Intalnire surpriza Desprecopii in Bucuresti !!

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Din pacate accesul la spatiul de joaca nu a fost de la inceput de la ora 17, asa este. La ora aceea era un party privat (stabilit cu multe luni inainte de a face noi parteneriatul cu mag Cocor)

data viitoare o sa fim primii pe lista

PS: spatiul de joaca nu e la vedere din zona principala dintre magazine, e undeva in dreapta rotondei
Eu l-am ratat prima data cand am fost acolo... caci nu l-am vazut... desi erau niste labutze pe jos care te duceau acolo.



Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

www.desprecopii.com/info.asp?id=3114" target="_blank">1 IUNIE, party DC - in lumea copilariei macar pentru o zi!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

Din pacate nici noi n-am stat prea mult. Spatiul chiar a fost prea mic.
Cu chiu cu vai am reusit sa-l strecor pe Matei sa vada cat de cat din spectacol. S-a plictisit repede pt ca isi dorea la locul de joaca. Nu prea a inteles de ce nu poate primi balon, dar pana la urma ne-am revansat in drum spre casa.
Magicianul parea putin crispat si au fost multe “scamatorii” cam “periculoase” pt cei mai pana in 7 ani (si erau destul de multi).

Felicitari pt implicare si pt organizare. Poate data viitoare va fi mai mult spatiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

multumim tuturor de feedback Ioana, Alex_andra

e important pentru noi, pentru o mai buna coordonare pe viitor



Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

www.desprecopii.com/info.asp?id=3114" target="_blank">1 IUNIE, party DC - in lumea copilariei macar pentru o zi!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blanca000 spune:

Spatiul chiar a fost cel mai mare minus..insa cred ca nu a fost ales intamplator..trebuia sa tenteze si magazinele pt shoping..altfel acolo unde erau scaunele puse, peste scarile rulante sa zicem, eram ceva mai mult spatiu si mai aproape de locul de joaca(pt cand sa eliberat tarziu)...

Data viitoare poate va fi totusi intr-un loc de joaca special..sunt o gramada in Buc.

-------------------------------------------
Mami de Eva Ilinca 25.07.09
"Bratele mamei sunt facute din tandrete. Acolo copiii dorm in siguranta." Victor Hugo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motana spune:

Am stat si noi pana la 7 si desi unii copii pareau ca se distreaza, noi nu am gustat deloc asa ceva, din mare pacate.

Ca era spatiul de joaca inaccesibil, pardon, trebuia sa stiti, de altfel, anuntul era asa: ”Deci sunteti asteptati la:
Bucuresti, Spatiul de joaca de la etajul 5 al magazinului Cocor
data: 1 iunie, orele 17-21”
(deci nu pe culoarele stramte si transpirate), asta a si fost atractia. Trebuia sa spuneti ca e valabil la 9 seara doar, pana la 8 a fost petrecerea aceea. Deci nici un felicitari Mirela si Florin, ci imi pare rau ca la prima ”intalnire” cu voi a fost un mare esec.

In schimb organizatoarele au depus mult efort, alinuk si kokiy au fost extrem de dragute si dornice sa ma ajute virtual, mi-au facut si serviciul de a imi printa invitatia, va multumesc mult.

Deci dragilor, decat PR mincinos, mai bine fara, pacat!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sensibila spune:

Multumim mult de tot pentru petrecere !

Ca la orice inceput sunt plusuri si minusuri.

Intradevar pt copii micuti a fost o problema, deoarece nu era un loc in care sa se poata desfasura.

Insa am fost super impresioanta ca toti copii au primit cadouri.

Chiar nu ma asteptam.

Multumim mult de tot pentru tot efortul ca sunt convinsa ca a fost unul f mare, mai ales ca timpul este dujmanul multora dintre noi si cum a afost un eveniment mare, cu siguranta nu a fost usor de organizat.



de Steluta Norocoasa Gia Darria nascuta pe 10.03.2010
IAD3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisa (IAD1 nereusita, IAD2 avort menstrual)
Povestea Giei - nasterea stelutei noastre norocoase
Atat sunt de mare !
www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html " target="_blank">Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!
www.pethelp.ro/" target="_blank"> Carucioare pentru animalute
"Copii trebuie crescuti pentru ei, nu pentru parinti." N. Iorga
"Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucuri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Despre acel loc de joaca Mirela si Florin nu stiau ca ar fi ocupat.

E un minus pe care mi-l asum, sintagma 'spatiu de joaca' se referea la toata zona aceea de magazine, culoare... unde in fiecare miercuri se desfasoara spectacole si jocuri pentru copii.

Imi pare rau ca nu s-a inteles intocmai ideea ca in principal urma sa se desfasoare un spectacol cu momente cu si pentru copii.




Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

www.desprecopii.com/info.asp?id=3114" target="_blank">1 IUNIE, party DC - in lumea copilariei macar pentru o zi!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

draga Motana,

Iti multumim ca ai participat oricum. La orice eveniment, e imposibil sa ii multumesti pe toti. Critica ne face mai buni si speram ca data viitoare, o sa iasa mai bine.



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Da, asa e, la o plaja asa mare de varsta e foarte greu sa ii multumesti pe toti.


Alinuk, imi pare rau ca nu sunt numai feedbackuri pozitive.
Eu sunt convinsa ca au fost numai intentii bune din partea tuturor si sunt absolut convinsa ca tu ai facut tot ce puteai mai bine. Si la fel si celelalte fete inimoase care te-au ajutat.

Data viitoare o sa iasa si mai bine.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noce spune:

Exista un loc de joaca in Bucuresti Happy Planet, in care n-am fost, dar am auzit ca e urias. Poate pt urmatoarele intalniri DC ar fi bun!

Mergi la inceput