Aradence DC (165)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Carmen, nu se modifica nimic, doar biroul il schimb si eventual cheltuieli in plus legate de parcare si benzina.

Moni, suna-ma inainte de a veni, e cel mai bine, sa nu fiu cumva pe drumuri.

Gabi, eu abia astept sa mai creasca Bogdi sa mearga si el in tabere. Eu am fost in multe, la inceput cu sora-mea si dira ei apoi singura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
Alina M tu ai dormit bine? Calin se astepta sa se intalneasca cu taticii la gara

Gabi, m-am trezit si eu cand au plecat la gara, dar am adormit apoi rapid.
Mi-a zis Calin ca v-ati intalnit.
Stai linistita ca ei sunt tare fericiti acolo, nu ne simt lipsa si nici n-au timp sa se gandeasca acasa.
Eu stiu de anul trecut, Dragos nu ne-a dat niciun telefon, noi o sunam pe Alexandra Bulboaca (a mers si acum cu ei) si vorbeam cu el desi el avea telefon, dar il tinea inchis.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi, am vazut ca m-ai sunat, n-am auzit telefonul, probabil m-ai sunat cand duceam ceva cutii la masina si era mare harmalaie prin casa. Am vazut apelul pe la 10 si ceva...
Ai vorbit cu Tudor?
Eu n-am reusit sa vorbesc cu Dragos, el avea telefonul inchis si Alexandra nu a raspuns la telefon. As fi vrut sa stiu cum a ajuns.

Maine nu stiu cand reusesc sa intru pe forum, asa ca spun de pe-acum "La multi ani Ivett!"
Sa cresti mare si sa fii o bucurie pentru parinti alaturi de fratiorul tau!
Ildi, sa va traiasca printesa!

Edit ca am "mancat" ceva litere. Nu mai vad bine tastatura la ora asta, merg la culcare.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

La multi ani Ivett! Ildi, sa va traiasca frumuseatea de fata si sa fie sanatoasa!

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

LA MULTI ANI IVETT !

Am primit si io rezultatul,se pare ca am mutatia aia si urmeaza sa merg intai la niste investigatii gen CT,RMN.
Deocamdata de vineri pana marti o sa merg la Sighisoara la festivalul ala,cu Diana,frate-meu si prietena-sa.

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Ioi Moni, ce fain. Am fost si eu la festivalul de la Sighisoara acum cativa ani si de atunci mi-am mai tot propus...dar nu mi-a mai iesit pasenta. Anul asta iar il sar ca am alte evenimente in weekendul asta.
Cat despre mutatie...asta e veste buna, nu? Macar poti incerca ceva... Bafta multa si sanatate maxima iti doresc! Si distractie faina la Sighisoara.


Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ADA pai nu stiu daca e buna sau rea vestea,dar macar la cei ce au mutatia asta s-a depistat ceva ce functioneaza oarecum.Si macar stii o cauza acolo ... adica la un moment dat se pare ca gena aia a luat-o pe ulei si a suferit mutatii - ca o fi de la soare ,hormoni ,imunitate scazuta sau altceva iar nu se stie. Aiureala.Dar macar vad cum stau daca tot imi fac RMN si CT la ei,ca la noi m-am lamurit - cel putin cu PET CT - ul cel vestit
Zici ca ai fost la Sighisoara? Si cum a fost? Io nu prea am mare chef de tambalau,dar daca tot mi-au facut rezervare fara sa stiu - cica surpriza - iaca merg.Si Dianei sigur ii va placea. Mai ales ca o zi bantuim prin jurul Sibiului,plus mergem si la ceva salina la balaceala (sper sa fie vremea ok,dar asa se arata) tot ma aleg si eu cu ceva. Io preferam mare/munte ,dar inca nu mi-a iesit ca fusei tot cu asteptat rezultatul.Oricum cu vremea asta aiurea ... nu-i paguba.
GABI si ALINA aveti vesti de la "taberisti" ? Chiar ca ce le pasa lor acum

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009) www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE
"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Moni, e frumos, Dianei o sa-i placa sigur. Oameni constumati, lume multa, peste tot se canta ceva sau se joaca teatru... Si tie o sa-ti placa, sigur. Eu cand am mers n-am stat peste noapte, si tot a fost foarte fain.

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

La multi ani Ivett !
Sa cresti mare,sanatoasa si voioasa alaturi de fratiorul tau!

Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Ivett!
Nici eu nu am nici o veste de la Tudor. Ieri a sunat-o pe soacra- mea de pe telefonul unei indrumatoare, si era tare entuziasmat. Am si eu numarul celeilalte indrumatoare, dar nu am sunat-o... Am vorbit cu Miha si nici ea nu a vorbit cu ai ei.

Mergi la inceput