Dovleceii veseli se bucura de soare (24)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aricelul spune:

Buna fetelor,

Mary nastere usoara si un bebe sanatos, voios si cat mai norocos !!! De abia astept sa ne povestesti si noua cum s-au bucurat baietii.

Sabina cu intarziere ii uram si noi primului dovlecel care implineste 2 ani La multi ani Lisei, multa sanatate si cat mai multe bucurii alaturi de intreaga familie !!!

Lull La multi ani si cat mai multa sanatate !!!

Uka multa sanatate Carinukai, sa treaca repede febra.

Kawa multa sanatate lui Josh. Off micutul prin cate a trecut...sper sa fie mai bine acum.

Diamar ce baiat mare e Matei...mult succes la operatiunea olita.

Va uram o noapte cat mai placuta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Salutare la ceas de seara!

Multumesc pentru gandurile bune!
Miha,

Ceza era programata azi,dar din motive "spitalicesti" ,s-a amanat pe maine.

Alex e tare nerabdator sa-l cunoasca pe bebe din burtica...Razvi inca n-are o opinie proprie ,el e de acord cu tot ce zice si face Alex.

Urez si eu La multi ani sarbatoritelor lunii si multumesc si eu pentru urarile primite

Va pup!

Mamica de 2 nazdravani si de pui mic in burtica 38+

Trandafirasul are nevoie de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Meli a nascut astazi un pui mic si frumos ca mamica lui, este baietel, 3,2 kg si il va chema probabil Catalin pt ca asa a vrut Alex

BUN VENIT PE LUME PUI DE MELI

Monica de Zgatie cu Blog
Povestea noastra
Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",
trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte
Ingerasul Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

BUN VENIT PUI DRAG!!! SA CRESTI MARE SI SANATOS!!!!

Mely, refacere rapida! Mie tare-mi place numele Catalin!!!

Monica multumim de veste!


Va pupam pe toate!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Trei iezi cucuieti are Mely, asa cum si-a dorit ea. Felicitari pt frumoasa familie!

La multi ani Andrei! Cristina, cum se mai inteleg fratiorii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Diamar, esti o draguta ca ti-ai amintit de Andrei al meu!!!!!
Noi suntem bine, Emma merge de o luna la cresa (de stat) si este cea mai fericita fetita de pe planeta asta. Din prima zi a zburdat de fericire in clasa si nu a varsat nici o lacrima! Si acum, dupa cateva saptamani alearga dimineata la usa sa plece mai repede! Au zis educatoarele ca nu au mai vazut asa copil vesel. A inceput si sa doarma acolo, ce mai, e fetita mare! Eu ma intorc la serviciu la inceputul lui septembrie.
Cu Andrei se intelege nesperat de bine. Daca acum cateva luni va aratam filmuletul acela cand o batea pe asta mica si tipa la ea, acum se joaca impreuna, se iubesc, sunt nedespartiti in casa! Andrei ii da "lectii" si o invata numai chestii minunate, ii arata cum sa arunce schiurile pe balcon, cum sa arunce jucariile, cum sa se catere pe pervaz, etc. Dar e bine ca se inteleg!
Momentan ne chinuim cu olita. Nu prea face acolo si nu m-ar deranja asa de tare asta, dar nu mai vrea sa-si tina pampersii pe ea. Asa ca face prin casa si pipi si kk pe unde apuca! O fericire pentru mine, va zic drept!
Felicitari pentru permis!!! Sa incerci sa mergi cat mai mult cu masina, sa prinzi curaj. Si mie mi-a fost extrem de greu sa ma obisnuiesc cu condusul, si acum mai tremur la volan, dar nu am ce face.
Tu nu ai cont pe Facebook? Ca acolo ne mai intalnim, mai aflam una de alta, mai punem poze, etc. Aici s-au dus vremurile bune din pacate.
O felicit si aici pe Meli pentru ce-a de-a treia minune din viata ei, este cu adevarat o mamica implinita si fericita!
Kati, sper sa aud numai vesti bune de la voi de-acum incolo!
Fetelor, va pup pe toate (cele care mai scrieti pe aici)! O sa mai intru din cand in cand sa va mai povestesc despre noi si sper sa aud numai lucruri bune despre toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gagga spune:

Buna ziua, lume vesela!

Bine ai venit pe lume bebe de Mely, sa fii sanatos si fericit!

Carina si-a revenit, a avut o viroza cu rosu in gat si afte; tare urata treaba, a suferit pisica , a slabit vizibil
Noi suntem ocupati cu prieteni dovlecei dragi, veniti la mare. Cam atat de aici.





Sa o ajutam pe Raisa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aricelul spune:

Felicitari Mely !!! Multa sanatate lui bebe !!!

Uka bine ca ati scapat repede de episodul tare neplacut ...acum nu ramane decat sa-i uram Carinukai "pofta cat mai mare!" sa-si revina puiul cat mai repede.
Salutari dovleceilor din vizita !

Cristina "La multi ani lui Andrei !" cred ca e o placere sa-l privesti cand o invata numai lucruri bune pe Emma

Luto ce mai face David? Cum va descurcati?

Va pupam si va dorim toate cele bune !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Salutare!

Multumim din inima pentru felicitari!

Dupa cum v-a zis Monica,puiul a venit pe lume marti,26 iulie,la 11.20 si a avut 3,2 kg. Dupa lungi dezbateri ,i-am pus numele Daniel.Intr-adevar,Alex vroia Catalin,dar l-am corupt pana la urma

De ieri suntem acasa ...puiul e bine,papa si doarme,are 2 treziri pe noapte...parfum!

Va pup si revin si cu poze zilele astea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Salutare!

La multi ani pt primii dovlecei gemeni: Luca si Matei! Sa fiti cuminti si sa va bucurati parintii!

La multi ani iulika! Poate ne mai lasi poze cu comorile tale.



Mergi la inceput