Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(57)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

saru'mana

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.133533636724998.33410.100002050865534&l=62794588a2 POZE TUDOR


cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wudy spune:

Neata!

La multi ani sarbatoritilor de sambata, duminica si astazi!

Noi am fost pe drumuri si nu am reusit sa intru. Noroc ca nu ati fost prea vorbarete in wk si am recuperat acum de dimineata repejor

Sper ca nu am uitat ce am citit si vazut, deci

Carmen, felicitari inca o data - ai fost o mireasa superba. Sunteti o familie tare reusita.

Mayane - felicitari pentru botezul lui Darius cel frumos si cuminte, mie imi pare ca a fost cumintel foc din poze
Nu conteaza daca s-a dansat sau nu la botez, important este ca v-ati simtit bine cu totii, ati facut ce-ati simtit si ceea ce voua v-a facut placere

Angie - vazut poze de baiat mare si frumos. Ma bucur ca ai mai trecut pe la noi si ni l-ai aratat si noua pe frumosul vostru Tudor

RaluKara te asteptam si pe tine cu poze

Despre noi nimic nou. In wk am umblat dupa gresie, faianta, sanitare etc etc pt casa, am avut si fata cu noi, cred ca a zis lumea ca nu suntem sanatosi ca am luat copilul la targuieli dar nu am avut cu cine s-o las acasa

Ieri am incercat supita cu morcovel si dovlecel - nu ne-a placut. Mai incercam. Marul de la bunici de la tara a fost acru, ne-am strambat de numa`, caisele in schimb ne plac

Aseara am incercat sa-i dau LP Milumil, bineinteles ca nu a vrut chiar daca era rupta de foame, nu ca nu i-ar placea ca a tras de vreo 2 ori dar nu vrea ea biberon si basta
cand i-am dat tzatzi a fost asa bucuroasa ziceai ca nu o mai vazuse de secole
Mai incercam, nu avem incotro, sanii mei sunt super flescaiti asa ca nu stiu cat o sa mai am ceva in ei

O zi frumoasa sa aveti, noi asteptam sa se incalzeasca sa iesim afara


Alina, mamica super fericita de Anais Maria.

pozici
botez


"Hotararea de a avea un copil este cea mai importanta. Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

Buna dimineata si de la noi!
Eu chiar poftesc la o cana de cafea, in ambele sensuri posibile...

Sa le fie de bine crestinarea lui DARIUS de sambata si MAIEI de duminica!
La multi ani sarbatoritilor zilei, Kristian, Andrei si Alex!

Eu am si astazi o zi dementa de tot - azi e gata intreg dosarelul, si am hotarat sa-l trimitem lunea viitoare de la Suceava, ca sa ne poarte Moldo noroc... Noi suntem tare dusi cand vine vorba de simboluri si "semne", dar macar bine ca ne potrivim in nebunelile noastre...

Inutil sa va spun ca abia astept sa plecam duminica, si mai ales sa vad ziua de sambata terminata. Iar nu am emotii, dar precis o sa ma apuce...

Nu stiu daca o sa mai intru astazi, aveam o gramada de lucruri de spus, de intrebat, mai ales pe mamicile cu autodive si pe Anca, despre scutecele, dar cum oricum nu voi mai putea sa pun nimic in aplicare cat o sa fim plecati, o sa va prind eu din urma.

Acum va pup pe toate, va doresc o zi superba si o saptamana la fel, si ma duc sa mai citesc nitel din urma, la -ua mult dorita!

Copilului mic da-i radacini, celui mare– aripi sa zboare
sanziana de pestisori flavia [19.03.2006] si felix [26.02.2011]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wudy spune:

uitasem eu ceva

Felicitari Ziki! pentru cununie
A trimis preotelul pozele?

Alina, mamica super fericita de Anais Maria.

pozici
botez


"Hotararea de a avea un copil este cea mai importanta. Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

Simo..esti bestiala..merci mult!!!!!!!!!!


www.facebook.com/media/set/?set=a.133533636724998.33410.100002050865534&l=62794588a2 " target="_blank"> Poze Tudor


cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

P.S. - vreau doar sa va informez, in caz ca nu stiati deja, ca atunci cand puneti link de la poze pe facebook le pot vedea si cei care nu sunt prietenii vostri si chiar si cei care nu au cont de facebook
mie nu mi se pare corect si nici normal, sincer!
am intrat adineaori pe linkul lui ANGIE, si ii pot vedea pozele, prietenii, si pot si... downloada poze!!!

cam de aia am plecat eu de pe FB, nu vreau sa fac anti-propaganda, dar vreau doar sa va avertizez ca oricine poate vedea, intra, downloada pozele noastre fara ca noi macar sa-l cunoastem...

Apropo, ca mi-am amintit de discutia anti/pro-FB: LORI, te asteptam pe forum! Bronzata, odihnita, cu vesti bune!

Copilului mic da-i radacini, celui mare– aripi sa zboare
sanziana de pestisori flavia [19.03.2006] si felix [26.02.2011]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Citat:
citat din mesajul lui angieangie

Simo..esti bestiala..merci mult!!!!!!!!!!


www.facebook.com/media/set/?set=a.133533636724998.33410.100002050865534&l=62794588a2 " target="_blank"> Poze Tudor


cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011










Simo - mamica de pui scumpi , Camelia(2002) si Eduard Matei(2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Mda..Ziki are dreptate cu FB.
Angie..poti face un cont personal pe picasa..si pe urma pui link-ul.



Simo - mamica de pui scumpi , Camelia(2002) si Eduard Matei(2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

ups!!!!alta munca acum..abia am avut timp sa fac asta..dar sincer nu-mi surade ideea ca cineva imi fura pozele..desi nu stiu de ce ar face asta dar nah..nebuni sunt destui..o sa fac si asta pana la urma..pup fetele cu drag


www.facebook.com/media/set/?set=a.133533636724998.33410.100002050865534&l=62794588a2 " target="_blank"> Poze Tudor


cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziki spune:

nu uitati ca sunt totusi Doamna Muriiim, si pot fi paranoia uneori, dar.. sunt si nebuni pe lumea asta. poate chiar direct proportional cu numarul Doamnelor si Domnilor Muriiiim (nu-i asa, Gabi? )

Wudy, multumesc mult pt urare!
Astazi il "inghiontesc" discret pe preot cu pozele, ca vad ca a cam uitat. Asa e cand pozele tale sunt pe mana cuiva care lucreaza si duminica, si mai intruna
La botez o sa avem un coleg de-al soatei care e profi, dar noi o sa fim plecati deci tot cine-stie-cand o sa avem pozele.
Oricum, trebuie sa mentionez ca presimt cum arata pozele alea. Cand facea nenea ala poza, imi vedeam soata cu coada ochiului indreptandu-se de spate, tragandu-si umerii, bagand pectoralii la inaintare.. Io, necredincioasa, culmea, incercam sa ma concentrez pe ce zicea preotul, stateam fix cum intepenisem, asa ca o sa fim o gheboasa si-un cocos. Va spun de pe acum.
a. poate de aia nici nu ni le da
incep sa inteleg

Copilului mic da-i radacini, celui mare– aripi sa zboare
sanziana de pestisori flavia [19.03.2006] si felix [26.02.2011]

Mergi la inceput