Pufi alintati de ian-feb 2010(24)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

dece....sa nu iti para rau de praji....eu cu musafiri....stai ca nu-i bine ...inainte de musafiri si dupa 2 saptamani de dieta am avut 64,7....in fiecare zi de rosu am avut in jur de 65-66...stiam ca odata ce pleaca,pleaca si cu ceva kg dupa ei,nu e regula de baza...dar...eu m-am suparat...si am bagat saptamana trecuta (cartofi pai cu fajitas,gomboti cu prune,baby potatoe cu ficatei cu ceapa si salam de biscuiti....deci cam multi carbo)...astea cam o data la 2 zile...au plecat musafirii de 3 zile....si ma cantaresc azi si surpriza....63,6 deci am dat un kg jos...cu tot cu carbo...am citit la multe fete ...care dupa ce au papat o zi carbo au dat jos mai mult zilele urmatoare...so...nu are nimic o praji sa-ti fie de bine! cate kg ai dat jos?

haircut doame ajuta cu dieta! spor si sa te tii de treaba

ayanna...cate ai vrea sa dai jos? ca vin eu cu daca trebuie...


ale1212xa spor! ce dieta tii?

felicitari tuturor care nu mai au de lupta cu kg si care si-au revenit dupa nastere....noi astealalte neinzestrate si nu atat de norocoase in privinta asta....mai avem de muncit




trimit ca plec pana la baie si sa nu mi-i se stearga...si sa o ajung pe nyny nu de alta




din 02.02.2010 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

sorina felicitari ptr vestile bune!


noi avem 11,3 kg...de cm nu stiu....trebuie musai sa-l masor dar stiu ca imi deschide usile de la dulapurile de haine si sunt mari...pana in tavan

lore...bv ptr achizitii si ptr dintisori

alexutzzza ce ma bucur ca ii merge bine cu vitaminele felicitari! go on!


ruxita wow! mic si slab zici tu? e in limite si el!pai s-a inaltat mami ....si imi pare rau de kg in plus ale sotului si si mai rau de incapatanarea lui

lore...ai perfecta dreptate cu interzisul in relatie...am experienta si cu fumat pe ascuns si cu kg...facea misto de mine (baga mami la burica ca e numai 10 seara sa nu cumva sa te culci cu stomacul gol etc) si eu bagam de ciuda...mi-a dat pace 2 saptamani...si m-am apucat de dieta....aici eu ore ptr cumpararea alcoolului....si intr-una is beti aici...tocmai ptr ca le este limitata cumaparea. fenomen testat in masa...se pare

danasor ms de reteta ce mari sunteti si voi! sper ca pana citesc mesajul i-au trecut mucisorii




din 02.02.2010 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micki_mica spune:

Salutare!

Fac si eu o vizita la schimbul 3.
Incerc sa raspund din urma.

Recunosc: am sarit peste retete, ca altfel dadeam iama-n frigider.

Multumim pentru comentariile pozelor, micului chelios. Incepe sa ii creasca parul (mi-e dor de mutrita lui, netuns).

Alicredo luat sepcuta, nefacut, inca, poze. Doar fara sapca.
Multumesc pt aprecieri si sper sa ne pui poze cu goblenurile tale, cat de curand. Stiu ca e muuulta munca si atentie acolo. Eu daca gresesc, fac model nou. La goblen stiu ca e mai greu. Spor la cusut!

MP

Nyny, dupa ce am citit faza cu adusul ghetelor, mi-am dat seama ca si Kiti face la fel. cra-cra!...oac oac dili dili da

Livia frumos! Plimbari, peisaje! Ce vremuri! Sa va fie de bine, si cat mai multe!

Ayanna, ce fetita mare aveti! Si dulcica foc! pt aprecieri! Fac cu mare placere tot ce e acolo! Chiar am descoperit ca am produse ne-pozate. Dar le pun zilele urmatoare. Pt diversitate.

Dece felicitari pt etapa gargauni! Ma bucur pt voi! Noi aveam in camin, in facultate. Ce cosmar!

BF felicitari pt rasfat, dar imi pare rau ca a fost cu peripetii! Si mersi pt link! Ai apucat sa mergi? Eu am sperat si cu asta am ramas.

Danasor imi pare rau pt pui! Si ai mei au patit la fel acum 3 ani. Ce suparati au fost! Dar au pus iar la clocit si au refacut "colectia".

Haircut succes cu dieta!

Sorina bine ca ati scapat de revaccinare!

Tomaca si Kiti avea 83 cm acum 2 luni, si acum deja am niste body-uri cam la limita. Daca il prind si ma lasa, il masor. Sau cand om merge pe la cabinet la vaccin.

Ana costum de baie, nu. Parca nu. Nu imi vine. Imi e mai usor sa o iau pe campii si sa fac un te-miri-ce. Si daca fac asta unui costum de baie...cine stie ce o iesi? Ms pt idee! Orice idee e bine-venita.

WOW! Am ajuns la zi. Sper ca nu am uitat prea multe!

Ma bag si eu langa Kiti-sforaici. E tare greu acum, pt el. Se zvarcleste in somn, si isi tot duce mainile, la gurita. Baietii dorm si eu stau de paza. Am vrut sa citesc, sa ajung si eu la zi. Daca imi mai face temperatura, nu il pot scoate din casa si sa te tii distractie!

Somnic usor!



Mami a lui Florin - Cristian



NOUTATI - www.lucrumanual.tk/5-brose" target="_blank">Brosa "Otilia"


Magazinul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

sunt la pag 20 cap trecut...


dece...cu variatele 1,2,3....referitor la JM....stii ce se zice de persoanele carora le plac dulciurile , nu?

ptr fumatori va las www.scribd.com/doc/6032006/Allen-Carr-In-sfarsit-nefumator" target="_blank">aici un link ca sa vina in ajutorul sotilor...si nu numai...nu au nimic de pierdut


blue mama cate mai face!! felicitari!

mire sa va fie de bine plimbarea! sa treaca durerile ......da da si noi o stim pe fifi...pe margareta zic

mp...si tu berbec zici ca ai in casa?

oricum facand o statistica....majoritatea cunoscutilor 60% sunt nascuti in mart -apr...oct-nov...(din 60 de zile am 40 de sarbatoriti pe sezon)facuti parca in concediu la mare...sau in preajma sarbatorilor ori dupa.. celorlati de 40 % le raman celelate 8 luni




din 02.02.2010 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

ruxita si cand plecati? spor la acte

Simply, Nyny, Ruxita, Sorina, Loredana...va multumesc de raspunsuri

simpli...cum e lie to me?...ca il gasesc pe net , nu? nici cum nu ajung sa prind serialul lui mire suntem mai devreme cu 2 ore ..diferenta de fus orar...


La multi ani sarbatoritilor de ieri ...si eu am cativa

mire felicitari ptr dintisor!

danasor felicitari ptr dintisori!




din 02.02.2010 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

so...cap asta...in sfarsit!!!!


bubu, ana wb!


nyny...mi-e o ciuda pe tine de morrrrrrrrr!!1 sa va fie de bine iesirea si la cat mai multe!!! si noi suntem adepti plimbarilor cu masina....




din 02.02.2010 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

Citat:
citat din mesajul lui nyny

Citat:
citat din mesajul lui Ruxita

Citat:
citat din mesajul lui nyny

Neatza

Repede repede bag si eu o cafea... Ale1212xa sarumana.

Mire, Danasor felicitari pt ultimele aparitii din categoria dintisori
Ana_g, Bubu bine ati revenit


Aseara, dupa ce am bagat si ultimul copil la culcare (pe la 22.30), am primit invitatie de la sotz sa mergem sa ne plimbam cu masina, ca-n tineretile noastre. La 1.30 am ajuns acasa. Cand stateam in Buc faceam frecvent treaba asta, mai ales noaptea... acum, mai rarutz. Ne place mult de tot sa evadam cu masina. In luna noastra de miere am facut turul tarii in 10 zile ...eeee... ce vremuri...

Gata, m-am trezit.

Va pup... sa aveti o zi minunata.




Mamica fericita de Mara si de David



wow, ce romantic! vezi ca sexul in locurile publice este pasibil de pedeapsa (azi dimi la radio zicea ceva, dar mi-a trecut pe langa ureche)...

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)








... cam tarziu ma anuntzi... da' e bine de stiut pe viitor

Mamica fericita de Mara si de David




ce tare!!!!




din 02.02.2010 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

haircut felicitari ptr iesirile din weekend! o gaura la curea? se pune ! cum nu?

micky...luat si noi sepcuta ,na!!!




gata! sunt si eu la zi! plec la somn....ma asteapta o saptamana lungaaaaa....doar duminica mai sunt off

noapte buna gagici!




din 02.02.2010 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

quick one:

dece de ce te infometezi mami?




din 02.02.2010 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

neata buna!
io nu pot crede pe unde umbla fetele astea doua:sorina si dece?
vin sa beau cafea si...pauza...no bine,hai ca o fac eu ...



o zi frumoasa sa aveti!
merg sa recuperez olecuta...
revin


Mergi la inceput