Mamici inimoase de Constanta (154)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Neata...
Rox multumim mult si returnam urarile!

A fost in we superb si relaxant pentru mine... doar ca ma fript soarele din mers pe strada in 15 min de sigur ma voi coji...

Fetele stiti ceva de Lulu? Am tot sunat-o joi sau vineri si avea tel inchis. O fi plecata?



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

hello, fete!

noi ne-am sarbatorit ieri, in formatie cam redusa, nu prea ne-au onorat invitatii, deh, asa e vara, mi-a parut rau ca vlad isi astepta colegii, insa copiii prezenti s-au distrat; pun si ceva poze azi-maine.

lulu stiu ca e cu operatia soacrei, poate de aceea nu a putut raspunde.

va pup, o zi buna!



mami de miruna (27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Multumesc Vladis... tin pumnii Lulu...

Am avut o zi grea azi... ne auzim maine fetele!



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna, fetele!

Si noi am fost la concert la Holograf, pacat ca am ajuns mai tarziu, dar ne-am bucurat din plin de ei, ca am stat la organizatori si i-am vazut de aproape.

Si ieri la plaja a fost super, o apa curata si calda, ne-am balacit in voie

Eu inteleg ca e vara, dar sa mai treaca fetele si pe la noi,sa stim ca sunt bine.Daca nu strigam catalogul, chiar daca e vacanta



Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Salutare,

geo, multam de griji. m-ai sunat tu probabil pe Cosmote- tel care il tin mai rar decshis , cnx-ul este baza.
Suntem bine, soacra operata vineri, deja azi acasa, circula prin casa bine mersi, chiar a coborat la magazin azi.

Eu sunt libera pana miercuri, si profit de timp...plaja si plimbari cu Luca.

pup, revin, fug sa pregatesc cina copilului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Buna seara, fetelor! Am intrat sa fac prezenta, greu am adormit pisoiul in seara asta, mama lor de dintisori...

N-am mai intrat pentru ca mi-a decedat monitorul vineri din cauza furtunii si a fluctuatiilor de tensiune si azi am reusit sa iau altul...la un moment dat chiar ma apucasera toate cele fiindca ca mi se infundase si pompa de la masina de spalat si chiar ma gandeam ca e o saptaman grozava, avand in vedere ca tati si-a pierdut un telefon destul de important si a crapat si parbrizul la masina...apai cand vin, se tin lant...


www.breslo.ro/Shop/dannasrainbow" target="_blank">GIGELELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata doamnelor
Ledi la multi ani!!! sa fii sanatoasa, sa te bucuri de baietii tai, sa ai parte numai de bucurii!!
eu la apel, mai am 4 zile de munca si incepe vacanta in care voi sta cu copiii acasa si voi merge la plaja si putin la munte. sper sa am timp sa ma si odihnesc nitel
o zi frumoasa va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Neata!
Ledi, la multi ani!
Rox, te-am vazut aseara in Selgros, am trecut pe linga tine, m-am uitat la tine , te-ai uitat si tu, dar daca am vazut ca nu ma recunosti , mi-a fost jena sa te trag de mineca . Oricum ti-am admirat gashca .
Pupici! Am treaba!

Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004) si 11+
Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

Ledi, draga mea, multi ani cu impliniri, sanatate si putere iti doresc! Sa ramai la fel de frumoasa si puternica! mai scrie-ne ce face steluta David, cum ii mai este, s-a acomodat cu vestuta?

eu ma agit in continuare cu planurile de vacanta, insa anul asta parca nu imi iese nimic, dau numai peste persoane neserioase, care nu stiu sa faca turism nici macar ca hobby

ce zapuseala e afara!!!




mami de miruna (27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Neata si LA MULTI ANI LEDI!!!![flo]Sa fi sanatoasa si sa te bucuri de viata si de cei dragi!

Vreau si eu concediu... offf... abia astept luna septembrie...



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput