Strugurasi de Sept-Oct 2011 (72)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loredanar spune:

fetelor am reusit in sfarsit sa pun poze pe grup. uh! imi venea iar sa plang cand ma uitam cum eram asta vara si cum sunt acum. mult mai implinita atat fizic, dar mai ales spiritual. :)))))

(update) am o burta ca pt luna a 9-a , lumea ma intreaba cand nasc si cand le zic ca august la sfarsit nu le vine sa creada.... dimineata e mai mitica. :)) si e rotunda de parca e desenata cu compasul... :)) dar tare sunt mandra de ea !!!!!!!


marryan felicitari pt reusita! fii puternica ! legile nu tin mereu cu angajatii dar ne oferta totusi unele drepturi care nu pot fi contestate si incalcate asa usor precum isi imagineaza unii patroni !

didianana ma cam sperie povestea ta. sa ne punem cate-o veste ca tinte pe spate. eu am asa un somn de adanc incat pot sa lesin si sa imi revin de 5 ori crek si tot nu simt.. ce sa ma vorbesc de controlat partea pe care dorm.............

(update)

Lori 29+ fericita cu Mara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Lore.. din poze nu se vede ca te-ai ingrasat nu stiu cat, app cat ai pus? .. insa ai o burtoaca..... chiar ca e mare.. a mea e mica mica pe langa tine...

28+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

Citat:
citat din mesajul lui loredanar

fetelor am reusit in sfarsit sa pun poze pe grup. uh! imi venea iar sa plang cand ma uitam cum eram asta vara si cum sunt acum. mult mai implinita atat fizic, dar mai ales spiritual. :)))))

(update) am o burta ca pt luna a 9-a , lumea ma intreaba cand nasc si cand le zic ca august la sfarsit nu le vine sa creada.... dimineata e mai mitica. :)) si e rotunda de parca e desenata cu compasul... :)) dar tare sunt mandra de ea !!!!!!!


marryan felicitari pt reusita! fii puternica ! legile nu tin mereu cu angajatii dar ne oferta totusi unele drepturi care nu pot fi contestate si incalcate asa usor precum isi imagineaza unii patroni !

didianana ma cam sperie povestea ta. sa ne punem cate-o veste ca tinte pe spate. eu am asa un somn de adanc incat pot sa lesin si sa imi revin de 5 ori crek si tot nu simt.. ce sa ma vorbesc de controlat partea pe care dorm.............

(update)

Lori 29+ fericita cu Mara





lore esti frumoasa foc mami, ti am admirat burtica frumoasa si rotunda, baby girl o sa fie frumoasa foc, amindoi cu sotul sunteti fr frumoso

legat de drepturi...da eu cunosc bine legile si nu ma las, stiu sa mi obtin dreptul, doar ca am dorit sa fie pe o cale mai amiabila..insa asta a ales dumnealui...asta primeste in lok.

Cea mai fericita mami 28 + cu

Cu Ajutorul lui Dumnezeu sper sa ajungem cu bine pina la final

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

seidana unde vacantuiesc acasa toata vara, am casa construita si acum pregatim camera lui bebe, este vopsita, dar dorim sa mai improspatam culoarea, plus muuuuuuulte chestii de cumparat care necesita sa fie amenajate in cameruta ei. O sa punem si noi niste aplicatii pe pereti cu printese din povesti sai facem o atmosfera de poveste cu toate ca la inceput ea nu o sa priceapa mai nimik

Cea mai fericita mami 28 + cu

Cu Ajutorul lui Dumnezeu sper sa ajungem cu bine pina la final

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredanar spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Lore.. din poze nu se vede ca te-ai ingrasat nu stiu cat, app cat ai pus? .. insa ai o burtoaca..... chiar ca e mare.. a mea e mica mica pe langa tine...

28+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !


multumesc sei 12 kile am pus... informatie proaspata, am fost la doctorita de familie si am rugat-o pe asistenta sa ma cantareasca ca eu tot nu mi-am luat baterie la cantarul meu.

marryan multumesc, esti amabila.


Lori 29+ fericita cu Mara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Eu am hotarat ca deocamdata sa nu pun nimik pe pereti, culorile din camera mi-i se par suficiente incat sa mai am nevoie de ceva pe perete..
Ce culoare ii faci printesei maryan?

28+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui loredanar

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Lore.. din poze nu se vede ca te-ai ingrasat nu stiu cat, app cat ai pus? .. insa ai o burtoaca..... chiar ca e mare.. a mea e mica mica pe langa tine...

28+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !


multumesc sei 12 kile am pus... informatie proaspata, am fost la doctorita de familie si am rugat-o pe asistenta sa ma cantareasca ca eu tot nu mi-am luat baterie la cantarul meu.

marryan multumesc, esti amabila.


Lori 29+ fericita cu Mara




esti in grafic
Haidati fetelor la inventar... de kg...
Avem asa:

Loredanar +12
Seidana +12
Jade 4.5 kg
Rachel + 13 kg
Camady + 9 kg ( sper cs nu gresesc)

28+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Eu am hotarat ca deocamdata sa nu pun nimik pe pereti, culorile din camera mi-i se par suficiente incat sa mai am nevoie de ceva pe perete..
Ce culoare ii faci printesei maryan?

28+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !


3 pereti sunt de culoare roz pal, mai mult spre alb, si un perete este culoarea lil deschisa adica eu ii spun bordo deschis, se potrivesc cum au iesit conturul si deaceea ma gindesc sa aplic ceva pe unul roz pal care va fi in inafata ei, si cind se va trezi va da cu ochisorii ei in aceste aplicatii. Lustra va fi forma de floare, covorasul la fel va fi roz in combinatie cu bordo, iar mobilierul va fi alb cu roz pal, deja am dat comanda. Sper sa ii placa si ei, ca nu am cum sa o intreb ce gusturi are acum

lore

Cea mai fericita mami 28 + cu

Cu Ajutorul lui Dumnezeu sper sa ajungem cu bine pina la final

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marryan spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Citat:
citat din mesajul lui loredanar

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Lore.. din poze nu se vede ca te-ai ingrasat nu stiu cat, app cat ai pus? .. insa ai o burtoaca..... chiar ca e mare.. a mea e mica mica pe langa tine...

28+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !


multumesc sei 12 kile am pus... informatie proaspata, am fost la doctorita de familie si am rugat-o pe asistenta sa ma cantareasca ca eu tot nu mi-am luat baterie la cantarul meu.

marryan multumesc, esti amabila.


Lori 29+ fericita cu Mara




esti in grafic
Haidati fetelor la inventar... de kg...
Avem asa:

Loredanar +12
Seidana +12
Jade 4.5 kg
Rachel + 13 kg
Camady + 9 kg ( sper cs nu gresesc)

28+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !


si eu unde ma lasati cu 11+

Cea mai fericita mami 28 + cu

Cu Ajutorul lui Dumnezeu sper sa ajungem cu bine pina la final

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:


Haidati fetelor la inventar... de kg...


Loredanar +12
Seidana +12
Jade 4.5 kg
Rachel + 13 kg
Camady + 9 kg ( sper cs nu gresesc)
Marryan + 11 kg ..

28+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput