Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(56)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Neata!

SIMO, LORI e la mama ei, se intoarce la sfarsitul asta de sapt. Ana se chinuie cu dintisorii + o raceala mica la ambii copilasi. In rest sunt bine.

Suntem si noi in mama puseelor, s-a trezit mandra mea de 4 ori azi-noapte Or trece si astea...M-am uitat pe harta cu pricina si trag sperante mari, suntem in sapt 26 si cica e pe sfarsite perioada agitata...sa vedem.



_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

A! Inca ceva - vand apartamentul cu 3 camere din Baneasa. Daca stiti pe cineva interesat, dau detalii pe PM.

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

Buna dimineata....

nici eu nu am stiut de cartoful dulce pana nu am vazut la chinezi... cel mai bun e copt....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loutzy spune:

Fragrant ai PM. Merci.



Laura de mic si neastamparat Stefan-Mihai (06.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

andri, l am verificat ieri, ii are umflati, iar aseara am vazut si petele
clar e rubeola
dar nu i mai trece febra, maraiala
nu vrea sa mance, dupa ce ca e slab, o sa slabeasca de tot

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missmj spune:

neata si de la noi !

al meu baiat de cateva zile doarme numai pe burta ... se intiarce singur noaptea. azi-noapte cand am intrat in camera era intors pe burta si cu fata intre salteluta de pat si plasa de la patut..cu mana sub saltea..am zis ca mor, m-am speriat...avea asa o pozitie . el dormea bine-mersi.l-am dat mai pe mijlocul patutului. a dormit super bine . de la 23 pana la 5-6 , nu mai stiu exact. alaltaieri am gterminat tratamentul cu nexium , cred ca din cauza asta nu dormea el bine, ca nexiumul asta da gaze, ameteli, balonari,etc. sper sa nu ma laud degeaba acum, sa o tina tot asa.

LMA bebelusilor Natalia, Tudor si Kevin

simo off, toate puseele pe capul lui Edi, mititelul. relaxare placuta draga mea , sa te gandesti la noi toate cand te-o masa aia.
mirelushof mami, cate ai si tu pe cap. sa stii ca Dumnezeu nu da la oricine gemeni, tripleti, etc. decat la cei care pot duce . deci tu sigur trebuie sa fii o super-woama , ca altfel nu te alegea!!!


Carmen , mamica fericita de bebe mumos Andrei ! (12.01.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andri31 spune:

mandra dulce a papat legumele... cam 100-120 ml la fiecare masa.
siteul de pe care am comandat este www.bebebebe.ro/produse/cereale/#sus" target="_blank">asta

Mami de dulce Amalia 19.ian.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Citat:
citat din mesajul lui atackteam

Buna ziua sunt Oana ma bucur enorm de aprecierile dvs iar cu Maia o scoatem noi la capat k acum este pacat sa intrerupa dupa ce a trecut de perioada plansului:)))
Tocmai am primit de la o alta mamica acest link unde dvs a-ti scris despre noi si asa este culbul se numeste Atack Team iar nr de tel este acela mai asteptam si alti copilasi la balaceala:))


ce tare!!
sa mai treceti pe la noi
eu vreau sa vin cu fetita la dvs. va sun zilele astea.



Simo - mamica de pui scumpi , Camelia(2002) si Eduard Matei(2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andri31 spune:

aaaa.. am mancat si noi de dimi cartof dulce.. hmm. . nu pot spune ca ma omor. poate o sa mai incercam. maine ii introduc si fetei cartoful sa vedem ce parere are.

mirela pup.
daca are 1 o sa faca toti care n-au facut. si fata lu' cumnati-mea a facut la 6.5 luni. cica pana la 6 luni au imunitate d ela mama si nu au cum sa faca.

trece repede. intr-o saptamana e gata!


Mami de dulce Amalia 19.ian.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shines spune:

Carmen...nuuuu mama. relaxarile le fac acasa. io cu mine
nu ma duc eu sa ma pipaie careva
eu toate cosmetizarile mi le fac singura,nici nu imi trece prin cap sa ma duc la salon sau nu stiu pe unde.
imi mai bulesc eu sprancenele..dar asta e,invat
masaj,mani-pedi,epilat,pensat,vopsit..totul acasa. si imi iese.



Simo - mamica de pui scumpi , Camelia(2002) si Eduard Matei(2010)

Mergi la inceput