Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(57)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Hiii ce miresica muuumoasa si deosebita, sot si pui de miresica ce completeaza perfect "tabloul". Imi sunteti asa dragi...
Sa va fie de bine, casa de piatra, sa va iubiti mult-mult si sa-i faceti o surioara lui bb Andrei la fel de scumpa ca si voi!

Irina ~ mamica norocoasa de Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Stiati voi ceva de un botez si sambata... Era botezul lui Darius. Gata, am facut-o si pe asta.

Mami si-a comandat toalete pentru botez. Si a asteptat, si a asteptat... Vin peste 2 saptamani. Deci "toaleta" mea a fost total improvizata. Nu conteaza, nu eram eu vedeta.

Vedeta s-a comportat perfect, a frant inimile tuturor. Dimineata va pun pe contul comun invitatia, poza de "Multumim ca ati venit" si 2-3 poze de la botez, ca acum nu ma tin ochii sa aleg 3 poze din 1000

A fost primul botez din viata mea la care n-a dansat decat o singura persoana. Au ascultat muzica, au stat la povesti, s-au amuzat de traznaile copiilor. Nu mi s-a parut o petrecere ratata, pentru ca fiecare a facut ce i-a placut.
Am avut mai multi invitati decat ma asteptam, dar am plecat cu mai mult de jumatate de bautura acasa, ca nu s-a baut.

Mai revin dimineata, acum imi joaca ochii in cap cat m-am chinuit sa ajung cu cititul la zi.






"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"

"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."


Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

mayane felicitari pt crestinarea buburuzului...d'aia ai lipsit tu !!! ok, absentele sunt motivate ! abia astept sa vad poze
roxx foarte tare tati !! m-au emotionat randurile citite,mai ales inceputul , mai ales cand catalina striga din rasputeri la tati sa ii spuna ca nu are nimic, dar tati nu auzea caci geamul era prea gros. despre Stat, ce sa zic, foarte bine punctat...o sa ii citesc si eu lui Andrei si sunt 100% sigura ca o sa fie de acord cu catalina...ca Stat e un mare B.
irinuka mersi mami
Gata , ma bag la soamne

Carmen , mamica fericita de bebe mumos Andrei ! (12.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fragrant8 spune:

seara buna, mamici!

multe multumiri pt urari; da, 1 iulie e zi incarcata de evenimente in familia noastra

la multi ani bebelusilor sarbatoriti peste weekend;

Mayane - sa va fie de bine botezul; ce daca lumea n-a dansat; dansul nu e singurul indiciu de voie buna...noi avem multe petreceri la activ la care n-am dansat, am stat numai de povesti si ne-am simtit f bine.

weekendul asta am facut maraton cinefil si noi; de vineri pana sambata am vazut 4 filme eu si vreo 5 tati;
eu ma laud cu :
- The Boys Are Back (Clive Owen e pe lista mea de Top 10 Best Looking Men; imediat dupa Robert Redford)
- Mother and Child
- Anna M.
-Ordinary People (filmul asta m-a convins ca Redford nu e numai good looking, e si un regizor f bun)

in seara asta, cu voia sophiotului, mai avem 2 filme in program
noapte buna si sa avem o saptamana senina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fragrant8 spune:

missmj - tare esti tu frumusica imi place de numai pot culoarea parului tau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mayane spune:

Gata, am pus si pozele aici


"Pluteste drept inainte si daca pamantul pe care il cauti nu exista inca, fii sigur ca Dumnezeu il va crea inadins pentru a-ti rasplati indrazneala"

"Life isn't about waiting the storm to pass, it's about learning to dance in the rain."


Mami ametita de pufletzel Darius Alexandru (05.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

neata fetele
cum pot pune si eu poze la semnatura?plsss


cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Neata!

haideti la

Carmen..sunteti superbi!

Mayane..felicitari pentru micul crestinat! foarte frumos imbracat el si simpatic rau sa va traiasca

Angie,copiezi linkul unde ai pozele,il ascunzi si il treci la semnatura ta. daca vrei te ajut. da-mi mail cu link
Aaa..pastreaza suzeta,o luam data viit..arunca borcanasul
ce mai face baiatu mare si inalt ?? va pup



Simo - mamica de pui scumpi , Camelia(2002) si Eduard Matei(2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

Simo...pup cu drag..am facut eu ceva dar nush daca am reusit,nu stiu sa ascund link-ul cred
ti-am tr un mesaj pe facebook

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.133533636724998.33410.100002050865534&l=62794588a2 POZE TUDOR


cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Angie..ti-am trimis mail acusi



Simo - mamica de pui scumpi , Camelia(2002) si Eduard Matei(2010)

Mergi la inceput