MONTIGNAC (159)..STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

Hello montigrils!

maya ..mey nu suntem noi suflete pereche?..impartim tot.. chiar si durerea de masele...mie mi-o trecut ca mi-o dat una din chinezoaice neste pilule din plante pentru masele

puisoaro din nefericire nu am facut nici o poza..si sa stii ca nu-s cuminte deloc..dar prefer sa nu ma laud cu prostiile de le mananc..ieri de exemplu am fost la film si am mancat cipsuri din alea din faina de porumb cu goacamola..

in fine..hai sa ma laud si cu ceva bun: MI-AM FACUT ABONAMENT LA SALA si azi ma duc prima oara la fitness iar maine la piscina..nush cat ma va tine entuziasmu sau picioarele..da o sa incerc si pe partea asta..toti spun ca la cat mananc daca as face sport as slabi..o sa incerc si asta

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

meniul meu de azi:

MD: mango, 2 sanwichuri cu paine de tarate, brinza topita, si ceva salam nemtesc cu piper( o sa revin de maine la laptele meu cu fulgi)
G: o para si un energizant
P:salata orientala de naut
G: am un mar
C: supa

momentan imi e sete..s-o inclazit in sfarsit si aici si am biroul pe partea unde dimi bate soarele..desi nu e ff cald imi e a bea apa azi

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns child spune:

Meniul meu de azi:
- cirese, iaurt 0% cu 2 linguri tarate de ovaz, expresso
- o banana (muream de foame si fiu-meu, in loc sa doarma ca sa mananc si eu in liniste, maraia la maxim )
- somon la cuptor cu lamaie
- o inghetata (abatere adusa de sotul meu in casa )
- branza de vaci 0% cu capsuni si sirop agave
- salata cu diverse legume si telemea, ceai fructe.


Diana si inimioara mea Albert-Krisztian (2.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Oau fetelor, ati trecut la capitol nou....! Nu mai stiu de cand nu am mai intrat pe site, am intrat in schimb in febra bagajelor; peste o ora plecam la mare! Nu stiu daca voi mai putea intra pe aici tmp de o saptamana, asa va va spun " sa ne reintalnim cu bine" si spor la monti!
Va dati seama ca nu o sa am cum sa tin monti pe acolo, dar am sa ma straduiesc sa nu fac abuzuri!
Pupici la toate montignacele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

hm...da voi nu mai scrieti?unde ati disparut???

io abea am venit de la sala...epuizant..nu m-am agitat mult da ma doare si fundu si muschii la picioare...45 de minute e de ajuns pentru mine..banda, bicicleta si stepper ..maine ma duc la aqua aerobic sa vad daca imi place...sper sa nu ma lase entuziasmu repede

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mel_g spune:

Bravo Brandusik ! E super daca reusesti sa faci sport.
Eu sut lenesa.... si nu pot face decat ce-mi place - mai precis merg cu bicicleta ( dar nu la sala ci in aer liber ) .

Puisor, multumim pt felicitari .

Laura, sa ai concediu placut

Meniul :
D: iaurt 0%
P: ciorba de loboda si mancare de fasole verde
S : pui cu salata de rosii si castraveti

Noapte buna !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

mel is foarte lenesaaaaaaaaaa...dar simt ca trebuie sa fac ceva..altceva... sa fac miscare... sa imi schimb cu adevarat modul de viata
cat despre bicicleta..nu stiu sa merg pe ea in realitate...dar la sala m-am pus pe una si 10 minute am dat din picioare..doamne ma doare fundu de mor de la Sha...nu credeam ca e posibil asa ceva..dar se pare ca am fundu sensibilos

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Buna de dimineata . Haideti la

Laura, sa aveti vreme buna si sa va simtiti bine

Brandu, hai curaj si determinare. Daca nu megi acum la sala, cu barbat si copii nici atata . Si mie imi plac chipsurile alea

Meniu azi:
MD: cirese,iaurt
P: lipie cu humus, cascaval si masline
C: http://www.e-retete.ro/retete/paste-cu-crema-de-dovlecei

O zi frumoasa

Ani de Stefana (23.01.2008)
ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

puisoaro ...da..nachos is bune...si cum zilele astea imi vine mereu sa mananc ceva sarat...nu m-am putu abtine (nu-s mandra de asta)

eu azi:
Md: 2 linguri afine, struguri si paine de tarate cu telemea
G: lapte cu nes
P: salata de naut
G: para
C: supa

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

mey nush ce-i cu voi..stiu ca a dat caldura da nici chiar asa..adik spune-ti si voi ceva sa stiu ca nu sunteti lesinate pe vreundeva

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput