Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(48)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

DOLORES eu folosesc SANO Senzitive.

Mami fericita de gogosel Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luciact spune:

Doloress eu folosesc Persil sensitive sau Sano sensitive..n am avut nicio problema de piele pana acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

Doloress noi folosim ariel. nu a avut probl.
pana la urma m-am lamurit de la ce avea petele alea la subrat. de la niste maieuri care erau prea mulate si colorate. si alea au iritat-o. acu nu mai are nimci

Ocsanica noi vom lua www.primiipasi.ro/produs.php?pid=111" target="_blank">scaunul asta pt papica

Mada a mea are zile cand se mia trezeste la 4-5 pt papa, dar adoarme la loc. si dupa urm trezire si cea definitiva la 7 max 8.dar si zile in care se trezeste direct la 7-8...acu cum are ea chef




Dumnezeu ne-a binecuvantat cu minunea Natalia Maria (30. 12. 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinukaaa spune:

Lori ce pozici mumoase am vazut eu... nu ma mai satur sa le privesc! Fete scumpe de copii dragi!

Raluca hai capul sus! Nu lasa micile probleme sa te afecteze... poate nu mai dureaza inca 2 luni... si ia partea buna a lucrurilor: sa vezi cati banuti iei atunci .
Si cu tati... hai iarta-l ca nu toata lumea e perfecta ca noi.
Pup sa treaca!

Irina ~ mamica norocoasa de Patrick Cristian {07.12.2010}

www.dropshots.com/PatrickCristian#date" target="_blank">Albumul piticului si www.dropshots.com/patrickcristian1#date" target="_blank">Botezul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaluKara spune:

La multi ani, Robert!!! sa cresti mare, frumos si destept!

bebelu, nu te amari ca nu mai vrea buba san...bucura-te ca e sanatoasa. ca creste frumos, ca sunteti impreuna....nu faptul ca o alaptezi te face o mama buna ci relatia cu copilul tau! iubirea, grija, atentia, bucuria...asta conteaza...in rest, nimic nu e capat de tara, ca sa zic asa, iar voi 2 sunteti niste frumoase ! va

ziki, imi pare tare rau de bunicute...

shines, operatia ma doare daca incerc sa fac abdomene(nu reusesc sub nicio forma sa fac mai mult de 3, incep sa simt un cutit in zona si ma opresc) sau daca ma fortez sa ridic ceva foarte greu(adica de vreo 15 kg). in rest totul e ok, zona efectiva a taieturii o simt relativ amortita, parca nu e tocmai a mea. din cate am inteles eu, abia la un an de la operatie, isi revine organismul cu totul(si piele si muschi si cicatrizarea frumoasa);.bine, eu nu am primit niciun gel sa ma dau pe operatie, dr a zis sa lasam organismul sa lucreze in mod natural

zumzu ce sperietura ai tra si tu cu sangele ala! off, bine ca e Darius bine si ca nu e decat o zgarietura! eu ma albesc cand vad sange, pe moment incep sa caut sursa si dupa ce termi de curatat bandajat, mi se face un rau, de imi tremura genunchii!

doloress am folosit Dermalin o perioada dar nu imi placea de el ca nu scotea deloc petele...asa ca incet incat am trecut la detergentul nostru obisnuit , cu 2 cicluri de clatire. si nu am avut probleme.

irinuka





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

N-am avut timp sa va citersc..am avut o zi de jale..trece si asta..

Unde vad pozele cu puiutii lui Lori?..pup toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Off Raluca, imi pare rau ... stiu cum e sa astepti banii pe CIC. Te bazezi pe ei, deja sti exact pe ce sa ii cheltuiesti si o veste ca asta iti darama toate planurile. Dar acum, ca sa privim partea plina a paharului, cum zicea si Irinuka, si cand o intra dit'ai purcoiul de bani sa te tii destrabalare.

Mami fericita de gogosel Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabivalceanu spune:

Sal.

LORICH, la multi ani pt Robertel! Sa creasca mare si sanatos!

DOLORESS, eu folosesc un detergent de la organic baby, magazin on line. Teoretic e englezesc si din ingrediente naturale... Nu e scump si tine ffff mult timp. Dar nu scoate prea bine petele. Ilinca nu se supara. Iar eu una, prefer petele pe body decit pe piele.

Pup,
G

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Raluca ti-am citit Povestea Domnitei. SUPERB! Esti foarte talentata!.

Mami fericita de gogosel Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

Eu am folosit detergent Dalin ptr bebe iar ultima data nu am gasit si am trecut la Persil Sensitive.



Copilul meu este atat de frumos...Cum strange-n pumni radacini lungi si coapte de-asteptare.
Alexandru Stefan 18.01.2011

Mergi la inceput