Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (140)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodyka

Citat:
citat din mesajul lui baby78

Rody la multi ani pentru sotiorul tau. Multi ani sanatosi si frumosi...alaturi de tine si cele doua printese

Propo...eu aveam mailul delfinasi.2010 cu vechea parola si pot vedea pozele...E normal?


baby . dar mai e pana maine, maine cui multumesc?

sunt si albume publice pe delfinasi, nu le poti vedea pe toate, nu?

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)


Cum adica cui?...Pai noi nu vom fi aici sa ne dai o sampanie...din partea sotului de Rody?....

Iuliana mami fericita de minune Tudor 05.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Cred ca venim si noi la Cluj. Tinem legatura oricum. Noi mergem de maine. Dar mai vb pana duminica, vedem si cum e vremea si locul de intalnire. De abia astept sa va vad...

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Poze luna 10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

No' am alergat dupa gresie si faianta si inca tot in ceata sunt nu ne stim decide...uff ramane pe cand ne intoarcem

am luat si medicamentele din lista data de pediatru

Citat:
citat din mesajul lui tina_80

Salutare fetelor!

OANA, cate kg ai dat jos si in cate zile, cu electrostimularea?Ca si la noi se apropie concediul si mi-e rusine sa apar asa pe plaja
Ce frumos a stat MATEI la tuns,de-acu e cavaler!

Nina mami fericita de Radu Gabriel 16.06.2010




la kilograme nu se prea vede din pacate...poate daca ma abtineam mai mult de la mancare

dar se vede la centimetrii
talie 5 cm
burta 7 cm
fund 4 cm
solduri 4 cm
in minus evident

fug sa ma apuc sa fac bagajele ca ne-am hotaram sa mergem de maine seara la Cluj, asta daca reusim sa impachetam tot


Matei - luna a 11-a 08.07.2010

" Indiferent ce vei face in viata va fi nesemnificativ. Dar este important sa o faci!" - Mahatma Gandhi


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodyka

cristina, nu mai stiu acum cati ani a primit sotul cadou asta. eu acum i-am luat asta, ca n-am avut prea mult timp de umblat. si-asa are un colt al lui doar cu prostioare de genul... (desi eu sunt Rac, el e Gemeni ). la cana m-am tot gandit, ca oriunde mergem, luam si cate-o cana . asta e cea cu fetele, facuta de proba

Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010)


frumoase cadouri...mai ales daca e pasionat si ii place sa le bibileasca
ce mi-ar place si mie un Brooklyn Bridge...ca Marius regreta si in ziua de azi ca nu a trecut podul ala in NY ...si ar fi o supriza faina


Matei - luna a 11-a 08.07.2010

" Indiferent ce vei face in viata va fi nesemnificativ. Dar este important sa o faci!" - Mahatma Gandhi


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui paula_m

Cred ca venim si noi la Cluj. Tinem legatura oricum. Noi mergem de maine. Dar mai vb pana duminica, vedem si cum e vremea si locul de intalnire. De abia astept sa va vad...

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Poze luna 10


numai CREZI?!?!?

ma apuc de gatit ca l-am dezghetata pe Penes Curcanul si il fac snitele
nu mai pot sta ziua langa aragaz atat de cald e


Matei - luna a 11-a 08.07.2010

" Indiferent ce vei face in viata va fi nesemnificativ. Dar este important sa o faci!" - Mahatma Gandhi


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Oana, cam 90% venim. Si mama mea vrea sa mearga la Cluj la niste cumparaturi, prin urmare, a crescut procentul pro Cluj
Tu faci snitele pt drum? Pune-l pe Marius la supravegheat aragazul si du-te la listutele tale si la bagaje...

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Poze luna 10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodyka

Isa doarme cumintica. mai nou are un ritual inainte de a adormi: inchidem geamuri, usi, jaluzele (pe jumatate, sa fie semiintuneric,)ne punem in patul mare amandoua, se rasuceste de cateva ori, ma escaladeaza de cateva ori, incearca sa se ridice tinandu-se da capataiul patului dar o trag inapoi de picioare, rade o vreme, dupa care brusc se linisteste. ma ia in brate, isi baga fata in gatul meu, ma mai musca incetut de obraz (ca si cum m-ar pupa, dar azi atata m-a prins ca ma ustura! ca sa nu zic ce incordata stau, ca poate ma musca!), o ma pup si eu, ea isi impinge fata s-o mai pup si, daca nu adoarme rapid, o mut in patut, unde se intorce cu fata la perete si inchide ochii. no, chestia asta tine intre 10-30 de minute si e chiar placuta! apoi, pot rasturna casa, ca nu se mai trezeste

=3] Isa = parfum de fericire (19 iunie 2010) [/size=3]


aveti un ritual aproape identic cu al nostru...

LA MULTE LUNITE PUIUTI IUBITI, SARBATORITI ASTAZI!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP - POZE RECENTE

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui paula_m

Oana, cam 90% venim. Si mama mea vrea sa mearga la Cluj la niste cumparaturi, prin urmare, a crescut procentul pro Cluj
Tu faci snitele pt drum? Pune-l pe Marius la supravegheat aragazul si du-te la listutele tale si la bagaje...

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Poze luna 10


nu plec eu pe drum cu mancare niciodata!!! gasim ceva doar nu murim de foame
sunt pentru maine la amiaza

no ma bucur deci clar ne vedem toate numai Crisu va lipsi


Matei - luna a 11-a 08.07.2010

" Indiferent ce vei face in viata va fi nesemnificativ. Dar este important sa o faci!" - Mahatma Gandhi


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui paula_m

Oana, cam 90% venim. Si mama mea vrea sa mearga la Cluj la niste cumparaturi, prin urmare, a crescut procentul pro Cluj
Tu faci snitele pt drum? Pune-l pe Marius la supravegheat aragazul si du-te la listutele tale si la bagaje...

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Poze luna 10


iuhuuuuuuu...abia astept sa ne vedem...va dati seama ca va fi o gashca de 5 delfinasi toti baieti?

LA MULTE LUNITE PUIUTI IUBITI, SARBATORITI ASTAZI!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP - POZE RECENTE

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

tina, mara mananca 240 cu 240 de lp.

cristina, era misto daca te vedeam la tv :)) veneam acolo in platou sa iti fac galerie. cu tot cu mara

mara
Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si 8+

Mergi la inceput