Pufi de ian-feb 2010 (23)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

Citat:
citat din mesajul lui nyny

Citat:
citat din mesajul lui tomaca

Buna fetelor,

Saptamana viitoare sa-mi tineti si mie pumnii. Ma duc sa ma operez pentru o tumora suspecta din tesuturi moi abdomen superior. Nici nu stiti cum se schimba viata omului intri luna. Sincer, mi-e teama si nu te taietura, ci de ce-or mai gasi astia prin mine.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un



Tomaca sigur ca tinem pumnii. Doamne ajuta sa fie totul bine.

Mamica fericita de Mara si de David




subscriu!
sa fie totul bine




din 02.02.2010 cea mai fericita de David Gabriel !
te iubim puiule....!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui tomaca

Buna fetelor,

Saptamana viitoare sa-mi tineti si mie pumnii. Ma duc sa ma operez pentru o tumora suspecta din tesuturi moi abdomen superior. Nici nu stiti cum se schimba viata omului intri luna. Sincer, mi-e teama si nu te taietura, ci de ce-or mai gasi astia prin mine.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un



Offf, de aia n-ai tu chef de vorba in ultima vreme? Eu am ratat descoperirea nefasta....imi pare rau, multa sanatate si tinem pumnii!

de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui tomaca

Buna fetelor,

Saptamana viitoare sa-mi tineti si mie pumnii. Ma duc sa ma operez pentru o tumora suspecta din tesuturi moi abdomen superior. Nici nu stiti cum se schimba viata omului intri luna. Sincer, mi-e teama si nu te taietura, ci de ce-or mai gasi astia prin mine.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un


doamne-ajuta tomaca!
ne rugam pt tine!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Tomaca offf , imi pare atat de rau ca trebuie sa treci prin asa ceva. Tinem pumnii si ne rugam sa fie totul bine.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

neatza fetili...haideti la offe fierbinte...

tomaca n-am cuvinte...probabil niciuna dintre noi nu-si gaseste cuvintele pt a exprima parerea de rau...sa dea dd sa treci cu bine peste toate si sa ai o viatza linistitata alaturi de buturelul tau mult dorit.

nyny....???? te-ai intors de la salon???

sorina, cum mai sunteti?

ieri slabutza activitatea..se vede deja iesitul afara ne papa mult timp

of, am citit aseara despre tomaca si m-am gandit ca n-am mai fost la ginecolog 1 an si...tot zic sapt viit....de ce oare ne tot neglijam...

sa aveti o zi superba



Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

PENTRU MAMICI SI BEBICI...

JUCARII PENTRU PITICI...

HAINUTE BAIETEI...





N-am stiut ca poate exista pe pamant o dragoste atat de mare!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Buna dimineata si de la noi!

Sarumana de cafea Dece! Multumim de intrebare...deocamdata suntem ok ...maine mergem din nou in policlinica, pentru masuratoarea reactiei la substanta injectata.

Tomaca...sunt fara cuvinte...Doamne, prin ce trebuie sa treceti!..Ne rugam si tinem pumnii sa se termine cu bine, si sa nu fie alta neplacere, in afara de interventia chirurgicala in sine.

Nyny...cum a fost ieri la salon?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns haircut spune:

Neata! Multumim de cafea, Dece!



Tomaca, sanatate multa! Nu te gandi la ce e mai grav, poate e un lipom simplu si n-ai de ce sa-ti faci grijiTinem pumnii stransi!



Nyny, salonsa-ti fie de bine!



Sorina, imi pare rau ca ai trecut cu Iris prin atata stress....dar, vorba Ruxitei, probabil erau cu alte afectiuni pulmonare, nu TBC activ



Danasor, imi pare tare rau de necazul cu pasarile. O mai pateste si soacra mea si-i tare suparata cand se intampla asta....Sanatate multa piticei!



Am inceput si eu de luni dieta disociata, nu-mi place deloc dar o sa tin macar o saptamana sa vad daca da ceva rezultate. Azi am zi de lactate si la pranz o sa fiu deja satula dar ...
M e o vesela, sanatoasa si mancacioasa. Inca nu-mi vine sa cred ca am scapat pana acum fara nici o viroza....
Maine mergem la oftalmolog ca am senzatia ca face putin strabism cu un ochisor.


Sa aveti o zi superba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

Tomaca imi pare foarte rau, de ce ai descoperit, ai incerdere in Dumnezeu si te va ajuta!
eu sper sa primesti numai vesti bune!
ai grija de tine!


Bea, mamica fericita de Ivan(14.01.2010) si 12+ cu fetita cu codite...


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

Tomaca, toate gandurile bune. Ne gandim si ne rugam pentru tine.
Ai sa vezi ca o sa fie bine.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loredana71 spune:

Tomaca,ma gandesc la tine,sunt sigura ca nu e nimic serios!

Dragele mele,ziua buna!N-am mai scris de o gramada de vreme,am tot citit,dar cu scrisul nu am mai reusitNoi suntem bine,Lara creste repede tare,ma sperie,e o dulceata,danseaza,canta si rade cat e ziua de lunga!

Acum ne pregatim sa mergem la un babymarkt,sa vedem ce mai gasim frumos pentru iubita mea...Caut bilet,vrem sa venim in tara in iulie,de-abia astept!Revin cu povesti mai detaliate pe dupa-amiaza!Va pup cu drag si zic sanatate la pufisorii bolnaviori!

Mergi la inceput