Strugurasi de Sept-Oct 2011 (74)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

vai , ce as vrea sa am si eu unde sa merg la tara

bine ,eu am pofta acum sa merg oriunde


_


26 +


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Despre kg, raportez 12 kg luate pana aseara,la 28 de saptamani. Dar eu nu ma stresez,le dau jos de numa dupa ce nasc .

Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 28+

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

Marryann, Hayat, Sei, Lali, voi nu stiti ca aveti printre voi cea maimare plangacioasa? va imbratisez cu drag, sunt fanul number one al vostru, de femei puternice ce sunteti

Va pup burticile toate, cu bebei cu tot, plec si eu la tara in sfarsit, sper sa ma relxez sia tat, weekend minunat va doresc..
maine schimb semnatura

Zubi, mami28+ cu
minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

zubi oi fi tu plangacioasa , da ne esti tare draga

_


26 +


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

of , de plecat , plecati toate , de scris nu o sa mai scrie nimeni , vine week. si eu o sa intru iar in depresie

_


26 +


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

of , de plecat , plecati toate , de scris nu o sa mai scrie nimeni , vine week. si eu o sa intru iar in depresie

_


26 +




Scriu eu ,scriu eu !! Si eu plang in we dupa toata lumea,si imi vine iar sa le bat pe cele cu net doar la munci.

Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 28+

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredanar spune:

La multi ani atoshik

Lori 29+ fericita cu Mara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

Citat:
citat din mesajul lui zubi

Marryann, Hayat, Sei, Lali, voi nu stiti ca aveti printre voi cea maimare plangacioasa? va imbratisez cu drag, sunt fanul number one al vostru, de femei puternice ce sunteti

Va pup burticile toate, cu bebei cu tot, plec si eu la tara in sfarsit, sper sa ma relxez sia tat, weekend minunat va doresc..
maine schimb semnatura

Zubi, mami28+ cu
minunea mea




zubi mamico nu plinge, viata e si cu bune si cu rele.o traim asa cum ne este data de sus, eu am invat multe singura in viata, nu am avut un mentor sa mi zice ce sa fac si ce sa nu fac, insa un lucru este cert pentru mine ca Dumnezeu ma creeat sa fiu puternica si daca mami a plecat de fr devreme asta a fost planul lui ca sa ajung eu o femeie puternica
Te imbratisezi cu mare drag, si numai plinge ca scumpul bebe este si el trist ca mami e tristuta

Cea mai fericita mami 29 + cu

Cu Ajutorul lui Dumnezeu sper sa ajungem cu bine pina la final

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

lore abia astept poze

si eu am luat lucrusoare insa mi sa stricat batereia la aparat si din pacate nu am cu ce face acum poze...de pe tel se primesc cam sterse, dar o sa incerc sa pun si asa.


lali, ce ai mamica nu se poate sutruri , nu se admit palme, las ca trece starea asta si vine una buna de weeeeekend abia astept sa ma odihnesc si eu


mikka1 multumesc iubita

fetelor eu plec ca sotul ma invitat la restaurant, sa pap

Cea mai fericita mami 29 + cu

Cu Ajutorul lui Dumnezeu sper sa ajungem cu bine pina la final

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Zubi.. gata daca tu plangu noi nu mai vorbim...

MArryan..[
pup], sper ca si MAra sa fie ca si tine cand va fi mare..

Lali.. pai ce ai mami.. scoate copilul afara, bucura-e de soare, bucura-te de mare.. de sexi sotu...

JAde.. hai cu mine la tara.. te iau cu drag ca loc e suficient..


MA dispera a meu.. cica sa mergem cu cadouri la ai lui, ca el merge la munca.. , ca eu merg la ai mei cu produse.. habar nu are de fapt are dar nu recunoaste ca mama imi da bani de 2 ori mai multi pt orice.. probabil sufera ca ai lui sunt cum sunt, nu vin niciodata in vizita, nu sunt apropae, nu ne ajuta niciodata..

29+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput