Strugurasi de Sept -Oct 2011 (68)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MatzaRebela spune:

zubi pai vb cu omu.. si spunei ca vrei sa faci si tu camera sa para de bebe:) sa dai o lavabila colorata lipesti pe pereti nebunii.. ii spui ca in momentul in care v-ati muta ai sa dai inapoi lavabila cu culoarea care era inainte si cureti peretii... nu cred ca o sa aiba cv impotriva.. nebun sa fie sa nu fie de accord

27+ cu Kate Rina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andr@ spune:

mersi camady ptr link, dar imi cam prind urechile; ce trebuie sa fac acum?

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE

27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didianana spune:

LA MULTI ANI MIKKA!!!
mai eu nu stiu ce avem cu sotii nostri, ori sunt ei ori noi...Si eu m-am certat aseara cu sotu, nici azi nu mi-a trecut..inca m-a enervat mai tare, ca m-a intrebat ce am, de parca nu ar stii..

22+ si mamica fericita de 3+ anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Citat:
citat din mesajul lui andr@

mersi camady ptr link, dar imi cam prind urechile; ce trebuie sa fac acum?

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE

27+



Te duci in coltul din dr la Start a group si sa ai grija sa-ti apara numele din odisee..............si cand va intra seidana iti va da accept.

26+ cu Eva Maria si mami de Razvan Gabriel 7 anisori

camady's baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Va pe toate si mai vb maine ... ma indrept catre casutza!!!
Sa vad numai vesti bune maine!!!

28+ cu robert-mihai
Dumnezeu sa ne ajute sa ajungem cu bine la final!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

a-pro-pos de bancuri...stiti cand e posibila dragoastea la distanta? cand e putza mai lunga ca distanta

zubi daca proprietarul e anti reforme...pui doar colante mari, un tablou cu Tom si jerry ceva de genul...si gata. ce-ai planuit? Pt mine(bebe) cel mai important in ale decoratiunii in primele saptamani e www.farnatur.com/carrusel-musical-automatico-olmitos-pi-2073.html?osCsid=458936a23cee9ec1e9eb3544831bd73f/" target="_blank">asta

bafta celor ce au eco azi!

eu am maine

20+





Dbunny si Daniel (23.11.2006)
I never said it would be easy, I only said it would be worth it...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didianana spune:

zubi nu te stresa pt decoratiuni, noi am pictat un perete cu personaje din desene ( garfield, winnie si eyore, etc..) si sincer nu a fost asa interesat de ele..il fascinau mai mult pernele colorate sau ziarele, te mai si miri ce..Asa ca daca inca nu poti sa ii decorezi peretii nu te necajin..
Vai fetelor nu imi vine sa cred ca o sa mai am inca un copil, ma ia asa cate un val de fericire, cum ziceati voi parca e un vis abia astept sa il strang in brate, sa il indragesc si sa ii vad zambetul dulce.
Cred ca ne-am hotarat si la nume, Luca-Gabriel. Cred ca la asta ramanem, dar mai avem timp sa ne hotaram

22+ si mamica fericita de 3+ anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

aaa, stiu fetele, dar asa..sa fie furmos cand vine bebe, asta ca mi-e drag mie sa vad camera asa, nu cred ca o sa il incante prea mult pe bebe la inceput cel putin.....ma gandeam la autocolantele alea cu desene animate, s-or mai dezlipi,sau or lasa semne cand le voi da jos?

Zubi, mami27+ cu
minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

nu mai e nimenea? fetele care trebuiau sa vina de la dl. dr.?

Zubi, mami27+ cu
minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didianana spune:

te inteleg, ca asa obsedata am fost si eu cu desenele..De autocolante habar nu am.Normal nu ar trebui sa lase urme.
Da chiar asa pustiu e?Toata lumea e ocupata..

22+ si mamica fericita de 3+ anisori

Mergi la inceput