Strugurasi de Sept -Oct 2011 (68)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Hayat_Kh spune:

Buna fetele la inceputul unei noi saptamani !

La multi ani Mikka, o nastere usoara si un bebe sanatos si voios si o buni in puteri.

Bun bancul Matza. Mi-a inveselit ziua . DD sa te rasplateasca .

La capitolul kg , eu inca sunt pe minus la 22+ sapt . De acum cred ca incep sa recuperez. NU eram eu prea slabuta nici inainte, dar acum,mi se pare ca am doar kg lui bebe cu toate cele pe acolo.

In ianuarie , cand am ramas insarcinata aveam 62 kg la 1,60m. Sunt micuta. Acum, la aproape 6 luni de sarcina, am 60kg. Pun totul pe seama ca am avut multe griji cu bebe nostru, cu hematomul, cu greturi dupa,timp de o luna si ceva, in care nu mancam decat compoturi , apoi cu TT si stres ca bebe poate fi bolnavior si nu o sa il mai vedem si tine in brate..... Dar Dumnezeu e mare si are grija de noi mamicutele voinicele..

Racheel , bafta la eco. Si eu de-abia astept sa imi vad din nou ingerasul,dar asta numai prin 17 iunie va fi.....Sa vedem, de data asta se vede si putza, sa ne-o masoare sau eco se incapataneaza inca sa sustina ca e fetita??

22+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

La multi ani , Mikka !

Oana 24+ cu Maria Ecaterina
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem o sanatoasa si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andr@ spune:

buna ziua fetele mele dragi si o sapt usoara tuturor; racheel sa ne aduci vesti bune despre pitica mikka la multi ani cu sanatate si fericire alaturi de cei dragi tie; in rest am citit despre toate si cam toate asteptam sa mergem la control, sa ne vedem puiutii; eu merg abea pe 20, asa ca mai am de asteptat mult si bine; sper doar ca piciu meu sa fie bine pana atunci, si sa nu vrea afara mai devreme de termen; seidana am citit ca iti faci cameruta ptr bb, noi am terminat de acum 2 sapt, a iesit superb, abia astept sa vad cam cum va realiza (atat cat va sti el) bb ce-s alea de pe pereti (figurine lipite) as vrea sa pun poze, dar nu stiu unde

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE

25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andr@ spune:

Citat:
citat din mesajul lui camady

Fetelor sotul meu e la extrema cealalta.El ma vede ''buna rau'' asa cu formeCred saracu si de la atatia hormoni cat ii tropaie prin corp...............ca el tot asteapta sa-mi vina pofta de sex

26+ cu Eva Maria si mami de Razvan Gabriel 7 anisori

camady's baby


la fel si domnu' meu imi zice, ca arat "tare de tot" acum saracutul e pe "stop joc", bb are intaietate, dar si el a inteles, nu sunt probleme; fetelor cu kg sincer nu m-am mai cantarit de mult, ultima data ma apropiam de 6, acum nu stiu cat sa mai fi luat, dar nu ma simt mai grea decat daca s-a adaugat de la bb ceva

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE

27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andr@ spune:

dar unde ati plecat toate?

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE

27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Eu ma pregates sa plec la doctor sa o vad pe bebelina




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 27+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel

Eu ma pregates sa plec la doctor sa o vad pe bebelina




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 27+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!







Te asteptam cu vesti bune

26+ cu Eva Maria si mami de Razvan Gabriel 7 anisori

camady's baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andr@ spune:

bafta racheel

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE

27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Andra asta e linkul unde poti intra si astepti sa-ti dea fetele accept, apoi ne pui poze cu camera bebe http://groups.yahoo.com/group/strugurasi2011/

26+ cu Eva Maria si mami de Razvan Gabriel 7 anisori

camady's baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

Te asteptasm Racheel cu vesti dintre cele mai bune

Fetele, dar daca eu stau cu chirie, cum pot sa amenajez cat de cat asa camera lui bebe? adik sa para de bebe, fara sa stric peretii omului?

Zubi, mami27+ cu
minunea mea

Mergi la inceput