Strugurasi de Sept-Oct 2011 (78)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Camady, si l-ai luat redus la 90 lei?In cate zile vine?

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 30+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

deci intru sa modific kg... imediat ma pregatesc sa merg la ai mei,mi-am uitat telefonul la ei.. chiar nu a fost rau fara telefon , am vb numai cu al meu de pe telu de firma si cu ai mei de pe fix.. e fain sa fii rupt de lume.. la telefoanele de firma nu am raspuns...

De dimi mi-am facut ordine in dulap si mi-am organizat florile ..si acu sed in timp ce piti face box..

Mikka
...wrapul cica e singurul port bebe bun si la prematuri..

LAi mama unde 80 kg? be serious....



30+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

camady, multumesc pentru link, ma bag la studiat.

27+ cu Maria-Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Fetele , am intrat scurt sa va zic doar ca mi-e dor de voi si ca va . Va citesc in fiecare zi dar intru sa scriu mai rarut . Tre sa rezolv cu internetul ca inca nu e gata treaba.

Acasa e tare bine ...ploua intr-una si e al naibii de deprimanta vremea ...frig , frig.

Revin un pic mai tarziu !

Va pup tare pe toate!!!

Oana 26+ cu Maria Ecaterina

Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem o sanatoasa si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel

Camady, si l-ai luat redus la 90 lei?In cate zile vine?

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 30+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!






L-am comandat sambata si mi-a ajuns azi.
La 90 lei plus taxa curier care e mai scumpa, dar poti alege varianta postei ca tu stai pe acasa...........eu cu serv mai greu.

29+ cu Eva Maria si mami de Razvan Gabriel 7 anisori

camady's baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Neatza la pranz ... si de la noi ...

LORE .... imi pare sincer rau ... dar dak vei sta cumintica o sa vezi k totul va fi bine si o sa ai o fetitza frumusica si sanatoasa!!!!


Fetele ... nu prea am vesti sa va dau ... ink suntem la renovari si pana nu sunt gata nu cred k o sa am liniste!!!O sa fac poze dupa ce amenajam camera!!!!

Aveti grija de voi!!!

31+ cu robert-mihai
Dumnezeu sa ne ajute sa ajungem cu bine la final!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Camady, mersi.O sa-l comand si eu pe cel mov.

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 30+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MatzaRebela spune:

fetele cine-mi face si mie treaba? ca am atatea de facut si nici un cheeeef pfffffff..nici nu stiu de unde sa incep hahahaha.. bn cu rufele aproape am terminat si insa a ramas prin casa de strans de pe mese :))) de strans sticlele de pepsi de sub biroul meu:))) ca fac cum fac si adun multe:)) acum am 7 goale:)))))) dat cu aspiratorul sters pe jos:)))

lenesa mai sunt ohhh doamne... sper sa ma mobilizez si eu ca atunci cand vn fetita... adios sticle lasate pe sub birou pahcete goale de togari pe birou ambalaje de la dulciuri:)))))v-ati speria cumplit daca ati vedea cum arata casa mea acum zici ca a fost razboi.. sau party de teenagers:)))))

de unde sa incep doamne de unde?:))))) ca n-am chef:)))
aaaa si am uitat de muntele de haine de pe fotoliu:)))))
pffffffffffcea mai mare dezordonata sunt eu:)))))(e de plans dar eu rad... ce sa fac)


31+cu Kate Rina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikka11 spune:

Matza, daca gasesti cheful ala de facut curatenie, trimite si la mine putin, ca si eu am o gramada de treaba, nici mancare nu am facut si stau in varful patului cu laptopul in brate

27+ cu Maria-Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Deci acu incarc 15 poze pe grup cu camera la piticel, hainute achizitionate.. o parte, patutul, cadita, scoica, jucarii,, cu moa subsemnata acu 10 minute ... si o felie de tort cu intarziere pt voi..

Dupa ce vedeti pozele va rog idei daca sa pun sau nu piticei ( desene) pe pereti mie si asa mi-i se pare incarcat si inca nu am pus draperiile roz si covorul ...

30+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput