Aradence DC (165)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare!
A ajuns si taberisul meu, super incantat de tabara si cu parere de rau ca a venit asa repede.
Aseara era ragusit dupa distractia din tren.

Miha, noi sambata avem nunta, deci nu putem fi prezentila Gradiste.

Moni, mereu ma gandesc la tine. Sa ne scrii cand mai ai noutati.

diana11, nu stiu apartament de inchiriat.

Flavia, nu stiu nici cazare la Budapesta.

Ioi ce frig e! Oare cand se incalzeste sau ii gata vara deja?

Pe mine ma asteapta iar o saptamana super aglomerata in special la lucru. D-na dr. se interneaza pentru ceva investigatii ca are probleme cu coloana si iar voi fi singura si in primele zile ii foarte aglomerat plus raportarea.

Va doresc o duminica frumoasa chiar daca-i friguroasa!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Si taberistul meu ar mai fi stat vreo 2 saptamani acolo. A zis ca parca a fost un vis, asa repede a trecut.
A venit fara slip, ca dupa ziua de balaceala, au adunat toate slipurile intr-un cos pentru spalat, iar dupa ce s-au uscat nu l-a mai gasit... In rest a urmat toate istructiunile,(hainele murdare intr-o punga, papaucii in punga,etc), nu a venit decat cu un bagaj, cum a plecat
Miha si eu am sambata viitoare toata ziua teambuilding, cred si Flavia...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Vai ce dor mi-e de tabere ... Ce n-as da sa mai fiu copil si sa ma bucur de vacanta.

Miha, cum zicea si Gabi, avem teambuilding ... mai bine zis mergem la paintball in padure la Vladi si facem si gratare, deci daca ne vedeti vinete sa stiti ca de la paintball ni se trage .

Alina, nu stiu cum o fi vremea. Si eu tot sper ca se va incalzi iar ca prea e vreme de toamna mohorata.

In weekend am avut copilul acasa, vineri seara si Lisa, si bine a fost. Ieri ne-am plimbat pe jos pana la Fortuna langa mall-ul in constructie si inapoi si in rest pe acasa, azi am lenevit amandoi si ne-am jucat pana spre seara si apoi la plimbare pe centru. Acum e la buni cu verisorii.

Diana nu stiu apartament de inchiriat din pacate. Ale ce face?

Na si cam atat, altceva nu am de spus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Neata, haideti la [cafea.
Eu sunt in concediu pana in 16 august si sunt la Alba cu copiii...Nu stiu inca exact pe unde si ce vom face.
Miha, sa va traiasca Ilincutza dulce si sa fie sanatoasa. Nu credeam ca o sa-mi pice cadnva bine ca n-am reusit atunci sa vin la Moneaasa.
Mi-am cules vineri rosiile din gradinuta mea, am mai cumparat de la o prietena din sat si mi-am facut ieri cu soacra-mea, draga de ea, treizeci si ceva de litri de bulion. Am si schimbat metoda...le taiem, le dam prin blender si le scurgem printr-o sita. A mers super fain. N-am mai stat sa ne chinuim cu masina de rosii.
Alina, cand intri in concediu? Ce v-au mai povestit copiii din tabara? Iulia mi-a spus ca ea vrea si la anul in aceeasi serie. Eu ma gandeam ca poate o trimit doua saptamani, in iunie si prin august. Ma gandesc ca se poate, nu?


Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:


Cica am intrat sa mai scriu si eu una alta si stau de vreo 20 min si ma gandesc ce as putea sa va scriu si nu stiu
In primul rand sa felicit si eu toti cei ce si-au serbat zilele de nastere si pe care spre rusinea mea i-am omis

La multi ani, sa fiti sanatosi si fericiti!

Moni, io asa ma pricep la medicina de nu mai pot, dar din cate inteleg rezultatul analizelor e unu bun totusi, nu? Sper din suflet sa treci cat mai repede si mai usor peste aceasta etapa din viata ta

Cristina, ma bucur ca analizele tale au iesit bine

Alina, felicitari pentru noua achizitie! Sa-l stapaniti sanatosi!

Gabi, am inteles ca ai un nou job! Sa fie de bun augur

Ada, bine ca ai net si n-ai semnal la telefon

Flavia,

Altceva? nimic...cred

M-am saturat de vremea asta...vreau soare si caldura...prefer sa ma topesc de cald decat asa vreme





www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Salutare si de la mine,azi am sosit de prin preumblari.Am pus niste poze p-aici,mai interesante-s cele de prin Sighisoara de la festival,desigur.Dar am fost ieri si la Ocna Sibiului la un bazin cu apa sarata,in interior,cica "centru spa".Beton ,am plutit pe-colo vreo 3 ore Atat ca e 50 lei biletul, 20 pentru copii
http://www.dropshots.com/DITU#
Maine dimineata decolez si in Ungaria.

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Moni, faine pozele...
A cui era mata?
Tinem pumnii pt maine...
La multi ani, Ivett! Ildi, sa va traiasca domnisoara...
Apropo de tabara, poate la anul le "lipiti" si pe fetele mele...
Ada, concediu placut!
Cristina si gemenele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

CRISTINA pisica e a unei foste olege de facultate cu prietena lui frate-meu.Sta in Sighisoara si i-am bagat si ei o vizita.
Apropo de tabere,Diana mea face si ea "antrenament" ca azi doarme in premiera singura in deplasare,adica fara mami/tati/buni/bunu . E la Simand la fratele lui taica-meu,a venit azi matusa-mea si a luat-o ,ca e venita nepotica Vanessa din Germania si abia astepta sa stea Diana cateva zile acolo.Maine pleaca si ai mei cu Tudor in zona,dar se intorc seara.Nu stiu Diana, ca daca vrea, o mai lasam pe-acolo

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Moaaaamaaaaaaaa, ce de activitate pe aici! :D

Cristina, ce frumosi sunt catelusii? Cu cat ii vindeti?

Mama Marei si a Dorei


Mergi la inceput