Strugurasi de Sept-Oct 2011 (53)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Dbunny.. bine ca sunteti bine ... cred ca e o isterie generala cu cutremurele acum..
Pregatim cafeluta acuma.. latte sau fara latte.. .. Eu beau dimineata un ness cu 300 ml lapte.. si si nesuul e doar jumatate de plic... Cola recunosc mai beau , de fapt pepsi e singurul suc pe care il beau fara sa imi fie rau.. asta e de cand ma stiu.. da sa fie pepsi cu lamaie...

Rach di ce ai emotii.. ? totul va fi bine..o sa o vezi pe pitilici cum inoata prin burtica...

23+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Ce e drept ar putea si statul sa mai dea nu numai sa ia... bani pt autostrazi fantoma, investitii de 10 ori pe an de schimbat borduri sunt, ca deh de acolo se fura, bani de pensi salarii alocatii nu sunt ca doar astea nu genereaza pui in buzunarul lor..

23+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helenutza23 spune:

neata fetele

racheel succes la eco!

dbunny, nosoala sperietura la cutremur.

mai eu azi am cam alergat un pic de la masina pana la scara ca m-a prins ploaia fara umbrela. si s-a cam zguduit bb. acum stau cu urechea ciulita sa il simt. am luat un no-spa "just in case". uf, mai bine ma ploua decat sa stau acum cu ghimpele in suflet.

20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

helenutza sa treaca

Cum o sa-l cheme pe cel mic?

Seidana am emotii ca o s-o vad



Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 23+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredanar spune:

buna dimineata burtici!

racheel multa bafta la eco sa vii numai cu vesti bune!

eu diseara am la 8 consultatie fara eco ( apropo de ce vorbeati voi cu ceara am incercat aseara sa ma "coafez" pt intalnirea de astazi cu doctorita insa mancasem si aveam burta asa mare si plina incat vizibilitatea era 0 ... sper azi sa rezolv problema ca o sa zica doctorita ca traiesc cu lupii daca ma urca pe masa de consultatie :))) la 8 luni cand o sa avem burtoiul de 2 ori mai mare oare cum o sa rezolvam problema asta? ), pe 24 mai repet eco de acu`... exact de ziua mea a picat programarea - sper sa primesc un cadou frumos sa imi zica doctorul ca s-au resorbit chisturile de la creierasul bebelinei!

dbunny nasoala treaba cu cutremurele ........ bine ca ati scapat teferi.

zubi pe unde umbli? nici de gyorgy nu am mai auzit de multisor...



Lori 24+ fericita cu Mara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Lore stii cum ma fac eu?Pun o oglinda mare in fata mea si eu stau cu picioarele departate si ma uit in oglinda.Ca nici eu nu prea o mai vad.
Feteleee scuze pentru detalii



Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 23+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredanar spune:

intrebare catre fetele care locuiesc in strainatate: exista pe la voi site-uri cu lucrusoare pt copii populare de unde am putea face comanda online? sunt f dezamagita de ce se gaseste la noi in magazine si iau in consideratie o comanda pe un site strain insa nu stiu decat mothercare.com care nu livreaza in romania..... au produse de atat de buna calitate si la preturi apropiate de cele din romania.

Lori 24+ fericita cu Mara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:

buna dimineata si bine v-am gasit!
de fapt, de citit va citesc cam de la inceputuri dar am avut ceva pitici eu, astfel incat azi am decis sa intru in odisee!
in burtica am un baietel, 20+ si mai am acasa o piersicuta de iulie-august 2006, Teodora!
sa auzim numai vesti bune de acum!
may, daca imi permiti un sfat, muta pe mesaje private tot ce e legat de magazin. la odiseea cealalta o colega tare draga a avut probleme, chiar i s-a desfiintat contul pentru ceva asemanator!
in alta ordine de idei, eu sunt "spumele marii" azi, nu de alta, dar o colega a venit azi la munca cu baietelul, ca are conjunctivita si nu merge la gradi, ca e contagios

michella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

michella78, bine ai venit la noi sarcina usoara sa ai si bebel sanatos, necolicios si mancacios

Cum a fost sarcina pana acum?



Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 23+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helenutza23 spune:

loredana ha haa, traiesti cu lupii. eh lasa ca nu esti singura.

racheel m-au amuzat amanuntele.

michella bine ai venit!
imi pare rau despre situatia cu copilul colegei care e contagios. chiar azi vorbeam cu sora mea despre parintii care aleg sa isi duca copilul bolnav in diverse colegtivitati. eu nu fac asta. in primul rand pt ca un copil bolnavior poate sa "capteze" si altele in timpul bolii pe care o are pt ca sist lui imunitar e fragil. al meu copil sta in casa daca e bolnav, iar daca aleg sa il scot afara, facem plimbari scurte, departe de locurile de joaca... e corect si pt sanatatea propriului copil si pt sanatatea celor din jur. dar deh, la noi, unii nu gandesc mai departe de propriul lor inters.

20+

Mergi la inceput