa venirea in tara....deocamdata totul e ok sper sa si ramana asa...
Alesia a facut 9 luni,e o smecherica...zice mama ff des,ieri a zis si tata prima data.....merge in patru labe de 3 sapt ,papa blenduit,banana o mananca normal nezdrobita,bea iaurtul direct din paharul de la magazin....nu stie sa bea cu paiul,are canita de la primii pasi dar o va fol mai incolo.

Numai bine la toti,pupam copilasii,ca nu mai sunt bebelusi...ce trece timpul




S-acu' spui? Te asteptam la urmatoarea intalnire de la Gradina de Vara!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei
Lucrusoare la bazar umanitar

(Niciodata sa nu spui niciodata!)





da,cum sa nu ,numai ca nu prea stau pe net..daca imi lasi un PM cu nr tau de tel te sun si vb....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns summertime spune:

La multi ani pentru prima noastra fetita acre implineste azi 1 an!!!!!

Sa traiesti Diana si s afii sanatoasa si fericita!!!











Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona24 spune:

LA MULTI ANI SANATOSI SI FERICITI, DIANA!!!
SA-TI DEA DD NUMAI LUCRURI FRUMOASE SI SA ITI BUCURI PARINTII!!!
majoreta]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

La Multi ani! cu multa sanatate si impliniri alaturi de familie

Mami Anca cu Andrei Ionut(22.09.2010)
Poze Andrei-Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns office spune:

La multi ani Diana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanamera spune:

La multi ani DIANA !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaalina spune:

Uauuuu!!! A trecut deja un an, anul trecut pe vremea asta tot faceam bagaje pentru spital daca va aduceti aminte, ce emotionate mai eram .
Diana

Mancare o mai blenduim si noi , carnita mai ales , ca la cei doi dinti ai lui imi e teama ca se ineaca, desi ar manca si pietre . Baga tot in gura .


Mergi la inceput