Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (26)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

simo contra cost??? imi poti trimite si mie pe mess acele imagini??
petro...ne urmaresti din umbra?? cum e burtica??? felicitari pt fetita!!


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)


Lavi, ai PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

salutari si pupicuti tuturor...dar mai multe si mai multe sarbatoritelor de azi!!


ally si spirydusha multa sanatate,fericire si noroc!!!

am vazut niste poze si tare m-am ofticat....ce mamici frumoase si bebici minunati au fost in parc?!...ce as fi vrut si eu!!!!!

nu am citit nimic din urma,dar sper sa reusesc diseara dupa ce fac baie la puiut si o culc sa lenevesc si eu un picut la pc...
voiam sa va intreb ceva? credeti ca-i ok sa culc puiuta doar in pampersi?? la noi e ff cald si aerul conditionat il cam evit sau daca ii dau drumul ii dau fff incet si in dormitor sunt cam 27-28 g....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

simo

yasmi, in prima poza pusa de simo, este Cata in carucior cu spatarul putin ridicat, cam atat il ridic mai mereu

stefy, cred ca ai putea sa pui un maieu pe bebita, ma gandesc ca ar absorbi mai bine umezeala daca transpira. Stiu ca la voi e aerul ff umed.


Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

fetelor, bebeii vostrii se mai abat de la programul lor obisnuit?
de exemplu, de cateva zile Anastasia se trezeste noaptea la 3, la 4, o data chiar la 2.30 apoi la 6-6.30. sau o ia somnul mai repede de 21.30 cum o lua pana acum. aseara la 20.30 deja dormea si normal ca s-a trezit in toiul noptii, la 1.30. eram varza de somn. apoi s-a trezit si la 5
ai vostrii cum mai dorm?


Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)




daaa roxy!!!! cre' ca s a vb anastasia ta cu juniorul meu
ha ha ....eu ma culc pe obicei pe la 1 sau chiar dupa dar daca se trezeste pe la 3-4


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)



da, s-au vorbit sigur, sigur

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

abramburika stiam eu ceva. si noi speram sa fie totul bine, ne rugam sa fie. si sa-si tina bebele sanatos in bratica.
sarcina usoara iti doresc si sa ne mai tii la curent cu starea liei, te rugam. dar cum s-a intamplat? a facut ceva efort?

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

stefy mie mi se pare totusi cam asa numai in pammpers. chiar daca sunt 27 grade, in somn tot simti mai rece si te ia frigul . macar s-o invelesti cu ceva.

simona am vazut pozele la tine. ce faine sunteti toate si bebeii si mai si, niste scumpi toti.
super ca v-ati intalnit.

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

viss ce frumos povestesti de puiuti. cred ca sunt superbi , iti vine sa-i privesti tot timpul si mai ales sa-i pupi. acum au mai crescut, se descopera unul pe celalalt, se trag de una alta, ce dulci


Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefyapost spune:

madutza ,roxymultam mult pt raspuns...si eu ma gandesc la maieutul ala minune,dar nu gasesc pe nicaieri...am cautat de mi-a venit ameteala si nu gasesc pt puiuti asa mititei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

pauza sa fac cap nou

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

cap nou

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput