Aradence DC (165)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

La multi ani, Ivett! Sa cresti mare, sanatoasa si frumoasa! Ildy, sa va aduca numai bucurii minunea de fata!

Moni, e o veste buna, clar! Poti sa intri in trial, ca fara mutatia asta "minunata" lucrurile ar fi ramas pe loc... Eu ma bucur pentru tine. Curaj! Noi suntem alaturi de tine!

Multumesc si eu fetelor care au impartasit impreuna cu mine vestea mea buna. Va pup si va multumesc ca mi-ati fost aproape in tot acest timp!

Mama Marei si a Dorei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Salutare fete!


La multi ani Ivet!
La multi ani Carina si Alexandra !
La multi ani Calin!
Cristina si Moni ma bucur pentru vestile bune!
Moni, distractie placuta la Sighisoara!
Bogdisorul e un bandit si jumatate , se plimba prin parc cu fetele mai mari de manutza si Maia tot domnisorica finutza!
Alina bafta cu mutatul! Sa stapaniti sanatosi noul apartament!
Miha spor la lucru!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Si voua tot ca vremea va merge? Ca mie de luni imi ploua in toate sensurile...


Mama Marei si a Dorei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

CRISTINA si la mine cam asa e si cam de doua saptamani incoace Azi de exemplu am fost in oras de doua ori si n-am rezolvat mare branza din ce-mi propusesem.Colac peste pupaza am mai si parcat undeva asa fain cu botul pe juma' intr-un fel de sant si ca sa ies de-acolo ... am agatat un nene de pe strada ,dar abia a iesit si el de-acolo,ca patina ca frasu' in noroi Mie mi-a fost frica sa fortez mai ales ca nici nu vedeam in spate si mai circulau masini pe-acolo pe strada,iar in fata aveam zidul unei case .Mare soferita,ce mai
FLAVIA aveam in plan sa iti dau telefon si sa trec si pe la tine azi, dar mi-am amintit cand deja eram pe la gara si nu m-am mai intors in centru,evident.
CARMEN am ajuns in sfarsit si pe la prietena ta.
NIKO mersi de urari,da' pana la distractie mai am de lucru si de rezolvat o gramada de chestii

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Se pare ca s-au aliniat prost planetele... ca nici mie nu-mi merge bine deloc. Hai sa bem o si poate ne revenim unpic.
Cristina Rubi, uita-te si tu la partea plina a paharului: ai scapat de criptococus, esti tare!!!
Moni, Doamne-ajuta sa fie ok trial-ul si sa ai rezultate...


Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana11 spune:

Se pare ca s-au aliniat prost planetele si la mine.
Eu va urmaresc din umbra dar de scris,ba.

Cristina ma bucur ca ai scapat de "invadator"
Moni si tie numai bine

Fetelor stiti cumva pe cineva care ar avea un apartament de inchiriat la un pret rezonabil 100-120 E si nemobilat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Hey, nu mai scrie nimeni nimic? Eu ajung tot tarziu acasa si nici nu mai deschid calculatorul, nu-mi vine sa cred ca am ajuns la faza asta. :) Acum sunt la pedichiura si butonez la telefon.
Abia astept sa treaca perioada asta super obositoare si stresanta si astept cu nerabdare concediul.
Va pupacesc pe toate!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Planete aliniate sau nu si saptamana mea a fost groaznic de plina de nervi si lucruri intoarse pe dos. Am plecat de la munca tot seara aproape de 8 sau dupa 8, iar acum la sfarsit m-am ales cu 2 herpesi frumosi deasupra buzei .

In rest nimic nou sub nori, ca de soare nu poate fi vorba.

Stiti careva cazare ieftina in Budapesta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Va multumesc pentru urarile adresate Ivettutei mele

Probabil ca haosul planetelor e datorat ploii sau invers ,tot aia-i .
Alina sa stapaniti sanatosi noua locatie si asteptam inaugurarea .
Cristina ma bucur de vestile bune ,Doamna ajuta .
Moni sper si-mi doresc sa gasesti si tu tratamentul adecvat problemei tale .Nu-i usor dar trebuie sa facem fata si situatiilor mai putin placute.Asta-i viata .

In rest nimic nou ,remarcabil , asteptam vara si soarele si poate dam si noi o fuga pe litoral ,planuri ar fi doar vremea sa tina cu noi.
Daca nu macar la strand ,ca n-am fost decat de 2 ori vara asta la Gyula.

O seara placuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut, eu acu am ajuns de la Moneasa si-mi astept taberistii. M-a sunat prietena mea care-i cu ei invatatoare si mi-a zis ca Alex ar mai fi vrut sa mai stea. La Moneasa a turnat de ieri intr-una , saracii astia cu festivalul clatitelor n-au noroc sa faca ceva vanzare.

La multi ani Ivett.

Cristina ma bucur c-ai scapat de terorist.

Moni bafta mai departe in gasirea tratamentului.

Ce ati patit fetelor de va merge rau.

Ada mi-am amintit cand am fost pe strand la Moneasa ca tu esti vinovata de Ilincuta mea si vreau sa-ti multumesc.

Nu facem wekendul viitor o intalnire la gradiste?



Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput