Fluturasi de Martie Aprilie 2011 (17)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza spune:

Citat:


Sa va traiasca Raducu si fetele frumoase . Da-mi si mie niste amanunte de viluta din Bulgaria, suna f bine

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!


iti trimit mesaj pe fb, sa nu fie considerat reclama :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

simona macar sa se desumfle ochiul de il maschezi tu cumva la urma uremi. te mai doare?

ce fain ca va intalniti , asa mult as vrea si eu sa ma intalnesc cu voi

atata am tot zis de bebelina ca nu doarme ziua si uite ca si ieri si azi a dormit asa bine cam 2-3 ore asa. apoi cumintica... cred ca a fost asa agitata zilele trecute pentru ca iar am mancat drob, a facut mama de Inaltare. acum, cum n-am mai mancat, cum si-a revenit.

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza spune:

Multumim pentru aprecierile legate de pozele de la botez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ally ma bucur ca totul a iesit bine si frumos la botez. sa va fie de bine crestinarea. asteptam pozele

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bulina ce frumos si dulce este dorian ce roade el la papion

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

Citat:
citat din mesajul lui miki1979

somleac, nu vrea nici afara, nici la pomi nici la floricele..cu toate poevstile mele nu reusesc sa-l conving..ba se pare ca i-am provocat o adevarata fobie..nu mai vroia deloc nici pe oala, acum seara am reusit totusi o data desi n-a facut nimic sunt multumita ca s-a lasat convins sa stea macar pe ea..sa vedem maine cum se prezinta, oricumil las pe el sa decida daca mai vrea sa se aseze pe ea sau nu..
imi vine sa renunt ca stiu ca nu e bine sa insisti daca el nu vrea si pace..dar totusi trebuie sa scapam de pampersi si vara asta e singura solutie..



miki, poate ar fi bine sa renunti pt 1-2 sapt si sa incepi din nou mai tarziu. Ieri i-am luat lui cristi niste chilotei cu masinute Cars pe ei si de dragul lor se duce singur la olita ca sa nu murdareasca masinutele , poate merge si la vlad cu astea

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!


l-am mai lasat, adica operatiunea e deja amanata de cateva ori..si tot pe principiul sa fie el pregatit, dar uite ca mi-e frica ca el nu va fi pregatit vreodata..oricum de obligat sau batut la cap nu am de gand, dar am lasat la alegerea lui daca vrea sau nu sa faca..si azi a fost un succes, cel putin pana accum..
chilotei avem fel si fel, tot degeaba..problema e la el cred, sa vina de la el treaba..si mi se apre normal, doar e barbatel, nu-i spun eu ce sa faca
sper sa reusim..mi-e frica acum sa nu mi-l dea peste cap ca m-am trezit cu soacra astazi in vizite si sta mai mult si deja il luase cu povesti iar despre oala si ca trebuie sa faca la ea..
si de lasat nu prea mai pot ca mi-am incalcat toate principiile si ne-am dat peste cap sa intervenim peste tot cu atentii pentru a-l inscrie la gradi in toamna si am reusit... dar parca vad ca nu mi-l primeste daca nu scapam de dansii..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

somleac, eu ii fac eco ca asa ne-a indicat pediatra si nu pt ca ar avea ea ceva ci pt ca la clinica asta face toata lumea ..adica sper sa ajungem vineri la programare ca deja am amanat-o de vreo 3 ori ca n-am putut sa ajung

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

ailed tu iti faceai probleme de greutatea bebelinei...uite chiar citisem aici pe DC ca de la 3-6 luni poate lua de la 500gr in sus. deci este bine si la tine 480 gr, esti pe acolo.
uite http://www.desprecopii.com/info.asp?id=226



Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)



dodo face trei luni saptamana viitoare aia e problema ... si ea a fost si mica rau la nastere...2870

mami de fete frumoase:MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO-ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur


Buna ziua!!!

Am terminat si noi cu botezul, petreceri si toate cele!!!

A fost foarte frumos totul si cel mai important ca bb a fost crestinat.Nu am poze momentan, trebuie sa le adun din toate partile si apoi le atasez. Sunt tare fericita si m-am linistit la maxim ca am reusit sa facem si botezul.

Vreau si eu cu voi la intalnire !

Ally , Mami fericita de bebe Eduard Andrei !!! (02.04.2011)


Felicitari pt botez abia astept poze

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui madutza_bra

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

neata fetele


madutza eu sunt de acord sa schimbam parola, eu cred ca din cand in cand ar trebui schimbata.

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)




te ocupi tu de asta?

Cozonacelul meu, Cristian Andrei
Buburuza mea, Catalina Ioana

Mada, mami fericita si implinita de Cristian Andrei - 29.12.2008 si Catalina Ioana - 15.02.2011

Poze

---------------------------------------------
Ceea ce nu te doboara , te intareste!


e rezolvata treaba!!!!
aveti PM!!
mai am de trimis lui: copiloi,ssbrya,stefana, medeea, sorina,xeo, persi,felicia, spiridusha si lauriciu...dar tre sa plec acusi dupa bubu la gradi! deci cine ma ajuta??


mamica implinita de fetita (2007) si baietel (2011)

Mergi la inceput