Strugurasi de Sept-Oct 2011 (78)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

may,mamica linisteste-te

nane, bine ai revenit

camady, de pe ce site ai facut comanda?

jade.....ce faci?

mikka, ce au facut la bac elevii tai?

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 30+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui darisa

neata fetele!

si eu imi beau cafeaua cu voi

Lore: suntem alaturi de tine!
seidana: vezi ca au intrat reducerile la Z in Iulius , e 50% la toate produsele, au body-uri de f buna calitate la 7 ron parca si alte hainute dragute la preturi bune. Biberonul ala de Dr Brown de unde l-ai luat? E mare sau mic?


24+



adica la zara? dau o tura si prin polus sa vedem...

biberonul este si mare si mic, si sticla si plastic, de la farmaciile dona .. poate sunt si la alte farma insa eu acolo le-am vazut..

30+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iris_K spune:

mikki si eu am saptamanile tale si am pus 11 kg , deci acuma am 76 kg.. te-am luat, cred ca-s cea mai mare din odisee .. si sapt viitoare merg si eu la eco'

27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui camady

Neata fetelor.

Fetelor care stiti ce saltele sunt mai bune............ma intereseaza ce umplutura sa aiba( cocos, iarba de mare, altceva).
Deasemeni, seidana o sa pui salteaua si pe nivelul ridicat al patutului sau numai cand vei cobori nivelul?
Dimensiunile la saltea vor fi la fel? Ca mie mi se par mai mici sus decat jos.

29+ cu Eva Maria si mami de Razvan Gabriel 7 anisori

camady's baby



a mea cred ca e cu iarba de mare ca eu ii zic fan.. .. nu stiu daca sa imi iau si etajul ( nu il am ) .. oare cat se foloseste etajul? merita sa il cumpar? nu ar fi scump insa merita? daca nasc natural nu ar fi pb mari insa e nasc prin ceza e un must have atunci... Si eu ma gandeam sa pun salteluta si sus si jos ( in cazul in care imi iau etaj)



30+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_s spune:

Bine v-am regasit, fetelor, dupa o absenta mare mare si din cauze de concediu.

Cu intarziere, Hayat si Seidana LA MULTI ANI!

Loredana, va urez sa fiti bine amandouasi tu sa incerci sa te linistesti.

Eu am fost ieri la morfo 4D la Albu si totul e ok, bebe e mai mare cu 4 zile, are 560 g si are toate la locul lor.

Raportez si eu 7 kile la 23 de sapta.

Daca imi dati parola, pun si ceva poze cu burtile din concediu.

Oana mami de Mara 11.08.2004 si 23+ cu Calin

Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui camady

Mi-a sosit wrapul.............deabia astept sa ajung acasa sa vad daca ma descurc cu el.

29+ cu Eva Maria si mami de Razvan Gabriel 7 anisori

camady's baby





Sa ne dai detalii...

30+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel

mikka, ce au facut la bac elevii tai?

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 30+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!






La lb. romana totul a fost bine, asteptam proba de foc maine, istoriaSper sa se descurce, subiectele sunt destul de dificile si nu prea au toti inclinatii catre a le rezolva...sper sa ma descurc si eu maine ca vreau sa merg la corectat, nu stiu insa daca fac fata sa stau atatea ore pe scaun, nemiscata, se corecteaza intr-un ritm infernal, stii si tu cum e, nu iti permiti sa iei pauze ca tii pe loc colegul cu care corectezi.

27+ cu Maria-Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Mikka se poate purta de la 0 luni si asta e site-ul
http://www.wrap.ro/

29+ cu Eva Maria si mami de Razvan Gabriel 7 anisori

camady's baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_s spune:

Camady, io vreau sa-mi iau sling fix, nu are cumva doamna ta draguta sa-mi comand?

Oana mami de Mara 11.08.2004 si 23+ cu Calin

Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iris_K

mikki si eu am saptamanile tale si am pus 11 kg , deci acuma am 76 kg.. te-am luat, cred ca-s cea mai mare din odisee .. si sapt viitoare merg si eu la eco'

27+


Nu m-ai luat sigur, ca am 85,5ma indrept vertiginos spre 90.Deci primul loc la greutate e al meu, garantat, pana la finalMa bazez pe voi dupa nastere, sa ma sustineti moral sa slabesc

27+ cu Maria-Alexandra

Mergi la inceput