Dovleceii veseli se bucura de soare (24)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gagga spune:

knock, knock!


Sa o ajutam pe Raisa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gagga

knock, knock!


Sa o ajutam pe Raisa!



Intra!

Eu fac teste pt ca m-am hotarat sa merg maine sa dau sala. Sunt si un pic necajita pt ca a facut Matei bronsita si tuseste saracutul de nu mai poate.

Katty, ce ma bucur pt progresele cu ridicatul in fundulet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Neata!
Diamar bafta la sala! Te astept sa dai de baut! Multa sanatate lui Matei sa se faca bine repede!
O zi frumoasa tuturor!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

seara buna!
sa inteleg ca petreceti, nu-i asa?

am intrat si eu fuguta sa strig tareeee: LA MULTI ANI celor care isi sarbatoresc ziua numelui astazi.
elle- special.

asa pe scurt: suntem in carantinade miercuri au inceput si Iris si Mateo sa scartaie cu sanatatea. Inatai cu o pacatoasa de conjuctivita, iar de joi si cu febra. nu au depasit 38.0, asa ca suntem doar pe antitermice la nevoie. Recunosc, ca inca nu am dat fuga la medic, vedem ce se intampla maine.
offfff, asta e dezavantajul gradinitei...

am vazut ca si Matei de diamar este bolnavior -sanatate.

un special pentru trandafirasul nostru drag. Am vazut pozele, este o frumoasa, si are niste ochisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Salutare,
Diamar ne oferi si noua o Cola ? Cum a fost la examen la sala?

Sa stiti mai fetelor ca am uitat sa va spun una. Mi-a scris Mada intr-o zi pe mess sa-mi zica cum ca Iuliapapusa nu are net dar ii e foarte dor de noi si ne pupa pe toate. I-a trimis mesaj Madalinei.
Madalina e bine, are necazuri cu tatal ei, probleme de sanatate si ea umbla cu el pe la spitale si medici in timp ce mama sa sta cu Iri.

Acum ca v-am pus la curent, ce primesc la schimb?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gagga spune:

Salutare si de la je..

Eu sunt guests-free, if you know what I mean Incep sa-mi revin, infloresc ca un boboc

Draga Lady Luto, multumim de vesti. Nu stiu de ce mi-a fugit gandul la articolul www.timesnewroman.ro/monden/4275-un-barbat-din-moldova-acuzat-ca-si-a-violat-cu-bestialitate-corespondenta" target="_blank">asta cand am vazut cum ne dai noutatile...cred ca farama mea de creier te-a transformat in postas ..

Sunt sigura ca ai glumit si ca nu vrei nimic la schimb, tu esti o fiinta/persoana prea umanitara ca sa pretinzi astfel de lucruri/fapte

In alta ordine de idei, le salut si pup pe fete (Mada si Iulia), imi pare nespus de rau pentru problemele bunicului lui Iri, sanatate multa sa-i dea Dumnezeu!

Va pup!


Sa o ajutam pe Raisa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Bun gasit, girls!

Uka, ce tare-i ziarul ala:)))

Vroiam numai sa va salut, am o stare din tara starilor naspa si n-am energie pentru nimic:(

Va pupa fata cu drag!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Salutare!

Asa cum v-a anuntat Fraguta,puiul scump din burtica e fetita
Socul nu a fost prea marea la aflarea vestii,mai ales ca banuiam de ceva vreme .

Mai sunt nici 2 luni si imi voi tine puiuta in brate....joi schimb prefixul si intru pe numaratoarea inversa

Picii sunt bine,Alex se bucura de ultima luna de gradi iar Razvi inca nu s-a imprietenit cu , cuvintele. Speram sa-si dea drumul la vorba pana la 2 ani.

Ma asteapta 2 luni pline,am inceput sesiunea,apoi licenta...iar in cele din urma,nasterea.

Joi ma duc cu Alex in excursie (organizata de gradinita) ,la Zoo in Tg Mures. Sunt "sfatuita" din toate partile sa nu ma uit prea mult la animale ,si sa-mi amintesc de ele.Mda,de parca ar fi ceva sanse sa fac o girafa

Pup dovlceii!

Mamica de 2 nazdravani si de puiuta mica in burtica 29+

Trandafirasul are nevoie de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gagga spune:


Fragutza cu ciocolata
si cu frisca amestecata
cu capsuna multa multa
si vanilie zmeurica...

Aide ma Framutzo, iar in vacanta in tari straine? Mai stai si cu noi..Uite, am vorbit cu Carina despre tine si a zis ca presteaza un www.youtube.com/user/waxiba1?feature=mhum#p/u/0/qof08J8qnU4" target="_blank">dans lent, poate te inveseleste!

Noi doo te imbratisam cu drag si sper sa treaca repede..


Sa o ajutam pe Raisa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

salutare!

luto- ce sa mai zic, capitalista de capitalista, nimic gratis
multumim de vesti. Sanatate lui bunic de Iris, si la net de iulia papausa
dar davidu' ce mai face. La gradi??

fram- hai draguta, ca e soare afara, e frumos. ce cauti in tari dintr-astea? Cum e Pisi cu gradi, a invatat poezie?



in week-end au fost ok piticii, asadar luni Mateo a mers la gradi...si a venit cu febra. Azi noapte am avut si un episod voma...urasc aceste momente. La unu noaptea sa stai sa il bagi la dus si sa schimbi toate cele
asa ca astazi a stat acasa, dar e in super forma, nu a mai facut febra, doar tuseste putin, si ii dau stodal. nu mai inteleg nimic. O sa ies un pic totusi cu ei, ma duc intr-o vizita, ca altfel ne urcam pe pereti.
ce fain ca e cald, ca le dau un tricou si un pantalon scurt si am scapat. Tare ma obosea faza cu imbracatul, mai ales ca nici unul nu sta.




Mergi la inceput