Dovleceii veseli se bucura de soare (24)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:


mela- si iti tin pumnii pentru asetea doua luni de foc, ca multe mai ai de facut! ce zic baietii de bebelusa?
mai scrie-ne despre voi.
habar nu am de ce sa nu te uiti la animale...

uka- dansatoarea...care nu e deloc lenta, si poeta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Vaaai, nu cred, ce fain danseaza Carina! Merci mami, esti tare dragutza!

Va pup, girls!


E cineva interesat sa vina vineri la o intalnire despre alaptat si mai ales despre intarcare? Croco, mami, te pasioneaza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Vaaai, nu cred, ce fain danseaza Carina! Merci mami, esti tare dragutza!

Va pup, girls!


E cineva interesat sa vina vineri la o intalnire despre alaptat si mai ales despre intarcare? Croco, mami, te pasioneaza?




Te iubeste mama, Pisi!





Pupici cu sclipici! M-am bagat deja , ne vedem acolo? M -as bucura tare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Salutare!

Luto, am luat sala, dar nu aia era problema la mine. Eu am trait un cosmar la traseu si imi este frica sa mai conduc. Joi o sa merg la prima ora cu alta masina. Sa vad cum o sa fie ca poate ma las pagubasa.

O salut si eu pe iuliapapusa si o astept pe aici cand o sa aiba net, iar pe mada o imbratisez si-i urez sanatate tatalui.

Mary, 2 luni? Ce repede trece timpul. Si zici ca nu ai fost foarte surprinsa la aflarea vestii?

Uka, tare scumpica mai e Carina. veselia mica.

Imi este dor de Dana si de Elisa. Sper ca sunt bine.

Inca nu e 12 dar ii urez de pe acum liliacului nostru
La multi ani! Sa nu-ti pierzi simtul umorului pe care-l ai si sa fii sanatoasa.

Fragutza, sa-ti treaca repede starile astea aiurea.

Miha, sanatate lui Matei.

Irina, si zici ca e asa greu cu 2? Poate din cauza ca unul nu este al tau.

Maine si noi avem party la gradi si la un loc de joaca pt ca facem 4 ani.

Somn usor!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

LA MULTI ANI SCUMPA LILIAC! Multa sanatate iti dorim!


LA MULTI ANI DAVID! Sa cresti mare, sanatos si voinic! Petrecere frumoasa la gradi!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Pup si eu Iuliapapusa si o imbratisez strans pe Madalina si ma rog sa treaca repede toate problemele!
De Mimika mai stiti ceva? N-am mai vazut-o de mult.
mary ce repede a trecut timpul! Doamne ajuta!
Tare faza cu girafa! Io zic ca e o superstitie nefondata treaba asta.
Deci m-a innebunit dansul Carinei

Miha cum mai e Matei?
Pupici la Luto

Expresso scurt cu lapte for everybody!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Bun gasit, dragelor!

La multi ani Liliacule! Sa fii sanatoasa si fericita, mami! Te pupa fata cu drag!

David, la multi ani, pui, sa cresti mare si sanatos! Dia, te imbratisez mami!

Croco, da, m-am inscris si eu azi. Ai idee pe unde e locatia? Cu ce ajungi acolo?

Va pupa fata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamideandrei spune:

seara buna!
doar bag capul pe fuga sa urez Liliacului sa fie sanatoasa si voioasa, si de copii bucuroasa! te pup cu drag!

David sa fii sanatos, sa cresti mare si cuminte, sa-ti bucuri parintii!!! sper ca va-ti distrat la petrecere!! si noi am fos zilele astea la o petrecere a unei fetite la un loc de joaca unde Andrei a fost pur si simplu

revin cand am timp mai mult!! va pup pe toti de la cel mai mic la cel mai mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Va multumesc tare-tare mult fetelor pentru toate gandurile bune si pentru toate urarile de ziua mea. Da, m-am mai invechit cu un an iar ridurile care mi-au tot aparut in ultima perioada ma provoaca sa cred ca doar sunt mai inteleapta iar formele rubensiene nu pot sa le consider decat trofee de razboi

Despre noi nu e mare lucru de spus. Sau poate ca ar fi mult prea multe si n-as sti cum sa le prind intr-o singura fraza...
Ca o concluzie, ne bucuram ca este cald, ca putem sa iesim mult de tot, ca se termina scoala acusica si lucrurile din punctul asta de vedere s-au mai relaxat.
Copiii mei sunt tot ca apa si uleiul. Andra il sufoca pe frate-su cu dragostea ei, Radu fuge de ea dar o imbratiseaza cand ea doarme. Ca sa fie sigur ca nu i se va intampla nimic
Intotdeauna ce are celalalt in mana este mai bun si mai frumos asa ca suntem tot timpul ca-ntr-o competitie.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Va salut si eu, mamici dragi,
Da, eu sunt, desi probabil ca nu ma mai recunoasteti dincolo de cearcanele imense si de ridurile in plus. Rar mai apuc sa mai respir si sa mai ciresc, dar nu v-am uitat.
Acum veghez langa un Mosorel cu enteroviroza.
N-am reusit sa-l operam inca fiindca a facut febra cu o zi inaintea operatiei si acum sunt intr-o dilema ca nu stiu daca voi mai putea ajunge la Iasi la medicul pe care il cunosc deja si in care am incredere si as vrea sa gasesc un chirurg pediatru bun in Bucuresti dar nici macar nu stiu de unde sa incep. Vreo idee?
In rest, ne pregatim de serbari cu toata forta si am descoperit cu uimire ca Mosorica a invatat una dintre poeziile nazdravanului mare si cand ne pregatim sa o spunem, el incepe primul. Tot in perioada asta avem si primul minirecital al lui Busici. Va canta doua piese alaturi de elevii unei alte profesoare.
Va imbratisez tare pe toate si sper ca sunteti tare fericite alaturi de dovleceii vostri minunati.

Mergi la inceput