Ajutor pentru o mamica singura

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

teodora,am o oferta pt desktop-ul pus la bazar!
asteptam contul!

vezi sa nu faca la BCR sau ING!percep comisioane maricele!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Buna, am vorbit cu Mihaela si si-a deschis cont la Banca Transilvania, sucursala Crangasi, pe numele Stanciu Mihaela. Contul este RO49 BTRL 0460 1201 H935 44XX.
Multumesc frumos tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

teodora,afiseaza contul si pe prima pagina a subiectului,boltit,sa se vada bine!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Buna fetelor,

Am trimis si eu niste bani astazi Mihaelei. Nu sunt multi, dar ajuta.
Am incercat sa caut incaltamine marimea 31. Nici pe la bazar n-am vazut. Nu cunosc persoane care sa aiba fetite de 5-6 ani. Dar cand ma intorc la birou, mai intreb poate gasesc ceva.

Cum mai putem ajuta, altfel decat cu lucrusoare? Poate spun prostii, dar poate are nevoie de alimente, ii este greu cu aprovizonarea. Lucruri de genul acesta. Zic si eu.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Ajutati-l pe Iustin sa ajunga la RMN


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Buna, am vorbit cu Mihaela si si-a deschis cont la Banca Transilvania, sucursala Crangasi, pe numele Stanciu Mihaela. Contul este RO49 BTRL 0460 1201 H935 44XX.
Multumesc frumos tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Referitor la pachete nu stiu cum sa facem pentru ca ea daca va fi operata, apoi recuperare nu va putea merge la posta sa ridice colete. Ma gandeam sa va dau adresa mea si sa merg eu sa i le duc.
Str Padureni nr 1 bloc 51 scara 1 apartament 6 sector 6 Teodora Grigore.
Si la banca va trebui sa mearga dupa card intr-o saptamana. Sa vedem cum o sa faca, probabil va merge cand se va externa..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Multumesc frumos pt adresa
Luni va pleca de la mine un colet

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela


Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

buna,
daca aveti nevoie de ajutor va pot oferi si eu. stau in sectorul 6, in militari, asa ca nu e distanta mare.
din pacate n-am fete, deci nici o sansa de haine sau incaltari. am 2 perechi de pantaloni blug 3/4 de fetite slabute, 1 marime 122 + 1 marime 134... daca i-ar veni le trimit cu drag.



Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

mamica cum arata? adica ma refer la dimensiuni... poate gasim si pt. ea ceva hainute sau incaltaminte...

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Mihaela cred ca poarta un L sau cam asa la bluze, la pantaloni...n-as putea sa zic. Am vorbit acum cu ea s-a dus la spital i-au facut analize si au trimis-o acasa pana luni cand o vor opera ca nu sunt paturi. Era bucuroasa intr-un fel ca mai sta si ea cu fetita zilele astea 2...:(

Mergi la inceput