LMA Sebi- Delfinasi in straie de sarbatoare(152)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katalina spune:

LA MULTI ANI MIHNEA
Sa cresti mare pui,sanatos si norocos !

LA MULTI ANI MARIA(cu intirziere)


Catalina&Victor (17 aug 2010)&Roby&Cata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Kata, care mai e viata in trib?

Am vazut pozele cu frumoasa Maria! Nu tin minte sa le fi vazut pe cele de la aniversarea Isabellei. Poate maine fac o petitie speciala.

Andreea, am vazut si pozele de la aniversarea lui Filip. Ce veselie cu piticii, ce sofer frumos, ce toort!

Denisa, bine ai revenit pe plaiuri mioritice. Lasa ca data viitoare va fi mai odihnitor.

Paula,piticul aerosoli face, nisip mananca, eu zic ca lui ii e bine.

Multumim mult de vizionare si de aprecieri!

Deci, eu tb sa va stresez, Marea Intalneala? Cand? Ramane la munte? Eu asa as vrea. Haideti cu o data, fiecare!
1. Fetele care dati Humana 3 bbilor, ati mai gasit simplu, fara Vanilie, Mar, Banane, sau altele? Eu nu am mai gasit simplu .
2. Stiam ca atunci cand le miroase gurita e semn de paraziti intestinali. Exista vreo perioada mai buna pt coproparazitologic? Ma gandesc ca daca tratamentele se dau si in functie de fazele lunii, o fi si cu recoltarea ceva de acest gen.

Alina si Victor Andrei - 23.07.2010
La mare, la soare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Am vazut si pozele cu Maria, cu tortul , pozele cu Filip, cu tortul, .

De cand am fost nasa si mi-ati tot zis ca is slaba, am mai bagat zilnic o masa in plus (ca am zis ca nu se vede), plus ceva dulce, plus cola, bere... hm, si duminica e nunta/petrecerea, sa vad cu ce ma imbrac, Inca nu am rochie. am fost azi la croitorie, ca mi-am modificat una, dar nu ma avantajeaza, ma arata mai sanatoasa decat is. Asa ca maine merg cu copilul sa imi caut ceva.

Si vlad imi da orice, daca ii zic frumos. mai nou asa procedez si cand apuca in mana ceva cu care nu e voie (ca daca doar il ua din mana lui, plange). asa ii zic sa mi-l dea, si mi-l da de buna voie.

Marea intalneala: as vrea la munte, un weekend, sfarsitul lui august.



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

No, heloooooouuuuuuuuu... toata lumea doarme???



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

Sunt si eu in zona, vizionat toate pozele, admirat puiutii sarbatoriti, torturile, gasca.. ce mai, o nebunie!

Azi am mers la tae-bo, a fost super faina sedinta de azi, ne-am zbantuit 50 minute numai in picioare, deloc la saltea Si mi-am facut alt abonament

De cand ii dau LP seara e muuuult mai bine, inainte ma chinuiam si 2 ore sa o adorm caci nu se satura, asteptam sa se umple din nou sanii, se trezea dupa nici o ora si voia din nou papa.
Daca as reusi si noaptea numai cu o masa, tare bine ar fi. In seara asta a papat 280 ml, sa vedem, poate zilele trecute nu se satura la culcare

S-a trezit azi-noapte o data plangand, dar i-am dat pastiluletele de dinti si a adormit inapoi rapid, cu suzeta, plus inca de 2 ori pt papa.

puiutz - am trecut la NAN2, desi am gasit NAN3 de la 10 luni.

Diana - la multi ani tatalui tau!


Las si eu spre vizionare poze cu acrobata mea




*************************
Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/ffa0jvmdze07utwv.png" target="_blank">Bianca Maria (04.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

voiam sa ii zic Adrianei mami, neaparat sa stai cat mai linistita, la pat daca se poate. si sa urmezi linistita tratamentul. conteaza insa foarte mult repaosul. stiu ca e greu, ca ai treburi de facut, dar e important asta pentru bebe din burtica

am implinit un anisor, sunt baiat mare de acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

Diana la multi ani pentru taticul tau

am implinit un anisor, sunt baiat mare de acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

ce petreceri faine la Filip si Maria

am implinit un anisor, sunt baiat mare de acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodyka

Citat:
citat din mesajul lui eladea2005

rodi, faine poze...s-au distrat copiii...da nu m-am prins ce a fsot primul cadou?


boxe la calculatorul ei


am implinit un anisor!!

LA MULTI ANI, ISABELA!!!

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)


no' pe mine ma mai puteati lasa cateva zile si tot nu ghiceam
sa inteleg ca Maria poate face chefuri in toata regula acum daca are boxe


Matei - luna a 12-a 08.07.2010

" Indiferent ce vei face in viata va fi nesemnificativ. Dar este important sa o faci!" - Mahatma Gandhi


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui bumblebee
Deci, eu tb sa va stresez, Marea Intalneala? Cand? Ramane la munte? Eu asa as vrea. Haideti cu o data, fiecare!
1. Fetele care dati Humana 3 bbilor, ati mai gasit simplu, fara Vanilie, Mar, Banane, sau altele? Eu nu am mai gasit simplu .



in August oricand!!! hai sa ne organizam

nu am gasit simplu...am intrebat si mi s-a spus ca exact ca si la Topfer nu exista simplu...am luat cu vanilie


Matei - luna a 12-a 08.07.2010

" Indiferent ce vei face in viata va fi nesemnificativ. Dar este important sa o faci!" - Mahatma Gandhi


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput