Dovleceii veseli se bucura de soare (24)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gagga spune:



La multi ani, Diana!

Astazi este zi mare pentru mine, 3 persoane dragi mie isi serbeaza aniversarea! Una dintre ele esti tu, Diana, si vreau sa stii ca iti doresc, din tot sufletul, numai bine sa se intample in viata ta, sa ramai aceeasi femeie si mama deosebita. Te pup cu mare drag si admiratie! Un munte de flori pentru tine!






Sa o ajutam pe Raisa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gagga



La multi ani, Diana!

Astazi este zi mare pentru mine, 3 persoane dragi mie isi serbeaza aniversarea! Una dintre ele esti tu, Diana, si vreau sa stii ca iti doresc, din tot sufletul, numai bine sa se intample in viata ta, sa ramai aceeasi femeie si mama deosebita. Te pup cu mare drag si admiratie! Un munte de flori pentru tine!






Sa o ajutam pe Raisa!



Multumesc mult dar din pacate nu ma mai pot bucura de nimic in momentul de fata, nici macar de copiii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Diamar se pare ca ziua ta nu pica intr-un moment prea fericit dar eu iti doresc din tot sufletul sa ai puterea sa rezisti pentru baieteii tai si sa depasesti cu bine (daca se poate asa ceva) aceasta perioada.
Nici nu cred ca te-am felicitat pentru carnet, acum putem vorbi ca intre soferite
Tot binele din lume si La multi ani !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Diamar se pare ca ziua ta nu pica intr-un moment prea fericit dar eu iti doresc din tot sufletul sa ai puterea sa rezisti pentru baieteii tai si sa depasesti cu bine (daca se poate asa ceva) aceasta perioada.(cum sa pot sa depasesc fara cel care ma incuraja tot timpul?)
Nici nu cred ca te-am felicitat pentru carnet, acum putem vorbi ca intre soferite
Tot binele din lume si La multi ani !


Am intrat sa modific o greseala gramaticala dar se pare ca m-ai prins


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui diamar78

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Diamar se pare ca ziua ta nu pica intr-un moment prea fericit dar eu iti doresc din tot sufletul sa ai puterea sa rezisti pentru baieteii tai si sa depasesti cu bine (daca se poate asa ceva) aceasta perioada.(cum sa pot sa depasesc fara cel care ma incuraja tot timpul?)
Nici nu cred ca te-am felicitat pentru carnet, acum putem vorbi ca intre soferite
Tot binele din lume si La multi ani !


Am intrat sa modific o greseala gramaticala dar se pare ca m-ai prins



Fereste-te de rau si fa bine, cauta pacea si o urmeaza pe ea. (Psalmul 33:13)



nu stiu despre ce vorbesti ...sau e prea dimineata si nu am baut cafea inca sa ma prind

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gagga spune:

Citat:
citat din mesajul lui diamar78

Citat:
citat din mesajul lui gagga



La multi ani, Diana!

Astazi este zi mare pentru mine, 3 persoane dragi mie isi serbeaza aniversarea! Una dintre ele esti tu, Diana, si vreau sa stii ca iti doresc, din tot sufletul, numai bine sa se intample in viata ta, sa ramai aceeasi femeie si mama deosebita. Te pup cu mare drag si admiratie! Un munte de flori pentru tine!






Sa o ajutam pe Raisa!



Multumesc mult dar din pacate nu ma mai pot bucura de nimic in momentul de fata, nici macar de copiii.


Fereste-te de rau si fa bine, cauta pacea si o urmeaza pe ea. (Psalmul 33:13)




Nu stiu ce altceva sa spun, decat ca imi pare foarte, foarte rau.. Si ca daca iti este de folos vreodata, noi suntem aici ..



Sa o ajutam pe Raisa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Am cam exagerat cu treaba ca nu ma mai pot bucura nici macar de copii. Vreau nu vreau, trebuie sa merg mai departe.

Greseala cu multi i a rams tot acolo si acum nu ma mai lasa sa editez. Scuze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Citat:
citat din mesajul lui diamar78

Am cam exagerat cu treaba ca nu ma mai pot bucura nici macar de copii. Vreau nu vreau, trebuie sa merg mai departe.

Greseala cu multi i a ramas tot acolo si acum nu ma mai lasa sa editez. Scuze!


Fereste-te de rau si fa bine, cauta pacea si o urmeaza pe ea. (Psalmul 33:13)



La multi ani fata draga,n-am stiut c-a fost ziua taIti urez si eu la fel ca Luto,tot binele din lume O imbratisare mare,mare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Si sa felicit si eu gemenutii Mimikai,la multi ani copilasi frumosi,sa cresteti mari si voinici!

La multi ani cu intarziere Fragutzo,stiu ca pic si eu ca nuca-n perete cu urarea mea dar mi-esti tare draga si nu pot sa te las neurata Te pupa fata cu mare drag!

Si pe 28 daca nu ma insel a fost si ziua Anomisului nostru drag,la multi ani mami! Ce mai face burtica,s-a copt cozonacelul,cat mai ai pana la marea intalnire?

Pe Iuli am urat-o pe FB,dar o pup si-aici Sa-ti traiasca minunile si sa fiti fericiti pana la adanci batraneti!


Despre noi n-am mare lucru de zis,decat ca suntem din nou acasa,de o saptamana.Treaba cu gradinita e mai complicata decat ma asteptam si faptul ca nu am de unde alege pi**es me off.In fine..om vedea ce-om face,vorba lu' maica-mea-"mai stai mama cu el acasa inca un an"

Aricel,Cristina,ma bucur tare sa va vad prin zona

Intrebare-ce cadouri le luati dovlecutilor de ziua lor? Idei,sugestii..?Share pls

Pup fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Buna!

Dia, te rog sa primesti cu intaziere urarile mele. La multi ani!!! Sa ai parte de lucuri bune! Te imbratisez cu drag!

La multi ani Luca si Matei! Sa cresteti mari si sanatosi!

Miha, ce mai face Joshulinul?

Aricel, mami de pui frumos, te pup .

Multumesc pentru urarile de ziua mea.

Meli, felicitari inca o data! Sa fie sanatos si sa va aduca multe bucurii! Cum se inteleg fratiorii?


Va pup!


Mergi la inceput