Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (33)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

anda, nu pui o pozica si cu tine..sa te vad si eu...poate ne cunoastem

cami, pt antonia.

stiti ca ma plangeam zilele/saptamana trecuta ca nu am pofta de mancare??/ hmmmm bine mai era fara pofta de mancare cum mi-a revenit pofta...cuma ma recuperat 1,5 kg....

somleac voi ce mai faceti??ai mai venit in TM///??

simonelu....cam rarut mami...




mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

irinuca, sa nu fi suparata..nici lucas nu se rostogoleste..doar se intoarce de pe spate pe burta.


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

madutza, bicicleta i-am luat-o de pe toyz.ro - sper sa ma lase si linkul http://www.toyz.ro/biciclete-fara-pedale/..eu i-am luat modelul strider ca citisem pareri bune ca ar fi cea mai buna ca e f f usoara, vreo 3 kg toata..insa nu stiu inca ce succes va avea ca abia in weekend vine tati cu ea, noi suntem la mama acum..cu pedalele, cred ca sunt ei prea micuti ca sa dea, probabil dupa 3 ani..dar daca o sa o foloseasca pe asta sunt fericita, ca ei zic ca invata sa-si tina echilibrul si nu mai au nevoie de roti ajutatoare..
ma bucur ca a fost frumos la mare..apa tot cu alge cum arata astia la tv ? mi-e si teama sa ma mai duc la ce arata ca este acolo, mal de alge urat mirositoare..in venus la ce hotel ati stat ?




nu, fara alge. ce arata la tv este in mamaia, dar nu spun ca in restul litoralului este apa curata . Am stat la hotel Corina de trei stele. F frumoasa bicicleta. I-ati luat si casca de protectie?

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!


nu i-am luat casca, dar cred ca trebuie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

viss daca vrei sa vii la mare
iti recomand eforie sud c preturi
a fost chiar acum o prietena de-a mamei mele la venus
la 3 stele
210 camera
mi se pare enorm
e drept ca dadea cateva cupoane de masa in banii astia

dar in sud
am intrebat eu
la cateva vile noi
superbe
pe faleza
120 lei dubla si 130 lei garsoniera
mie mi se pare super ok o garsoniera cu 2 camere


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_2010 spune:

Buna seara

Am intrat doar sa va salut, n-am nimic important de spus, doar semnez condica. A, ba, pfui, bine ca s-a mai racorit, ca nu se mai putea respira. Ieri, cel putin, a fost jale, noi am stat numai cu aerul, ca aveam 32 de grade in casa , acum e mai uman.

Pruncul meu doarme, il astept sa se trezeasca. Cred ca ma va stii tot blocul, tinand cont de faptul ca a mancat la 1(13), a adormit pe la 3 si inca nu s-a trezit. Azi am inceput cu suc de para, dupa 3 zile de morcov. Totul e ok pana acum, sper sa fie si de-aici incolo. Probabil la mandarina o sa strambe din nasuc, ca e cam acrisoara. Vom vedea.

Azi facui multe trebi: curatenie, ceva cumparaturi(mancare), apoi gatit si baie. Acum astept sa iesim la plimbare, dupa ce papam, desi sant cam obo :(

Intrebare pt mamele ce inca alapteaza: v-ati dedat la sarmale? a fost ok cu bb? Eu sant maaare amatoare de sarmale, dar inca n-am gustat, de cand alaptez, insa m-as cam risca, voi ce ziceti?


Mami de Radu Andrei - 16.03.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_2010 spune:

a, inca ceva. Vad ca nu ma descurc deloc cu picasa. L-am descarcat-instalat-facut album si maideparte....?
Imi dati si mie parola voastra si user(si ceva intructiuni) sa pun ceva pozici? Pana acum n-am cerut, am crezut ca sant eu miez, dar se pare ca nu sant.... :(


p.s. miki, nu-mi pot da seama, cum mere bicla aia fara pedale?





Mami de Radu Andrei - 16.03.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

cris am reusit sa fac 2-3 pozici cu rochita....astept parerea ta...ce pantofi merg.. scuze pt dezordinea din jur


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui viss

-madutza- zi-mi si mie cat e camera dubla? ca noi am fost anul trecut in venus si am ramas impresionati- liniste, nisip fin, apa curata, vrem s amergem in august.

Dupa 3 ani de asteptari - cu ajutorul lui D-zeu, al doctorilor, si al prietenilor care ne-au sustinut intens -
http://s1124.photobucket.com/albums/l570/viss2/
- mami de 2 frumuseti: - SONIA IOANA si SERGIU IONUT - 9 martie 2011 :)




nu stiu cat e camera...noi am mers cu o recomanadare de la o cunostinta si am dat 140 RON pe apartament. A fost f frumos, mobilier nou, gresie, TV, aer conditionat, Canapea de piele in sufragerie, pat dublu in dormitor...am fost lpacut surprinsi.

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ce faceti fetele?
a,m venit si noi de afara. la noi s-a facut chiar frig, preferam caldura. nicicum nu este bine

ailed ce scumpa este Dodo, ce ochsisori mari si frumosi are si surioara mai mare este foarte frumoasa, ce trasaturi frumoase are

madutza super ca v-ati simtit bine. daaa, este simplu cu titi, n-ai nicio treaba. si este si cel mai frumos. lasa ca la bulgari va fi si mai frumos, sunt sigura. atunci o sa-i faci papica lui Cata, nu? o sa ai ceva treaba
cu miscarea ti-am zis, totul este sa-ti invingi lenea care este mareeee cateodata, dar eu dau cu ea de pamant

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

irinuca..nu ai vazut pozicile de la botez?? uite daca vrei pt tine le mai pun o data, dar numai 4-5....asa imi place sa ma uit la ele..


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)


yasmi iti sta f bine rochita dar e diferita la culoare de cea a lui scrish

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput