Pufi alintati de ian-feb 2010(24)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_g

...'neata!!

uf, sunt tare NF..orumita, acum am si eu o clipa libera, am sters panzele de paianjen de pe laptop...vorba vine..sunt undeva la capitolu precedent, noroc ca e frumos afara si nu mai e ziua si capitolu...

pana recuperez sa fiu la zi, tre sa spun 2 chestii pana nu le uit:

miki, costume de baie te-ai gandit sa incerci?! ma tot gandesc la treaba asta de cateva zile....

DC, ce gel anti-gandaci ati folosit pana la urma?! ca am nevoie mare de asa ceva!!!!! prietenos cu copii bineinteles..

am vazut poze cu fetite dragalase......vai, vreau si eu ca urmatorul copil sa fie fetita!!! asa imi doresc.....ma rog, sa fie inainte de toate sanatos...dar asa as vrea o fetita, sunt atat de dragalase!!!!!!

gata, duminica faina sa aveti!!! eu o sa revin...mai incolo

_
mama lui Stefan, pui scump



nu stiu sa-ti zic exact...pt ca am chemato o firma de deratizare...au fc la subsol( noi stam la parter) si apoi avea intr-o seringa acel gel care l-a pus in diverse locuri neaccesibile lu jiji...si oricum sa nu le sterg io...toata treaba m-a costat 3 mil....momentan n-am mai vz nicio lighioaie...sa vedem pe viitor

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

PENTRU MAMICI SI BEBICI...

JUCARII PENTRU PITICI...

HAINUTE BAIETEI...





N-am stiut ca poate exista pe pamant o dragoste atat de mare!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

Citat:
citat din mesajul lui nyny

Neatza

Repede repede bag si eu o cafea... Ale1212xa sarumana.

Mire, Danasor felicitari pt ultimele aparitii din categoria dintisori
Ana_g, Bubu bine ati revenit


Aseara, dupa ce am bagat si ultimul copil la culcare (pe la 22.30), am primit invitatie de la sotz sa mergem sa ne plimbam cu masina, ca-n tineretile noastre. La 1.30 am ajuns acasa. Cand stateam in Buc faceam frecvent treaba asta, mai ales noaptea... acum, mai rarutz. Ne place mult de tot sa evadam cu masina. In luna noastra de miere am facut turul tarii in 10 zile ...eeee... ce vremuri...

Gata, m-am trezit.

Va pup... sa aveti o zi minunata.




Mamica fericita de Mara si de David



am voi sa spun ca mi-a crapat ranza de invidie??????

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

PENTRU MAMICI SI BEBICI...

JUCARII PENTRU PITICI...

HAINUTE BAIETEI...





N-am stiut ca poate exista pe pamant o dragoste atat de mare!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

neatza si de la noi...sarumana de coffe alexa...merge si la amiaza..k tot nu doarme guzanul meu...

MARA, MALL-ISTA...FELICITARI PT DINTZOC....
mire..am rezolvat-o cu JM.....sau invers... nu mai stiu...

noi am fost in cora...cumparaturile de rutina...si acu astept sa-l ia somnul pe matracuc...

BUBU...WOW CE BINE SUNA...impachetari..masaj...mmmmmmmmmm.....

je am calcat in macaroane in we asta...

ma duc sa-l culc ...

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

PENTRU MAMICI SI BEBICI...

JUCARII PENTRU PITICI...

HAINUTE BAIETEI...





N-am stiut ca poate exista pe pamant o dragoste atat de mare!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ruxita

Citat:
citat din mesajul lui nyny

Neatza

Repede repede bag si eu o cafea... Ale1212xa sarumana.

Mire, Danasor felicitari pt ultimele aparitii din categoria dintisori
Ana_g, Bubu bine ati revenit


Aseara, dupa ce am bagat si ultimul copil la culcare (pe la 22.30), am primit invitatie de la sotz sa mergem sa ne plimbam cu masina, ca-n tineretile noastre. La 1.30 am ajuns acasa. Cand stateam in Buc faceam frecvent treaba asta, mai ales noaptea... acum, mai rarutz. Ne place mult de tot sa evadam cu masina. In luna noastra de miere am facut turul tarii in 10 zile ...eeee... ce vremuri...

Gata, m-am trezit.

Va pup... sa aveti o zi minunata.




Mamica fericita de Mara si de David



wow, ce romantic! vezi ca sexul in locurile publice este pasibil de pedeapsa (azi dimi la radio zicea ceva, dar mi-a trecut pe langa ureche)...

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)








... cam tarziu ma anuntzi... da' e bine de stiut pe viitor

Mamica fericita de Mara si de David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Danasor, Sorina cafele in oras cu prietenele . Bravo!!!...meritati.

Bubu imi pare rau ca ati trecut printr-o perioada mai solicitanta. Succes in continuare cu sala... impachetarile si masajele... .


Mamica fericita de Mara si de David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale1212xa spune:

am reusit sa il masor si eu pe Dragos azi...raportam 82 de cm

-----------------------------------------
Dragos Andrei(08.01.2010)...de acum suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale1212xa spune:

vai ce liniste a fost azi pe aici

si noi am stat mult pe afara.probabil ca toti pufii s-au distrat azi

-----------------------------------------
Dragos Andrei(08.01.2010)...de acum suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns haircut spune:


Seara buna si de la noi!

Ce bine ca a fost mai liniste pe aici sa va prind si eu din urmaca nu prea mai reusesc in ultimul timp...


Mara si A de Danasor, felicitari pentru dintisori, la mai multi!!!


Sorina, sper ca ai ajuns la cafea cu prietenele. Meriti din plin! Ma bucur ca nu trebuie sa va revaccinati. Ai 2 fete foarte frumoase, v-am admirat in poze


Nyny, nici M nu sta deloc...ne mentinem si noi in forma


Dece, nu stiam ca regimul disociat e bun cand vrei sa dai mai multe kg jos....eu n-am multe de dat si nu se prea dau duse...si eu astept intr-o saptamana sa ma topesc cu totul dar am scazut o gaura la curea, se pune? Ceva, ceva se simte...



Ruxita, sper sa gasiti cea mai buna varianta de transport si sa aveti un concediu super reusit!



Noi am petrecut WE asta pe unde am apucatsambata la o fosta colega de facultate, lume multa, fara alti copii, M s-a comportat exemplar dupa ce i-am pitit colegei vaze, bomboane, statuete si alte capcane accesibile piticei. Au mancat pizza care arata demential si mirosea....la fel de bine, prajituri, sucuri...eu nika, apa plata...sper sa fi meritat efortul.
Azi prin Cismigiu, ne-a prins ploaia, am scapat doar putin udati, M a dat mana cu toti piticii pe langa care a trecut, s-a jucat cu ei mi-e un drag de ea de nu mai pot (cra, cra)


Sa aveti o noapte frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nyny spune:

Haircut si azi a plouat in Bucuresti? Si pe noi ne-au cam amenintat zilele astea ca or sa fie furtuni, ploi... dar a tinut cu noi vremea. Heeei, ce sociabila e M ... super. Bravo ei!!!

Si noi am stat mai mult pe afara. Ne-am dat in masinute, trenulet, topogane... am mers muuuult, foarte muuult... Mara pe jos si David in carut, pacalit cu pufuleti si cu saratele . Oricum, au fost cuminti.
Maine sper sa nu ma duc la serv si sa plec cu David in carut sa o luam pe Mara de la gradi, poate ne ducem si prin parc putin, ca doar mersul pe jos... face piciorul frumos, nu...?

Ma duc la culcare. Sunt franta.

Sa aveti o noapte silentioasa.

Mamica fericita de Mara si de David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

super distractii...

si noi iesim zilnic afara, un pic dimineata, si alt pic seara, si intru in casa cand cedez eu prima, ca piticu ar mai sta mult si bine, azi de ex. ma batea prea tare soarele in cap si nisipul era ud si...

copilul asta al meu nu prea are stabilitate in picioare, se balanseaza cand inainte, cand inapoi si cade pe jos cam des, ma gandesc ca poate e din cauza ca el de regula vrea s-o ia la sanatoasa, are pasul un pic prea alert si nici nu se uita unde paseste, parca ar calca prin strachini, ca un tofanel, si se mai si maimutzareste in timp ce merge cu capul inainte... trebuie sa-l filmez. Am observat alti copii, mult mai stabili parca... of, nu stiu, ma plang si eu, poate maine ma uimeste cu o acrobatie de raman masca...

se face indata 12...
Noapte buna!

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)


Mergi la inceput