Mamici inimoase de Constanta (154)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui happymumy
Rox, te-am vazut aseara in Selgros, am trecut pe linga tine, m-am uitat la tine , te-ai uitat si tu


vai de capul meu!!!! in mod clar nici nu am inregistrat faptul ca am vazut o fata cunoscuta mii si mii de scuze, dar daca se mai intampla te rog trage-mi una, nu de maneca!! nu prea aveam cum sa te uit, ca la memorie stau destul de bine... dar mai stiu eu dupa ce bakugani era???? sau luasem deja bakuganul raman datoare!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


La multi si fericiti ani Leditia


Si eu abia astept concediu, dar mai e mult pana in septembrie.



Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Multumesc pt urari.Va doresc si voua tot binele din lume.
Vladis as scrie mai mult,dar fii-miu nu vrea sa doarma azi desi s-a zbenguit toata ziua pe afara..dar suntem bine,ma rog,eu cu bubele mele din cap si grijile poate exagerate legate de David (vorbit,atentie,ma rog )Cu vestuta s-a acomodat din prima zi,este mai mult decat ok cu ea si se vede si o diferenta enorma fata de tapotamentul clasic,tuseste mult mai mult si-si curata mai bine plamanii.Plus ca dureaza mai putin si nici nu mai e rost de plans la fizio.In rest isi face singur aerosolii in fata calculatorului,ca-i pun cantecele pt copii pe youtube si sta pe scaun si-si face singur aerosolii.Se pune singur jos sa-i pun vestuta.Mananca bine,ce sa zic,toate bune aici,mai putin ca nu vorbeste,ca nu asculta neam,ca face numai ce-l taie pe el capul si am senzatia ca nu ma inteleg deloc cu el..are mania strazii si parca vorbesc cu copacii de pe marginea strazii cand ii spun ca nu e voie,ca el nu pare sa inteleaga.In fine,din doua caractere tari si doi oameni caposi ce putea sa iasa?(intrebare retorica evident )
Va pup si va doresc o zi superba.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Ledi, sa ai parte de mult noroc, de tot binele din lume, de multeeee impliniri si fericire. Sa ajungi o soacra mare frumoasa si tanara, sa ai putere sa iti cresti nepotii.
D-zeu sa iti ofere o minune, o meriti din plin
LA MULTI ANI draga mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

La mul#539;i ani fericiti Leditia!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

La multi ani Leditia! Iti doresc sanatate, putere si multa rabdare!
David, din ceea ce ai povestit reiese ca este ok si fericit, cat despre genele mostenite astea sunt cu astea defileaza si creste .

boti de la 1 august este deschisa si GOP 19 "Dumbrava minunata", din cartierul KM 4/5.

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

hello! ce atmosfera relaxata de vacanta pe aici...

ledi, cat ma bucur ca ii e mai bine lui david cu vestuta sa de DD sa reusiti mereu in tot ceea ce va propuneti, in lupta pt binele lui pupici caposului mic

v-am pus cateva www.dropshots.com/vladis#albums/vlad%206%20ani" target="_blank">pozici de la aniversarea lui vlad. in rest copiii sunt bine, cate unul la fiecare bunici sa nu se supere



mami de miruna (27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Salutare,

chiar ca este liniste pe aici, prea liniste.

Eu la munci, cum altfel .
Luca este bine mersi acasa, cu bunica-sa( operata vineri si externata luni) care a gonit pe toata lumea, toate ajutoarele, si a vrut sa se ocupe exclusiv tot ea de Luca.

Si noi ne tot plimbarim toata ziua, si ma enerveaza la maxim vremea asta, eu vreau la plaja dupa amiaza.
Am fost si noi non stop la plaja, cand timpul ne-a permis, la Aqua Magic in week-end...copilul a vrut acasa pe la ora 13, tati nu ar mai fi plekat , la gratare, prin parcuri(ieri m-a prins o furtuna la Pitici, am fugit efectiv pana la masina, si deodata s-a potolit toata smecheria).

M-am apucat incet dar sigur de pregatelile de toamna.
Fructe si legume la congelator

Cam asa ne umplem timpul.

In fiecare dimineatza Luca are o intrebare:
Azi merg la gradinitza?
Este clar, ii este dor, m-a pus sa o si sun pe dna educatoare, s-au conversat la telefon.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:

Bun gasit tuturor,
Pentru cei care si-au aniversat ziua de nastere,felicitarile si urarile de bine din partea noastra!
Leditia,sanatate si multa putere sa mergi mai departe!La multi ani!

Va imbratisam cu drag,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Multumim Merry!!

La multi ani Leditia!!! Muulta sanatate si bucurii!!

Si eu, ca si Vladis, cu copii despartiti! Acum doarme Ana la bunica si sta ALexia acasa. Asteptam musafiri la plaja, ca doar e vara

Happy, cred ca si eu te-am zarit prin oras, parca erai tu, nici eu nu stiam exact! Daca Da, atunci sa stii ca ai un chip radios! Prietenele stiu de ce!!! Sa fie totul bine, o sarcina usoara!

Va pupicesc!

Mergi la inceput