LMA Nectarie si Matei-Delfinasi in sarbatoare(161)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tina_80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crispro

Tina, ai PM! Distractie faina in concediu!



Cristina , mami fericita de bebe Vlad (17.07.2010)

Poze

Sa-l ajutam pe Alex


MULTUMESC MULT!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufescu spune:

Intru scurt ca-s cu bagajele pe cap,toti dorm si mami presteaza :) .
rodi, la multi ani!
ilinca,planurile de Thasos au picat,nu ne riscam la drum cu bubu,o sa facem cateva vacante mai scurte prin tara ca sa-l antrenam
cris 2010, preturile pe care le stiu eu se invart la 10-12 mil, e adevarat fara carte de munca.Ea vrea carte de munca sau tu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tina_80 spune:

LA MULTI ANI RODI!!!!
SA FI SANATOASA, IUBITA SI FERICITA TOT RESTUL VIETII!
TE PUPAM!

Cris2010, am o cunostinta din Br. si este bona in Bucuresti, are grija de 2 fetite si ii da 1 200 lei/luna+ii deconteaza banii de drum, ca vine la 2 sapt acasa.
Concediu placut in continuare!

M-a trezit si pe mine R de foame ca a uitat Cata sa-i faca laptele la 5,30 si a supt ce a supt ddar nu tine de foame......i-am dat sa pape si acum doarme....ma bag si eu ca-s franta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana_Eva spune:

La multi ani delfinuti sarbatoriti!!!

Cris- bravo pentru Vladut!

Rody- pantru iritatia de dupa febra dr mi-a dat ceva de la avene.vrei sa iti zic cum se chema?

Diana, mami de pui iubit Eva (20.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

MULTI ANI TRAIASCA
MULTI ANI TRAIASCA
RODI SA TRAIASCA!!!

LA MULTI ANI IUBITA!!! SA FII FERICITA SI SANATOASA SI SA TE BUCURI DE STELUTELE TALE!!!




am implinit un anisor, sunt baiat mare de acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Fetite dragi va invit la e feliuta de tort si un suculet rece!
A trecut 1 anisor ....nu imi vine a crede!
La multi ani Rodica! Sanatate si bucurie!
Si eu sunt cu bagajele pe cap..plecam doua saptamani la bunici...
Cris, eu am luat pe cineva si ii dau 11 mil pe luna ptr 8 ore. La mine face de toate in functie de ce ii zic eu sa faca. Sunt tare multumita...mai respir si eu. Acum e cu Nectarie afara de exemplu.

Larisa mamica de Nectarie (22 iulie 2010) si Alexia (13 iulie 2006)

http://picasaweb.google.com/roparo/CopiiNectarieLuna5#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giorgia23 spune:

Neata

Rody Sa fii sanatoasa,fericita si implinita alaturi de minunata ta familie

Enik bine ai revenit

Victo ce baieti blonzi si frumosi ai

Pufescu,Tina vacanta placuta

Fetelor cu probleme la fiere cum se manifesta crizele?...eu de 3 zile am stomacul in pioneze...am mancat niste ardei umpluti si de acolo cred ca mi se trage...am baut ceaiuri,luat pastile dar degeaba....tot am o senzatie permanenta de greata

Aseara Antonia a vomitat de 2 ori in jet...prima data pe la 10 si apoi la 12.30...si chiar nu stiu de la ce?...poate fi de la dinti? ca simt ca iese unul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

La multi ani Rody!!!
Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, noroc si fericire!!!
Esti o mamica si o femeie de nota 10!!! Sper sa reusim vreodata sa ne cunoastem, tare mult mi-ar placea... Cum sarbatoresti azi? Ai musafiri? Sa ne spui ce cadouri primesti de la fetele tale...

Si acum sa salut si eu frumos: Buna dimineata
Bambo, pup frumosul David!! Imi pare rau ca il chinuie asa dintisorii...baleste mult, mult?
Cris, eu la bona ii dau 350 lei, pt 3 zile, 7 ore. Dar na, sunt in Ms, sunt alte preturi. Dar chiar, de ce vrei carte de munca? Cred ca toti delfinasii au avut la mare nisip in meniu. Lui Raul vesnic ii scrisnea nisipul intre dinti si era negru in jurul gurii. Numai voi 2 sunteti la mare?
Tina, ce fain ca mergeti iar in concediu!! Dar poze cu Raducu cand ne mai pui?
Cristina, si Raul cand si-a dat drumul la mers se plimba cu telecomanda in manuta. Cred ca era pct lui sprijin. Acum vesnic cara ceva in amandoua mainile, vesnic muta lucrurile dintr-o parte in alta, nu ca ar mai avea nevoie de sprijin, dar si cand cade, si ii sunt amandoua mainile ocupate...sa vedeti voi urlete, ca nu are cum sa isi puna mainile jos, sa amortizeze cazatura!!!
La multi ani Matei!!
La multi ani Nectarie!!
La multi ani Luana!!!

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Poze mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Neata! Subiect interesant pe pediatrucluj.ro - www.pediatrucluj.ro/2011/07/21/alimentatia-copilului-mic-1-3-ani/" target="_blank">alimentatia copilului mic (1-3 ani)



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

buna dimineata, delfinariu

cris2010, Diana, laurika, pufescu, tina, racusor, larissa, giorgia, paula, un brat de flori si multe multumiri!! sunteti minunate!!!

laurika, asa mi-a zis si mie pediatrul, febra peste 38 nu e de la dinti

diana, spune-mi sa notez cum ii zice, daca o sa am nevoie. aproape i s-au tras, dr a zis ca daca nu pare s-o deranjeze, sa-i dau pace.

paula, pai eu nu vroiam sa sarbatoresc decat mergand cu ai mei la un parc acvatic, doar ca nu ma lasa CM . apoi am zis ca iesim la chinezi, ca ne place la toti, DAR s-au anuntat in vizita 2 colegi de munca si nasii . asa ca tre sa pun mana sa pregatesc ceva si pentru ei, ca pentru noi (si pentru voi ) ma gandeam la o praji cu visine si ceva aperitive... deocamdata va servesc cu , e prea devreme pentru alte licoruri . dar mai pe la amiaza va prezint meniul








am implinit un anisor!! Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)

am implinit 10 ani!!! Maria, printesita mamei (26 iunie 2001)

Mergi la inceput